Sunrise

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

manson wrote:
katarinadimedici wrote:a od zadnjeg sexa tri ( ako se čovek seti šta je to)!
Mozes mislit na sta to lici... :-D
NE MORAŠ "MISLITI" ! JA ĆU TI PRENETI UTISKE IZ PRVE RUKE : THE BEST! OVO JE ČISTO SUBJEKTIVNA MISAO, A AKO I DALJE NE VERUJEŠ, MOŽEŠ I PROBATI, ALI PRE TOGA PUSTI MALO KOSICU, JER MOJ MUŽ VOLI MALO ŽENSTVENIJE I SOFISTICIRANIJE (kao Ime npr.) :-D

Vidi, vidi ti Imena, nismo znali kakve sve skrivene kvalitete ovaj momak nosi u sebi! Sad postade i nosioc zvanja " bivšeg najduhovitijeg" top off the world ! Kakav Minimax, Čkalja, "Sedmorica mladih"!!! E, kad je Ime bio aktivan duhovitoman, niko nije mogao da mu prismrdi, jer s one strane Drine...Svašta je Ime bio dok je bio aktivan, ali sada više nije aktivan i zato zna sve najbolje, ali nije ništa više!!! Mojne Ime da se jeziš, ti si bre, najbolji crtani koji sam gledala u zadnje vreme! I da znaš da imaš avion mogu da poverujem, ali kad bi mi rekao da uz avion poseduješ i mozak...?! Ma daaaj molim te, pusti te rafo! Kakav mozak, kakvi bakrači!
PDT_Love_18 Omare, Omare, c,c,c! Lakše malo sa tim metadonom! Ako ga budeš papio ko Ime, vidiš kakav možeš postati jednoga dana?! :x
Luna, da li znaš onu staru, našu:" Tvrd, lakovan, lepo spakovan!" ?
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »


:butthead:
Last edited by manson on Sun May 07, 2006 3:11 pm, edited 2 times in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

nemoj, mansone tako, jebi ga ono zaobidjite se svi skupa. Imas ti malo vise u sebi nego da pises takve stvari i taj nivo. Znam da se ne podnosite ali jebi ga....

Luna, ti si pocela sa 30mg i nakon dvije godine bila na 25mg i navucena na bijelo, smedje i normalno metadon.
Ja sam pocela sa 50g i dosla na 35mg za 15 dana, i ne uzimam bijelo i dop uz to.
Doktorica mi je rekla da mi ne preporucuje da se prebrzo skidam nego svakih najranije deset dana ili dva tjedna po malo dolje. U suprotnom se mogu skinuti ali kad dodjem do nule u meni ce opet biti ona ludjacka potreba za dopom i vjerovatno necu znati izaci na kraj sa njome nego po dopu. Nagledala se dovoljno primjera ljudi koji su se tako sjebali.
Mislim da ste mi dosta punili glavu s time da cu biti u kurcu, da je metadon los itd.
Jedna jedina osoba je rekla a ona je uzimala samo metadon da je nakon metadona bila jedan dan lose i nakon toga presla na Noni i ok je. Svi ostali su usporedo uzimali i dop i svasta i onda govore da je metadon los. Te spike me uopce vise ne zanimaju!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Vala imas i pravo... :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

sunrise wrote: Jedna jedina osoba je rekla a ona je uzimala samo metadon da je nakon metadona bila jedan dan lose i nakon toga presla na Noni i ok je. Svi ostali su usporedo uzimali i dop i svasta i onda govore da je metadon los. Te spike me uopce vise ne zanimaju!
A sto se tice metadona,pa da se fizicki skines,to ti je najlakse...a samo zato metadon sluzi.Ima ih skidaju se godinama,a neki se nikad ni ne skinu,a kada budes cista od metadona,sta onda?Nije u tome stvar,vec u glavi.A glava se ne lijeci metadonom,ili lijeci?Ne znam vise ni sam! :lol:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
MILA
Posts: 24
Joined: Thu Jan 19, 2006 3:19 am
Location: CANADA

Post by MILA »

Sunrise,
ne znam nista o metadonu i dopu sem ovo sto sam ovde procitala. Ali znam dosta o zdravom razumu i zelim da ti kazem:molim te samo nastavi i ne obaziri se na negativne komentare i iskustva, kada dodjes skoro do nule onda pravi strategiju kako da se ne ponovi to sto ne zelis. Drzi se devojko i samo guraj i guraj dalje. Zivot je suvise lep da ga tracis na drogu.
pozdrav
PS ovo tracis bez crtica na c i c ispade nejasno. Ali sta da radimo kad' nismo Englezi nego Istocno-Evropljani
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Mila, hvala vam puno.
Upravo to i namjeravam napraviti: dobru strategiju. Ipak sam ja dijete pukovnika :) a tata me davno naucio da je strategija jako bitna kad zelis pobijediti neprijatelja!

Mansone...Kao prvo, nekako ne zelim si priustiti muku fizickog skidanja jer od toga nemam nista. Problem ostaje. Kako zivjeti bez dopa? Ovako, sa metadonom se ucim zivjeti bez dopa i funkcionirati kako treba. Kad ostanem bez metadona nastavljam dalje, zivjeti bez dopa sa svim stvarima koje sam naucila po putu do tamo!
Imam doktore koji ce mi pomoci kad mi treba.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Jest naucices bez dopa ,a metadon je kao opet lijek...eeee ...jos samo da ti ovo kazem,pa haj ti,metadon je droga,mislim mozes ti ignorisati realnost i nalaziti podrsku u nekome ko nema pojma,ali znas to je tvoj zivot i imas jedan.Ja cu veceras leci i necu te se ni sjetiti ,a tebi valja zivjeti u toj realnosti.A je li metadon droga,pa probaj ga prestati piti,sve ce ti se samo kazati... :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Alsa
Posts: 45
Joined: Sun Apr 09, 2006 5:24 pm
Location: Blizu

Post by Alsa »

Ja mislim da bi najbolje bilo ukinut ovaj forum. Dodjes da nadjes utjehu, podrsku, motivaciju da nastavis da se boris a sta nadjes kritiku i ponizavanje.
Ja sam se skinula metadonom. Mjesec dana dop nisam ni primirisala. Jest da sad imam zvjer al nije to zbog neuzimanja metadona. Jednostavno mi se drogira. Ponovo vidim sva zla na planeti i srecem ljude koji svom bliznjem misle samo zlo. Mene to izbacuje skroz.

Gonite se sa tom svojom zajedljivoscu i pustite nas obicne smrtnike da imamo mjesto gdje mozemo doc bez da nas neko kritikuje i omalovazava i odredjuje koje su metode dobre za nas.
Zivot je lijep :) Al ne stalno
MILA
Posts: 24
Joined: Thu Jan 19, 2006 3:19 am
Location: CANADA

Post by MILA »

Mansone,
imas neki mnoooogo nezgodan stav kada hoces nesto da kazes.
I onaj ko nema pojma zna da treba da se oslobodi droge(ne treba da skaces u septicku jamu da vidis kako je lose da plivas u govnima, jel' tako?) Znaci, ona je izabrala da se skida tako, da li sada treba neko da joj govori da je to bez veze i da gura svoj sistem po svaku cenu? Zasto je moja podrska manje vredna od tvoje(koju dajes na vrlo nezgrapan nacin, moram da kazem)?
Ako ne uspe tako doci ce do nacina kako treba. Ona je sve samo ne tupava i citajuci kako ona pise/razmislja pokazuje da ima prilicno mozga u glavi. Pravo da ti kazem mnogo mi je simpaticna i drzim joj palceve sa metadonom, bez metadona, komunom, bez komune, ma neka uradi sve sto treba.
pozdrav
Post Reply