Početak kraja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Trepraj.
Posts: 1
Joined: Sun May 19, 2024 3:04 am

Početak kraja

Post by Trepraj. »

Pozdrav svima, dolazim ovde napisati moju ispovest. Dolazim jer u realnosti me više nema ko slušati, previše puta je ponovljeno ‘neću više nikad’. Previše lošeg okružja koje sam morala odseći od sebe da bi počela ponovno skidanje. Mada nikad nisam shvatila svoju zavisnost od droga ozbiljno, kada je počela da utiče na moje zdravlje i na gubitak kilaže, postao mi je jako vidno i očigledno da je otišlo predaleko. Danas je dva meseca kako nisam uzela kristal met, 15. pokušaj skidanja za 4 godine koje sam provela u Češkoj. Ali nije sve počelo sa kristal metom, počelo je to sa šakom antidepresiva ukradenim od moje majke kada sam imala 13, zbog saznanja da mi otac ima kancer. Mogu biti surova prema sebi i reći da je to možda samo moje opravdanje, kao što ih bezbroj imam za sva moja sranja koja sam uradila ali život je bio sjeban a meni je trebalo nešto da me sjebe još više. Trudiću se da pišem svaki dan, možda neko nekad pročita, meni je bitno da sve ovo iz mene izadje negde. Negde gde ne moram da budem ono što nisam i mogu da kažem sve što držim.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Početak kraja

Post by sanela »

@treptaj, kako si? Kako ide? Piši...
Stoos
Posts: 9
Joined: Thu Jul 22, 2021 8:41 pm

Re: Početak kraja

Post by Stoos »

Izdrzi @Trepraj
Nakon nekoliko mjeseci bit ces opet sretna i ponosna na sebe
Post Reply