Zašto

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Zašto

Post by pepeljuga84 »

Ponekad se zapitam čemu sve ovo,i da li će ikada pro'ć ovo prokleto mučenje.A nije da se ne trudim.Barem u zadnjih godinu dana u odnosu na prošlih pei....Očigledno neke stvari ne mogu raščistiti sama sa sobom.Jer koliko god on vladao mojom psihom,nemoguće je,ali nemoguće da je on moja jedina ljubav i ambicija.Nikada to neću prihvatiti....mada nade ima tako malo...Evo sad opet ko zna koje lečenje na 1001 način...Da li je to zato što sam isuviše mlada počela,pa mi je skoro nezamislivo živeti strejt...Ne znam....Valjda...biće bolje... :roll:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

ČUVAJ NADU DA JE BOG NE UBIJE, nikada ne gubi nadu pepeljugo pa makar to bio 1002 put da se lijecis.Sama znas da je ovisnost jako teska bolest i da se ne lijeci preko noci,Ja i svi mi ovde zracimo velikom ljubavi i poštovanjem i svi smo mi ovde prošli jedan pakao od života.Puno se može nauciti i puno možes druge nauciti.Budi uz nas dijeli svoje probleme, otvori se i bit ce ti koliko toliko lakse.Lijepo bi bilo da se ukljucis u nase drustvo i da sa nama dijelis sve,tako sam i ja kada sam dosao nisam imao neku nadu ali ovi ljudi ovde su mi mnogo,mnogo pomogli,tako da se nadam da ce i tebi.Dođi kad nas u NASA KAFICA BR.2 ,Druzi se i otvori se ,reci koji je najveci problem.Puno te pozdravljam i ocekujemo te.
Locked