Nabacaj, druze...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Nabacaj, druze...

Post by styx »

Dublje, dublje, dublje... razmisljaj! Jace, jace, jace... udaraj! Brze, brze, brze... reaguj!

Lakse, lakse, lakse... hodaj! Uspori, uspori, uspori... kraj je blizu!

Trebalo bi napraviti dobre kopije ljudi, ovi se nesto kvare. Kakvi, ba, mlijeko se kvari. Idi u postu i nazovi ovaj broj, pomoci ce ti. Sta ako bude zauzeto? Onda ce mi se oduzeti noge. Izgubljen? Hmmm... tesko objasnjivo. Mozes li se kontrolisati? Naravno, mene zovu kontrolor. Ali, svi misle tako... Ne i ja. Marmelada je lagana hrana, zelim nesto teze. Od slatka se zubi kvare. Sta zubi, pokvari se zeludac. Popij Gastal, smanjuje zgaravicu. Pliva zdravlje! Mens sana in corpore sano. Jasta. Kako ozdraviti? Pare ne kupuju zdravlje. Nesto mi je prosjak stalno bolestan. Pare ne kupuju srecu. Nekako su siromasi depresivni zesce. Kamo sutra? A kama sutra? U susjednom stanu, mozda. A mozda i spavaju. Zloupotrijebiti san? Zvuci zanimljivo. Sta je sa onima sto pate od nesanice? Hiperaktivnom djetetu dati Ritalin, to ce ga "smiriti". Majka daje djetetu metilfenidat i slini nad njim. Nesanica je prvi korak ka schizofreniji. Prirodni LSD. Zasto onda zitarice? Hipici, ne spavajte! Dozivjeti nirvanu, a bolovati od carcinoma. WOW! Uvlaciti se drugima u dupe, sreca pa imaju ljudi ramena. Inace neko bi imao cetiri noge. Neko bi imao samo noge. Savjetovati druge, a sam raditi sranja - lijepo bas. Dorucak u apoteci, jaka dusevna hrana. Doktore, ne mogu spavati, stalno placem. Izvolite Zoloft, pomoci ce sigurno. Doktore, Zoloft stvarno djeluje, ali malo skrgucem zubima. Nije to nista, samo nastavi uzimati. Doktore, postajem agresivan. Evo ti Lexaurin, to ce te smiriti. Doktore, depresija se izgleda pogorsava. Evo ti uz Zoloft Anafranil. I tako u nedogled. Oteknutog lica se budis i osjecas se high. Prsti omanji balvani. Nokte ne rezes. FUJ!

Vasa dijagnoza je atrofija mozga. Zao mi je, ali tesko vam je pomoci. Zasto Boze, zasto bas ja!!! Sjetiti se Boga u losim trenucima, nije fer. Ja sam dobra osoba, pomalo mrzim onoga ko mi ne pase.

Ovo je jedna dosadna prica.
Post Reply