Raja ne da našu kaficu!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Tako je kakane moj,tako je! Planovi za ucenje engleskog pocela sam da ga kao ucim pa cu videti dokle ce to da ide,skolovanje ne nisam avrsila ostalo je jos dostatoga! Za sada ne radim mnogo na sebi! Ovo sto ja zelim nece doci nikada ni brzo ni polako,ovo si citala ispovest pa si odande povukla neke stvari oko prijatelja jel? Meni ostaje da se za te moje prijetelje samo nadam!!!!!!!!
Luna ni ja tebe ne vidim nikada naletim na postove koje si iskucala i nema teeeeeeee,ja takodje vidim samo goste i Spirit.a kukam jer sam kukavica...uvek kukam mozda mi je tako lakse za razliku od drugih koji nikada ne kukaju...
Kato ujedam i ja sve oko sebe i delujem da sam dobro ali jebiga kato nisam,ni najmanje,imas vise problema nego ja ok. shvatam ali meni ipak u glavi nije dobro...ne znam sta da kazem....kukakm i drala bi se na sav glas...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

ja takodje vidim samo goste i Spirit
:lol: pa naravno da mene vidis kad sam uglavnom u sobi do tvoje
meni ipak u glavi nije dobro...ne znam sta da kazem....kukakm i drala bi se na sav glas...
Mislim da sama sebi pravis frku u glavi, jer pokusavas da resis sve svetske probleme i prevaspitas opet ceo svet. To niko na kugli zemaljskoj ne moze. Draga moja, hajde malo suzi teritoriju, pa obrati paznju malo na sopstvene probleme, trgni se iz letargije koju si sama izgradila i videces da ce biti mnoooogoooo lakse. Obrati paznju malo na ovozemaljske male sitne stvari koje cine zivot.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ne zelim ja nikoga da prevaspitavam,samo zelim mir u mojoj dusi,srcu,glavi i celome telu :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Tako je kakane moj,tako je
Lepo, lepo, poceli smo das se castimo sa kakom.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

zvrky wrote:samo zelim mir u mojoj dusi,srcu,glavi i celome telu :!:
Oj haaaa, samo?
Nadji mi jednog jedinog koji to ne zeli :lol:
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

zvrky (citat):

samo zelim mir u mojoj dusi,srcu,glavi i celome telu
I jos jedno pet hiljada dolara odozgo.. pa malo da i ti danes dushom i da se opustish.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Samo da vas pozdravim i kažem kako nisam ovih dana na forumu. Nemam vremena da čitam šta pišete, jer sam na putu u Geteborgu.

Kako ste mi vi svi? Ima li zime? Ovdje pada snijeg, pa sam u hotelu, prihvatila se kompa i tipkam, tipkam....

Pozdrav iz hladne Švedske! :-D

Sanela
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Hej raja, sta ima ?
Dok ja procitah sve ovo, a nesto sam i samo preletila. Nema veze. Ja se vratila, bilo mi je super, raspolozena sam, odmorna i tako,...

Eto, sta se inace desava, napravi li Omar taj komp. Vidim da ima i novih, super , eto... Pisem gluposti ali samo da se javim.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt044 izvini Kokane greska sta cu desava se,hehehehe kad sam videla slog me puko :lol: nasmeja me sad sa tvojim komentarom.
Spirit ne znam da li to neko ne zeli ali znam da ja to zelim a isto tako znam da ima i onih koji sve to poseduju!
Koki moze i koja parica ne bi se bunila pa i da padne odozgo,ipak NEKO TO OD GORE VIDI SVE :!: i bas tako da danem dusom,izdahnem lagano i kazem e sad je dobro i nista mi ne fali ni prijatelji ni mir u dusi ni srcu ni glavi a ni pare mi ne fale sve imam i da sednem lepo i uzivam makar na par dana :!:
Moram da vam kazem meni jeste lepo ovih 10-tak dana sto nisam kuci i stvarno volim ove ljude kod kojih sam svih ovih dana i moje stanje u glavi i telu nema veze sa njima...ali sam tako jebeno sjebana unutra negde duboko i shvatite ovo kao kukanje ali ja samo pisem onako kako jeste i kako se osecam sto ste mogli da procitate i na mojoj ispovesti ko nije nek procita nije dugacka ali mislim da je jasna...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

sanelaaaaaaaaa, bujrum u kopenhagen, svedska ma zdravo.

jos nesto. ima li ko kakvi sema po bliskom istoku, imam kontejner danski zastava da se proda

sve najbolje

ps. 6 dana bez cigara, bravo ja
Locked