Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela » Thu May 21, 2020 10:33 am

Meni kcer ode roniti sa frendicama. Izvuku iz mora tih zvijezda. To preko ljeta ne mozes nasmagati kolko to ljudi kupuju. Nikad ona preko ljeta nije trazila kune. Sve od tih zvijezda. Zasmrdi mi cijelo dvoriste dok ih susi ali zna uzeti lovu i to je dobro.

StopBup

Post by StopBup » Thu May 21, 2020 5:13 pm

licaninsasela wrote:
Thu May 21, 2020 9:50 am
StopBup wrote:
Thu May 21, 2020 8:03 am
yasujirozu wrote:
Thu May 21, 2020 1:58 am
...
Cudo pa nisi obrisao komentar. :D
Jedi govna SB. I ovdje seres o svojoj proslosti i drogiranju. Zar nisi shvatio da je covik sve procitao i zna otpriliki kako ko dise. De uozbilji se. I ne seri vise o svom drogiranju. Jebote stvarno preteras. Ajd nemoj vise dragog ti Boga.
Nisam bas pratio forum detaljno u zadnje vreme, pa zaboravih da nas je Loki dobro ispratio. Hahahhah, mora Like zbog necega na mene da se dere. :D Nisam odavno napisao nista iz svoje istorije, pa se zaboravih. :)

yasujirozu

Post by yasujirozu » Fri May 22, 2020 1:58 am

svakih par mjeseci se uvaljuješ u glib, te kruniš i ono malo povjerenja koje imaš u sebe, a to neće izać na dobro...

hajde, pokreni se

https://www.youtube.com/watch?v=LQiOA7euaYA

licaninsasela

Post by licaninsasela » Fri May 22, 2020 10:08 am

yasujirozu wrote:
Fri May 22, 2020 1:58 am
svakih par mjeseci se uvaljuješ u glib, te kruniš i ono malo povjerenja koje imaš u sebe, a to neće izać na dobro...

hajde, pokreni se

https://www.youtube.com/watch?v=LQiOA7euaYA
Jedva udem na forum. Zajebanu lozinku imam te ju jedva dobro pamtim. Nisam ju sam biro nego dobio. Zbog crvenog kartoma zadnjeg mislim. Kad si reko Yasu pokreni se ja mislio opalit ces ga istinom. Pogledam jutub ono nije Bare i pokrreni se.
Covjek se iz govana tesko moze sam izvuc. Moras imat nekog da te " vodi". Bar ja tako razmisljam. Eto ja sam pokusava sam tri i nesto godine sam da se sredim. I bija sam vise vremena ok nego neok. Tek sad kad sam nadoso ajmo rec do sebe. Ali skroz razmisljam, pricam o problemima sa frendovima koji to kuze, otvoren sam prema svemu sa zenom, sa djecom jos ne al doce vrime da se kaze i to di je stari sve bio. Od zatvora do kumune itd. Djeca to trebaju znati.
Razmisljam o tom mom frendu. Tu je negdje mojih godina mozda koju mladi. Sam je. Zivi sam. Desila mu se pizdarija prije 10 goodina i pa je. Od tada je na soluciji. Bocica dnevno. Minimim. To je od dr sta dobiva. To je 20 hepti dnevno prevedeno. Covjek normalno izgleda. Bar meni. Da mi to nije reka ne bi ja ni skuzija. Jos sva cetvorica natakarili suncane pa oci ni ne vidis. Covjek se oce iz toga izvuc nezna kako. Zg je veliki grad i sad ja razmisljam par dana. Mislm da mu je ovako dobro, opet 10 godina je bija ok pa zna i kako je to i onda kad sretne nekog koga zna onda mu proradi griznja savjesti i tija bi biti ok. Pa da sam na njegovom mjestu ja bi bija uzeo bolovanje ili godisnji 15 dana i zatvorio se u kucu i iskriziro soluciju. Za dva tjedna garant bi bija ok i fizicki i psihicki da mozes funkcionitati. Kakvo kurac bezbolno skidanje sa hepta. To je isto ko kad si na 5 grama dopa dnevno i padnes u dank. Meni se desio kad sam pa u zatvor da sam bija navucen ko zmaj. Kurac sam u zatvoru dobio. Navecer bi dobio jednu za spavanje koja djete ne moze uspavati. Za dva tjedna ja sam bio ok. Toga se dobro sjecam. Prvih 7 8 dana teska koma. Proljev povracanje kosti raspad sistema. Vec negdje 8 9 dan bolje. Par dana jos vozio bicik u krevetu i ajmo rec za dva tjedna sam bio ok. Jebiga svi bi sam neko bezbolno skidanje. I sta vrijedi skinit se ako nemas karakter i moras imati neku podrsku ko to kuzi da ti na dugotrajno budes ok. Nema dalje od toga. Prije su se po komunama skidali svi na suvo. Jebiga danas primas terapiju u komuni. Uspeh jos manji nego prije. Dodu ljudi prezimiti u komunu. Fino lagano terapijica i polagano skidanje i dode proljece i bjez iz komune jer dolazi toplo a s toplim vremenom i lova( bar kod nas). Treba imat celicnu volju i jos nekoga sa strane. Sam covjek ne moze nista. SB koliko god uporan bija opet ce pasti. Ne zato sta ja to zelim nego zato sta nezna kako se sa time nositi i nema nikog ko ce ga vani usmjeravati. Kod dr nece u komunu nece kod psihijatra nece nego oce kog psihologa. I to mora biti zena. Na kraju nema muda ni otic kod psihologa i onda sere da sve sam spoznaje. Kurac moj spoznajes sam i ucis iz recidiva. Sta mozes nauciti iz recidiva. Nista. Osim da si i dalje slab i da si tamo i di si bija. Sam covik ne moze nista.

licaninsasela

Post by licaninsasela » Fri May 22, 2020 10:15 am

I opet sam se upleo i zapleo. Samo sam htio reci da sam ne mozes protiv ovisnosti da to ovdje zakljucimo. Ja ne znam ni jednog covjeka koji se sam iscupao iz toga. Ni jednog.

licaninsasela

Post by licaninsasela » Fri May 22, 2020 10:22 am

Unam za ljude koji su prestali puditi i to puno njih. Odjednom. Znam par ljudi koji su turbo cugali i odjednom stali. Za ni jednog ne znam da je bio na dopu i zatvorio se u kucu i nikad vise nije uletio u to. Ni jednog. A ima im more. Unazad 20 godina sta znam ljude koji su bili po komunama ima samo 10tak njih sta su do danas ok. Ostali su ili umrli ili su na terapijama ili cugaju ili kockaju. Uglavnom zamjenili su ovisnost nekom drugom. Jako mali broj uspijeva biti ok. Da je to pickin dim pa ne bi bila vojska komuna dokora kvazidoktora blokatora i kojeg jos kurca. Ovisnost je najteza kronicna bolest koja nikad ne prestaje. Samo mozes ako si dovpljno jak i imas podrsku odrzavati apstinenciju. Nista drugo.

licaninsasela

Post by licaninsasela » Fri May 22, 2020 11:32 am

Zato nema mjesa cendranju i ponavljanju gradiva kad se sve zna. Danas bio na cugi ujutro sa kolegom. Popili ja tandarinu on malo ozujsko. 52 kune. 30 kuna malo pivo tandarina 22 kune. 7 eura. Bogami zanimljive cijene a nigdje nikoga. Oso na riblju trznicu ujutro. Iso po svjeze lignje. Kila 140 kuna. Uzeo kilu i pol. Dala mi ajde za 200 kuna. Oko 25 eurica. Srdele najjeftinije. 30 kuna. Inace odem ujutro direkt na kocaricu pa jftinije kupim. Ni mi se dalo dizat u 4 5 sati. Pa ovako najebucnio. I onda kazu jedi ribu. Ma jedi kurac. Ko si moze priustiti jesti svjezu ribu. Ovi sta rade obicne poslove glodu kurac a ne ne kost od ribe. Pa koje su to cijene. I onda se cude trgovci nema ljudi. Ima ljudi al nema se para. To je to. Jebte ljudi idu u bosnu od nas odnosno u republiku srpsku i srbiju oni iz slavonije. I u italiju. Pa lova curi van iz drzave. I neka. Nije mi zao. Ja lovu nisam ovdje ni zaradio. Ni lipe. A najvise trosim ovdje. Pa krenut cu i ja van kupovati sve. Vec smo to prakticirali pa stali sad cemo opet tako. Mednom mjesecno vani kupit sve sta ti treba i doma kupovat samo osnovno. Mliko i kruh. I to kruh pomekad jer jedemo uglavnom domaci. Nisam ni ja siso veslo. Doslovno tako. Porez 25 posto. Pa picka vam materina smanjite drzavni aparat pa smanjite i porez onda. Kako se drzava moze izvuci iz govana ako nema proizvodnju nego samo trgovinu. I oslanja se na turizam. A turista ove godine nece biti. Znaci smanjit poreze cijene idu dole i raste potrosnja. Uvesti proizvodnju. Brodogradilista popusila. Radi lopovluka. Najbolje strucnjake imamo i najkvalitetnije brodove gradili. Preskupi smo. Ljudi traze jeftine brodove koji odskuze 10 do 15 god i idu u rezaliste. Nasi grade da je brod stogodisnjak ako ga redovno klasiras. Dobro i kina i juzna koreja nas tuku po proizvodnji. Brza dradnja jeftina cijena. Tu ih ne mozemo pratiti. Ali luksuzne brodove smo i dalje mogli raditi. Uljanik propa a izgradio najbolji ili cak i jedini polarni kruzer na svijetu. Znaci moze se. Moglo se. Dosla direktiva da se sve pozatvara. Ma pusite kurac. I sta sada. Nemamo vise nikakvu proizvodnju. Po drzavi svi pogoni opljackani i propali. Drze nas jos privatnici obrtnici, turizam i pomorci. Ljudi koji su osli za njemacku i irsku ne vjerujem da sta salju ovdje jer i tamo se svi koprcaju. A i osli sa obiteljima. U par godina oslo najmanje 200 iljada ljudi. A nas bili oko 4 milijuna. E to mene jebe. Emigracija, skupoca, nema posla, male place,beznade tesko. Ljudi u depresiji. Svi na tabletama za raspolozenje i smirenje. I tako....sve je u kurcu. To su problemi a ne neka jedinka koja iz obijesti nezna sta sa svojim zivotom. Bez kuceta i maceta sta se kaze. Sam. I dobro mu je tako. To je bit svega. I ono sta sam reka. Mocna volja plus neko ko ce te gurati. Al to nije tema za ovdje.

licaninsasela

Post by licaninsasela » Fri May 22, 2020 12:12 pm

A ja cu ove godine uvatiti sest mjeseci navigacije. Neznam ni kad cu ic ni kako ce opracija proci ni kad cu se oporaviti. Moram viditi kolko imam viska dana od prosle godine pa me izvuce mozda taj prebac dana da izbjegnem placanje poreza na placu. Koji su to banditi mater im jebem. Ne radis uopce u Hr nego se drkas po vukojebinama i onda bi ti opleli potez jer nemas 182 dana navigacine. Plus mirovinsko i socojalno sta moras platiti plus obnavljanje breveta ma ima toga da ne nabrajam. E to su sad moji problemi a ne skidanje sa kurceve tabletice i kako odrzat apstinenciju. Ni ne razmisljam o tome nego sad kad pisem. I kako ce klinci proci u skoli jer skole nema. I kako ce taj nas opg jednog dana na selu prosljakat kako treba. Gledati unaprijed i ziviti sadasnjost. Koja kurce proslost. Zamarat se proslosti ili ziviti u nekoj nestvarnoj sadasnjosti. Ma idi u picku materinu.

licaninsasela

Post by licaninsasela » Fri May 22, 2020 12:29 pm

I za sada dosta jer idem bilo sta raditi samo da ne sjedim i lezim. E sa si ja mogu priustiti jedan dan " zajebancije" prave to bi bilo super. Ali to je neizvodivo jer da je ne bi bio to sta sam posto. Ne postoji to da se tako moze. Padobranstvo kad tad preraste u ovisnost i nema stalnih padobranaca. Svi postanu ovisnici. Zato ako ovo cita neko ko nije u drogi nek zna da toga nema. Nema sanse da mozes kontrolirati dop. Odes u tri picke materine i zavrsis ili u zatvoru ili u komuni ili na terapiji ili umres. Onaj ko ne umre cili zivot ce to nositi na ledima. Ili ko danki ili na terapiji ili pokusavat odrzati apstinenciju. I nauciti zivit s njom. E to je to. Za to treba imati prvo karakter koji daneri nemaju nego ga moraju izgraditi sto sami ne mogu nego im treba netko da ih spusti na zemlji i pomalo mu ukazivati tko je on i pomalo kroz godinu dvije tri da izgradi karakter, pa treba imati muda suociti se da samim sobom sto opet ti netko treba da ti ukaze tko si ti i za kraj imati nekog s kojim mozrs pricati o svemu tome. Tako je to. A sve ostalo su teske zablude i laganje sebe. To je proces koji traje. A dank je najmanji problem. Naucit se zivit zivot iz pocetka. Idem. Nesto raditi.

yasujirozu

Post by yasujirozu » Fri May 22, 2020 1:20 pm

licaninsasela wrote:
Fri May 22, 2020 10:08 am
Covjek se iz govana tesko moze sam izvuc. Moras imat nekog da te " vodi". Bar ja tako razmisljam.
napisao sam nešto slično, pa izmjenih post u takav kakav je ispao na kraju - nemam snage više ukazivat na očigledno, tj. da stop mora nać profesionalnu pomoć...

jbg, ili će se dozvat pameti, ili ne, trećeg nema...

https://www.youtube.com/watch?v=bjvVNyBTSP8

Post Reply