Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

yasujirozu wrote: Tue Aug 06, 2019 8:07 pm
xxxana wrote: Tue Aug 06, 2019 8:05 pm SB pokusam i me mogu da gledam nista,tj. Prekinem,a jedem na silu ni apetit nemam
prvi je dan... lakapo
Mislis tek cu se smoriti :D
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

kroacki

trdim se :mrgreen:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

Trdis? Kakva ti je to rec :D
Da,Yasu,to ne moze da se ne primeti
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Tue Aug 06, 2019 8:14 pm Inrerezenat? Kakva ti je to rec..Odakle ih vadis..
I meni jetesko ponekad shvatiti sve te ucene rijeci. Nemas sta nego prelistati hrvatski rijecnik kad ti yasu nesto natukne i eto ti zanimacija. Teraj se pomalo jesti i pij tekucine. Stavi si neki film, slusaj muziku samo nemoj blejiti u prazno jer ces se samo ufilmavati da ti je lose a nije to nista tako strasno.pravi prvi dan bez icega odnoso prosla su 24 sata i nece to tebe jos da strefi kako bog zapovijeda jer jos to kola tvojim tijelom. Pomalo i neboj se.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Uobraziće nam se Ana... Svi igraju oko nje. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

Eto licanine zanimacije, koju cu vec za sat zaboraviti u trenutnom stanju..Usporena sam totalno,ne mracim se da mi je lose,jer mi je i mozak nekako usporen,pravo mi je cudo da i nemam nekih misli,mada dodju ponekad da me podsete sa cim bih mogla ubiti dosadu ;)
Sve u svemu je ok jos uvek
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

zezam te, mićo, koj ti :mrgreen:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

Necemo preterivati SB,igrali smo svi i oko tebe u tvojim teskim trebutcima, zaboravljas
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Tue Aug 06, 2019 8:26 pm
xxxana wrote: Tue Aug 06, 2019 8:14 pm Inrerezenat? Kakva ti je to rec..Odakle ih vadis..
I meni jetesko ponekad shvatiti sve te ucene rijeci. Nemas sta nego prelistati hrvatski rijecnik kad ti yasu nesto natukne i eto ti zanimacija. Teraj se pomalo jesti i pij tekucine. Stavi si neki film, slusaj muziku samo nemoj blejiti u prazno jer ces se samo ufilmavati da ti je lose a nije to nista tako strasno.pravi prvi dan bez icega odnoso prosla su 24 sata i nece to tebe jos da strefi kako bog zapovijeda jer jos to kola tvojim tijelom. Pomalo i neboj se.
Vidim da se i zanr muzike i glazbenici savjetuju a tu ti ne mogu pomoci jer sam uglavnom jucer i danas na teskom mracnjaku nick caveu a sve zacinjeno tom waitsom tako da hm. Da mracnjak sam lik i nema mi pomoci. Ali zato ti okreni sebe na pozitivu i stavi si u glavu da ne zelis zavrsiti jednog dana ko primjer ja. Nek ti moj trenutni zivotni bed i neuspjeh bude primjer kakva ne smijes biti.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

ona sbu...

baš ga gotivi
Locked