podjebavalica, otforena tema

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by winston85 »

A svidja mi se i tvoj 902 post gari, daces mi ga da ga furam malo....
Vraticu ti post keve mi, jel mi dobro stoji, gar(i)dru? :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

zanimanje sin.jpg
zanimanje sin.jpg (37.73 KiB) Viewed 1438 times
E Yazo nisam te davno djarnuo ali iz pouzdanih izvora sam saznao da si pun ko brod i da imas dobro zanimanje :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

Yazo....
Yazo....
onaj osecaj.jpg (45.6 KiB) Viewed 1405 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by ivica »

mila gospe!
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

ivica wrote:mila gospe!
samo te gledam Ivice...
samo te gledam Ivice...
sta ima.jpg (23.16 KiB) Viewed 1390 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

Moram da djarnem malo jazu ali necu da zacatavam temu "moze se "u ispovestima :-D
Mislim bez obzira sto je ok sa njegove strane sto je stao na stranu be a wariorr ali ovo je jace od mene :D
Jazo,izgledas mi kao okoreli homofob ko o cemu te ja gey sto volim macke te ovaj gay te onaj gay ali ne znam da li znas da mi licis na latentnog(prikrivenog) homoseksualca :wink: .Sto se mene tice to mi nije problem ja sam gay frendly i nemam problem sa vama dokle god drzimo distancu na prijateljskoj osnovi ali ti bi trebalo da se isto outujes i priznas da si to sto jesi :)
Sve najbolje :mrgreen:
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

ajmo lutko, odjeb u trokoracima. jesi ti negdije, simpatican idijot, al' ne pretjeruj.

pusa.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

Yazo :-D imas srece imam puno obaveza pa nemam vremena puno da tupim ali mozes ti to bolje i bez tih prostackih vulgarnosti :D ulicnih.Ajde ocekujem od tebe nesto finiji vokabular :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

nesto ovako: ti jesi predan prknozder i volis bit jahan, a ja tebe tundrama, korbacem veselit, ali razumi kak moram i druge usluzit; sjasi mi sa kurca, govedo.

volim te, ali si breme.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

joj Jazo ti si moj omiljeni ebivetar :-D hahahaha ...opet si nepristojan i vulgaran a to nije pametno posebno samnom :-D pristojnije to malo malo,daj onaj tvoj cuveni sarkazam pun doskocica :-D nema potrebe da mi ripkas i vilenis sa tim prostackim ulicarskim zargonom :-D Evo ostao sam malo duze na poslu ribam neke ebivetre sto isto ne znaju da se ponasaju :D .
Nije tesko biti fin...Zezanje ali pristojno bez tih seljackih reci i manira :-D ...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Locked