Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nanii »

ziki wrote:Znaci nije blejanje sa lerdijem, vec razgovor, druzenje sa dilerom i nije gajba vec stan, ili kuca.
I nije raspala komanka vec narkomanka.
I nije pucanje u preponu vec jednostavno fiksanje.
A i to batice me takodje nervira. .. podseca me na neke ljigavce koji koriste tu uzrecicu.
Znaci zelena ako si dosla ovde da pises na forumu izbaci malo taj recnik, mnogo podsecas na ulicu a to mi stvara neprijatan osecaj u stomaku
Znači ZEleni šta čekaš, mijenjaj to.....The Ziki has spoken.........a kad Ziki tako kaže.............nema labavo
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nanii »

A što se tiče predrasuda prema ženama...............ne volim ni ja kad neko histeriše pa bio on žensko ili muško................to nema veze sa spolom.
Mada realno, to je češće kod žena nego muškaraca........ali čemu generalizacija i pljuvanje po svima, svi mi imamo svoje nedostatke, rane i mane.........ako ti neko ne odgovara, riješiš ga se i gotovo, a nisu sve narkomanke fuj, u stvari ružno je reći za bilo koga da je fuj...................baš teške riječi i ponižavajuće. A osim toga osobu ne treba poistovjećivati sa onim što radi, narkomanija jeste fuj, ali to je bolest......a narkomanke su ipak ljudi i ne mora značiti da su gore od muškaraca, samo im je puno gore i teže u cijeloj toj priči..........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

nanii wrote:A što se tiče predrasuda prema ženama...............ne volim ni ja kad neko histeriše pa bio on žensko ili muško................to nema veze sa spolom.
Mada realno, to je češće kod žena nego muškaraca........ali čemu generalizacija i pljuvanje po svima, svi mi imamo svoje nedostatke, rane i mane.........ako ti neko ne odgovara, riješiš ga se i gotovo, a nisu sve narkomanke fuj, u stvari ružno je reći za bilo koga da je fuj...................baš teške riječi i ponižavajuće. A osim toga osobu ne treba poistovjećivati sa onim što radi, narkomanija jeste fuj, ali to je bolest......a narkomanke su ipak ljudi i ne mora značiti da su gore od muškaraca, samo im je puno gore i teže u cijeloj toj priči..........
baš to.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ziki »

nepopravljiv wrote:ma kakve veze ima sleng,svako neka pise i govori kako oce,dok nikog ne vrjedja,svi mi u postovima koristimo sleng neko vise neko manje.sto od toga ima da bude nekom muka,ne pricaju samo narkomani slengom na kraju krajeva Sanela je ta koja treba da opomene i upozori ako je sto ruzno nepristojno u necijem postu.ja kolko sam procitao nema nikakvog psovanja vrjedjanja u postu koji je napisala Zelena.ako djevojka prica i pise slengom sto ima veze to je njena stvar.nije da ja sad branim nju a napadam druge nego jednostavno sto ko ima koji k...c da govori nekome kako ce se izrazavat.ovo je forum gdje se prica o drogi i problemima sa drogom ovdje su manje vise bivsi narkomani ima i koji se jos rade tako da se treba ocekivati malo slenga. u postovima sto je to cudno i lose. :D
Znaci momak ti zelis da kazes da niko nema pravo nekome reci kako da se izrazava itd?
To automatski znaci da ni ti nemas prava meni da kazes dali je u redu ili nije nesto sto sam rekao.
Ako si primetio ovde postoji opcija - citiranje, sto daje mogucnost da ucesnik moze da komentarise drugog sagovornika.
I kazes da ovde ima jos onih koji se rade-drogiraju, pa treba ocekivati malo slenga, narkomanskog.
Ja mislim da to ne treba ocekivati, treba ocekivati da se svi odviknemo kako droge , tako i narkomanskog nacina razgovora- slenga.
I kazes da nije sada da ti nju branis vec ti sad ispravljas mene i dovodis stvari u red.
Zasto bar ne priznas da je branis, nemoj da si tako stidljiv ako gajis simpatije prema njoj-zelenoj.
Ja sam sa zelenom vec imao duele u bliskoj proslosti, ne treba ti da me ucis.
Ali da ne uzurpiramo temu i ispostujemo pravila foruma i drage nam domacice sanele pozdravicu te sa zeljom da resis sve svoje probleme.
I zapamti da zene ne vole mlakonje koji ih nesto kao brane... umeju one same da se brane i te kako.
...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

ziljavi, da ti šapnem nešto:
nepopravljivi me brani zato što smo mi dečko i devojka.
al nemoj nikom da kažeš, molim te
:P
ziki wrote: Ali da ne uzurpiramo temu i ispostujemo pravila foruma i drage nam domacice sanele
e kad se ne bi učepio, makar i onako, u prolazu, živ ne bi ostao...
Last edited by zeleni on Mon Jul 30, 2012 2:37 am, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

Ako si primetio ovde postoji opcija - citiranje, sto daje mogucnost da ucesnik moze da komentarise drugog sagovornika.
ekspert za forum
ziki wrote: Ja mislim da to ne treba ocekivati, treba ocekivati da se svi odviknemo kako droge , tako i narkomanskog nacina razgovora- slenga.
ekspert za lečenje

I zapamti da zene ne vole mlakonje koji ih nesto kao brane
i ekspert za žene.


o jebate :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

zeleni wrote:demijane, statistika te kolje...
prvo blejiš s lerdijem.
pa dovedeš gajbi devojku za koju znaš da se čačka i pije pola table ksalola, a ti kao, da budeš spasitelj ili koji kurac, daješ joj terapiju.
i sad si osuo drvlje i kamenje po njoj.
nije u redu.
prvo je ružno, tračerski. doveo si nekoga gajbi, da mu pomogneš ili kako god, i odma da cela bivša juga sazna kako si ti dobar i drag, a ona je skot.
ma daj eeee.
drugo je ružno jer pričaš priču tako da ispada kao da si ti neki član grupe ljubitelja folklora i kukičenja, koji se ni kriv ni dužan upleo sa raspalom komankom.
ma daj eee.
treće je ružna tvoja priča s nepopravljivim. alooo bre, odakle vama pravo da strovaljujete toliku mizoginiju?
ma daj eee.
puca se u preponu? što, je l ti nisi pa si sad šokiran?
ko si ti da sudiš drugome? ko je iko da sudi drugome?
ma daj eeee.
i već imaš vizije kako se radite.
pa pitaj ti sebe batice što se guraš u odlične kad nisi ni vrlodobar
ja zasluzujem ne kamen da bace na mene nego kamion kamenja i tacno je da nemam pravo nikom da sudim niti da ikoga osudjujem...
Krivo mi je sto je tako ispalo jer i u startu je ta osoba dosla meni da pomogne.Znao sam da se cacka,tacno i opet kazem nije mi opravdanje to sto je pricala tada da se vise ne cacka.To je njena terapija koju je ponela sa sobom ja sam ispao samo budala misleci da mogu da kontrolisem nekog ko nece da dozvoli da mu se pomogne...Jeste ispao sam govno...
Posle razvoda uleteo sam u vezu sa devojkom koja je isto bilo navucena.Prvo je bila med i mleko a posle mi je priredjivala takve scene i histerije da mi je muka samo kada se setim toga.Od mojih poznanika sam na ler uzimao maltene nedeljno 100 ku i to ono 1 prema jedan u kamenu i pravio sa meskom 150 znas cega a da ne pricam sto sam poceo da zickam i ponizavam se pred ljudima koji su mi nekada bili prijatelji ...To je nama dvoje i plus nekim njenim i mojim poznanicima trajalo oko 7 dana obicno eto pa ti vidi koliko sam zaglibio bio.Za par meseci nase ljubavi uspeo sam potrosim svu ustedjevinu,da dam auto koji je onda vredeo 8.000 za 2.000 u dug i da se zaduzim ko budala...Ja nisam bio na igli ali sam uzimao na foliju i na nos a znas i samo da se na foliju vise trosi...Ta devojka je onda pocela bila da mi ubada neka ljubomorna ludila,histerise nasred ulice a ja u krizi i ona u krizi...Smrsao sam sa 95 na 60 i nesto kila kao kostur presvucen kozom sam bio...Doziveo sam da mi se narkomani koji su dolazili da se rade kod nas o nasem trosku smeju kao zadnjem bedniku...Ja imam po zidu okacene neke trofeje,slike sa drugovima nekim sa ratista,plocice one koje dobijas za prepoznavanje i te stvari...Doziveo sam da mi kazu ej pa ti si bio borac hahaha...Na kraju mi je doticna kada je otisla maznula dva trofejna pistolja koja sam dobio na poklon i utopila za malo srece...Kada sam se vratio za bg ponovo je stupila u kontakt samnom i opet me nesto namestila...
ja se ne ljutim na nju.Znam da je to bolest jer i ja sam bio i jos uvek sam bolestan ali ne pada mi napamet vise da ulecem u nesto sa nekim ko ne zeli stvarno da izadje iz toga...
Zene su opsanije od muskaraca kada su u tome.Svako koristi ono oruzje koje ima a zene udaraju na emocije...
I taj lerdi sto kazes da sam blejao sa njim,nisam blejao nego smo imali poslovni sastanak jer covek izmedju ostalog ima plac i daje vozila na lizing a meni trebaju dva kombija za neki privatni posao koji treba da pokrenem a znamo se dugo i mogu da ih uzmem uz manje ucesce...
I jos nesto...i ja se trudim da izbacim iz recnika neke reci jer verujte ljudima je cudno kada to slusaju...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

neznam ja da nadjem tu opciju za citiranje,jedva sam se nekako snaso da se registrujem pa zato nekoristim tu opciju citiranja.jer neznam a i nije me volja da naucim.i ne prdi vise casti ti,kako ce ko koristit sleng.mene si naso sa tim forama da priznam dali gajim simpatije prema Zelenoj aaa kuku mene kako se ismijah morao sam cak i zenu da zovem da joj pokazem pa se i ona smijala.sto je to kakva ti je to prica ako ti kazes ovo to znaci automacki ono,priznaj to :D :D :D :D axaxaxaxaxax!da gajis simpatije xaxaxaxaxa :D :D A KOME DA PRIZNAM MAGARCINO JEDNA!!!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Nisam ni video to da te prozvali da ti se svidja zeleni :-D ...
Samo se ti smej a kada te prebije supruga zbog internet flertovanja pitacu te onda :D
E a i ja se jedva snalazim sa nekim opcijama ali kako drugacije covek da nauci osim da se ispraksuje ovako.
Inace moj stari dan danas nezna da otvori poruke na telefonu niti je ikom ikad poslao poruku a cerka,dete od 12 godina zna sve moguce modele telefona koji postoje.Ja to malo skrenuo sa teme zbog tehnike...Vidis kako svet brzo napreduje.pre 15 godina je to bio pojam a sada beskucnici imaju telefon.Ko zna sta ce biti za 15 godina...
Nego rece jednom da si skupljao Martia.Nisam nikad uspeo da nadjem nastavak vampira u njujorku,mislim da je broj 13 zaboravio sam,znas li mozda kako se zavrsio njihov sukob?
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ziki »

Znaci zelenko, covek nije blejao sa lerdijem vec imao poslovni sastanak..
I nemoj da se kacis sa velikim zikijem nisi ti voyager, nemas taj kapacitet kao on.
I ja se uopste ne cepim vec sam se nadovezao sto je nepopravljivi rekao da je sanela ta koja treba da opomene, e ja sam na to takodje rekao da ispostujemo domacicu foruma i pravila.
Ti mozda imas tu potrebu da se cepis i slihtas, ja nemam neke autoritete u zivotu.
Nemam roditelje, nemam sefa a nemam ni zenu..
...
Post Reply