Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by Dreamer »

Ima li takvih?

Hajdemo veselije teme :lol:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by demijan »

ha vesela tema...morao sam da je podignem posto su ovo opste diskusije i pored teme o samoubistvima nije lose da stoji i nesto ovako...
Elem mislim da je veza ili brak izmedju narkomana cisto zavaravanje i ne moze dugo da traje a ako traje jedno mora da bude mnooogo tolerantno u takvoj vezi.A i tada moras da budes oprezna da te partner recimo ne proda ili ne namesti i obrnuto.Zene nisu nista bolje od muskaraca samo su namazanije... :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by Missy »

Vidim,slabo nesto postova na ovu temu..bice da ih nema takvih mnogo. Ja znam za jednu-sebe. Naime,u braku sam vec dugi niz godina. E sad,taj moj brak je jedno veliko cudo u poredjenju sa "normalnim" brakovima. Mogla bih,u stvari,da kazem da sam u trecem braku...ali sa istom osobom. Pomenuto je da su te narkomanske veze ili brakovi,sami po sebi zjbne misije i ja iz svog iskustva stojim iza te tvrdnje. Ne zato sto je bilo "prodavanja" i sl.,vec zato sto su u tim vezama mnogo manje sanse da se bilo ko od njih dvoje izvuce iz problema. Iz tog razloga smo se moj suprug i ja i rastajali. A situacija tipa ko je koga zjbao da ne pricam koliko je bilo..pa i u najboljim (da tako kazem,daleko su od najboljih) danima,bilo je otimacina oko mrvica..ciji je lajn duzi,deblji..kome treba manje,kome vise,zasto.. ma haos!
U svakom slucaju,nikako ne preporucujem. Mi smo nekim cudom opstali,mozda i zato sto nas potomstvo vezuje,a mozda i iz nekih drugih razloga. Poenta je u tome da smo se doveli u neki red tek kad smo se rastavili..i evo sad,tako kao u nekom redu,nastavljamo tamo gde smo stali u neredu.. Nek nam je Bog u pomoci! :) I da,naravno,ogromna tolerancija i veliko prastanje je neophodno..sto je,reci cu,uzasno tesko!
Eto..
Ako javim da smo se ponovo rasturili,jasno ce biti do cega je doslo,mada mi sada,iz ove perspektive izgleda apsolutno nemoguce..da.
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by Sagy »

Potpisuje @Missy,sve što si napsiala.
Moja žena i ja,smo zajedno 10god.,a od toga 3 god. u braku.
I među nama je bilo svega i svačega.Varanja(ne onog sexualnog).zakidnja,laganja...
Nas je naš mali anđeo doveo u red,tako da sad sno "ponosni vlasnici" dijagnoze F11.3(ovisnik-apstinent).Kao što napisah,i sad u stanu imam kutiju od 2mg,pa kad " zagudri",pocuclam pola tablete i to me smiri.
Inače brakovi među ovisnicima koji se održe su izuzetak a ne pravilo.Pa i straighterski brakovi sve ćešće pucaju
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by ivica »

Sagy wrote: Inače brakovi među ovisnicima koji se održe su izuzetak a ne pravilo.Pa i straighterski brakovi sve ćešće pucaju
ja priznajem,ljubomoran sam !
ignorance is bliss!
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by nanii »

Uh majko.................brak ili veza.......

Neznam za ostale, ali mene ovaj moj muž izludi............pa se ti udaj.................i još za Crnogorca, a čovjeka mati mila............
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by Šmizla »

Šta je bilo nanii? Ih, Crnogorci...leleee... :)
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by ivica »

ignorance is bliss!
Markkko
Posts: 5
Joined: Thu Feb 23, 2012 10:55 am

Re: Ko je od forumasa u braku ili vezi?

Post by Markkko »

U braku vec 2 godine.
Post Reply