KAFA KOD BANDE HAME HAPIĆA!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

---ZIVELI CARE---

Post by play »

Samo udri ljubi te deda,neka puca u koske :-D

By the way,ja cu sutra da zamenim kafu nekim takodje alkoholom,jebiga od sutra ulazim u 27-mu...odradio sam kvoter zivota ko iz picke,a mozda i zbog nekih crnih rupa imam taj osecaj. Moja zena je inace u frci,tvrdi da je to kriticna godina jer su u istim umirali Jim Morisson,Kurt Cobain,Janis Joplin,nisam siguran za Hendrix-a,zatim jedan od mojih boljih ortaka poginuo u avgustu ove godine takodje u dvadeset-sedmoj i svi su imali nesto zajednicko...Iskreno nemam straha zbog te neverovatne koincidencije ali mi ponekad zatrokira mozak na toj pomisli.

Cuvajte se ljudi glupih koincidencija i jos jednom pozdrav za slavljenika...

ps.--- Nadam se da si preskocio 27 ---
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Rođendan :shock: ??? Styx???
Ma sretan ti rođendan, dragi mačak, nek ti se sve želje ispune, tj. nek ti bude puno bolje nego što si se ikad nadao - svako dobro, od srca :!:
A vidi, Play isto ima rođendan - i tebi dragi Play, sve najbolje, isto od sveg srca želim!
A braci Omći velika pucaaa XXX gric gric :smt106
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sretan rodjendan dragi Styx!!! sve najbolje i punooo srece...i ljubavi :wink: cmok cmok
da veliki porastes
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Jedva vas nađoh!
STYX SRETNO! NADAM SE DA JOŠ BROJIŠ ISPOD TRIDESET?

PLAY PRESKOČI DVADESET SEDMI, TI ODMAH PROSLAVI DVADESET OSMI, MADA JA ZNAM NEKE KOJI SU I U DVAES OSMOJ...PU,PU!!!

LJUDI NEĆU DA PRIČAM SA VAMA, JER NE MOGU DA NAĐEM TEMU KOJA NIJE ZAČATANA!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma nije zar dotle doslo Kate? Ovo je super zeno kako je bilo....sta zachatano....bili smo zasrali skroz heheh...Ovo je jos i super.
a tu smo mi...kod Omara....gdje drugo...
a gdje si ti? sta ima? ne javljas se ...nema te....
sram te bilo....ja se brinem. Opet sam dobila napad tackica hhihiiii...a taman me bilo proslo...pihhh.
pozdrav svima

ps niko mi nista za potpis nije rekao....ccc..kakvi ste vi....nisam ga cijelo vrijeme imala-cekala nesto original'-i nadjem...i niko nista.... A zapravo kaze...ti moras biti promjena kakvu zelis da vidis u svijetu... ha?
e caos....
gdje nam je Mise???? Mise...jesi dobar sreco??
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

OMAREEE vid mene tuke, ja zaboravila ti reć - NARAVNO DA MI SE SVIĐAJU TVOJI STIHOVI, zato JER SU DOBRI :wink:
CMOK tebi jutarnji
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dobro jutro zelim vama a ja....meni nije uopste dobro....budite mi pozdravljeni!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

8) ,Dobro jutro, evo ja moram stviti cvike da vidim sta ima kod vas, jer ovde udarilo sunce ko da je Avgust, svasta .To je znak da je kijametski dan sve bliže i bliže.Jutro ljudi, ja tek pijem kaficu, došo sam kući sinoć u 5, vala izlazak nije bog zna sta bio.Sve nekakve šminke i Vrsaci,DiG folovi -golovi.Ja da sam se pito, najradije bi otišo negdje na utakmicu da gledam, nisma brate mili ja vise za gužve, stajanja na nogu, udaranje laktovima itd.ZVrKI STA JE SA TOBOM JEL???, ajde reci ti nama.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 22
Joined: Thu Dec 01, 2005 2:49 pm
Location: blizu schwrakina

Post by uvjek dobar gost »

Pozdrav iz susjedstva, slažem se za ona stajanja na noge i sl. ... jaka pravo i ja sam samtakav, doduše već odavno..
Sunčani pozdrav
gdje su sive celije
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

UVJEK DOBAR GOST, pozdrav buraz .Imam ja naujboljeg druga sa Alipašinog polja, ne bis ad da provlacim njegovo ime ali je super drug .Inace AP-GANG vazda.
Locked