Re: STERILITET OD TRAMADOLA i

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

Re: STERILITET OD TRAMADOLA i

Post by zevs »

TRAMADOL LJUDI BAS KAD ZAGUSTI, KAD BAS IZGORIS DA NEMA GDE A NEMAS NEKI DRUGI LEK, INACE VI KOJI NEMATE DECU A PLANIRATE DA IH IMATE PRAVITE IH ODMAH ILI NIKAD SE NE NAVLACITE NA TO DJUBRE. TO SE PREPISUJE LJUDIMA KOJI SU NAZALOST NA KRAJU ZIVOTA, UGLAVNOM OD KANCERA PA DA IM SE OLAKSAJU TE ZADNJE MUKE..
EX-Heroin
Posts: 99
Joined: Sun Sep 18, 2011 2:18 pm

Re: STERILITET OD TRAMADOLA i

Post by EX-Heroin »

Jebiga ja sam bio na tome jedno tri godine od ukupno 17, 18 ne znam ni sam više i voleo sam ga do jaja a nikad epi napad, nikad ništa od njega a cepao i po dve kutije dnevno. I jeste zajeban ja sam imao dve devojke sa kojima sam neko vreme živeo dugo posle toga i nisam uopšte pazio i nikada ni jedna nije zakačila pa nemoguće da su one sve sterilne a ja jedini ok...jebiga..ma i bolje da ovakvi kakvi smo i nemamo decu
zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

Re: STERILITET OD TRAMADOLA i

Post by zevs »

kad si pomenuo devojke znas i sam da kad si na tramadolima to je bolje od viagre sto puta. Koliko sam puta docekao zoru sa devojkom u krevetu neznam ni sam, mnogo puta. Ali posle njega voda a ne sperma. E to je ono sto ne valja smanjuje se broj spermatozoida a i potencija ti oslabi nekad treba da se dobro pomucis da odradis posao. Sranje, za to mi je mozda i najvise krivo
EX-Heroin
Posts: 99
Joined: Sun Sep 18, 2011 2:18 pm

Re: STERILITET OD TRAMADOLA i

Post by EX-Heroin »

Jeste ali i sada n ametadonu naročito u prvoj fazi i po četiri sata pa ništa od mog zadovoljstva a ona sva iscrpljena...jebiga ja to ne volim...ja najviše volim seks od 10 do 15 20 minuta najviše i to i ginekolozi kažu da je najzdravije da ne dolzai do oderotina i svačega. I većina devojaka više voli i 2,3 4 puta po manje nego jednom po tri sata jebitga...ja ne volim ali silom prilika sam morao tako...mada sada na metu posle dugo vremena se normalizovalo ako smanjim daozu prilično desi se i ranije kao kada si u krizi...ali na svojoj ustaljenoj sve je ok...
Post Reply