CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

zeleni wrote:i licilo bi na srbiju da su u ziriju saobracajni panduri?! cist nadrealizam...
Ja mislila ovo neka za... zezancija... Bože sačuvaj :?
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by teodora4 »

zanimljiva nam zemlja nema sta! sta drugo ocekivati kada ``glavni brend koji treba da plasiramo u svet treba da bude nocni zivot``.....???ili sam ja odlepila...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Tužan, dpresian. očekujem uskoro Dačićeve momke da me pokupe ybog sto soma, radi 0.03 sto mu dodje 30000, ali ja kao pošten gradjanin ove zemlje.tražio da se spokižji još jedna kolmunalicaja.za 0.05 i bocu meta što uzeh da se lečim. E toliko problema i aveti iz prošlosti, tako da ne znam kako da izadjem sa njima, mnogobrojnija.
P :axe: Z
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

@Gile, trazi da platis u ratama...reci da si coman, da hoces da prestanes. Upalice, veruj mi, tako sam ja prosao. Samo ja sam na sudu imao dobrog sudiju, dobrog kao covek. Tako da sam prosao sa uslovnom na dve god. bese to leta 2008...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Pa tada bejase valjda stari Zakon, smeo si imati za sopstvenu upotrebu. E ljudi 0.03, pa šta je to mrvica..
Ali državi treba kinta od ovoga napaćenog naroda. ko će nama da vrati 90-te?
Još mi se učinila dobra sudijica, da li vi to možete u ratama, ja rekoh mogu, pa onda lista fajl, o pa vi imate još za 0.5 i met. Hoćete da spojimo to sve, ja rekoh hoću.
I eto sto soma + 5soma (ne znam zašto) + 10 soma sudskih troškova.
Još treba da idem za bg na kontrolu i šta treba da dođu da me pokupe?
Šta ću kuda ću ne znam, još ponovo razbih glavu..
:rolleyes:
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Nije bio stari zakon, ako ti nadju gudro, po sluzbenoj duznosti javni tuzilac podnosi prijavu protiv tebe za posedovanje i stavljanje u promet, sto ima logike, a ne moze da te tuzi zbog posedovanja za sopstvene potrebe jer toboze nije demokracija onda. Sloboda izbora.
Gile wrote:Ali državi treba kinta od ovoga napaćenog naroda.
e pa to.
Uskladili zakone da se bolje zaklone, izmenili ustave da mozak zaustave...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Jes vala. J~ti sistem, a i bubucnosti svetske kada nas sve naprave u robote. Sta je ovo robovlasnicko drustvo, feudalno. Ima 80% siromasnih, 10% srednjih i 10% bogatih. Izgleda nas istorija nije nista naucila, radije bih se vratio u anticku Grcku
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Djes su ba te slike Sanela, ima dosta posla, nema se vremena ili si zaboravila na dato obecanje? :D
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Gile wrote:Djes su ba te slike Sanela, ima dosta posla, nema se vremena ili si zaboravila na dato obecanje? :D
Evo sad probala i nešto ne može. Kaže datoteka neispravna. Vjerovatno su velike slike, a nemam sad vremena da ih smanjujem. Imaju slike na Facebooku, pa kad stignem spasicu ih sa facebooka nekoliko pa staviti na forum.
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dita »

Osjećam se kao da me slon prožvakao i pljunuo. Nevjerojatno kako teška noć iza mene.Toliko nemira, ružnih snova, košmara, strahova. Kao da sam upala u Zonu sumraka. Svi strahovi, valjda i sva ludila su izašli van. Ajme. Baš teško i mučno. A nema razloga. Ne znam što je to izazvalo. Muž je na terenu i nema ga do srijede. Možda je to okidač. Ali nije prvi put da izbiva iz kuće, na nekoliko dana. Bilo je već dosta takvih situacija. Takav mu je posao. Možda zato što je u gradu, gdje je često kupovao dop. Ma, nemam pojma. Mozak mi trokira.
Post Reply