Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Predivan dan, kavica..ručak...šlakica...bem ti miša..svaki dan je isti...ne mogu više ni stan čistit..malo sam ga pretjerala..
nikako da se odlučim na malo drugačiji režim...pomalo me strah izaći iz kuće..to je moja oaza sigurnosti...a u gradu me svaki ćošak podsjeća na šeme i šemice...
ima li ovdje tko da ide na sastanke AN u Zg.-u??? ići ILI ne ići???? help...

don t worry, be happy!!
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: Može se!!

Post by dita »

Znam dosta ljudi koji su uz pomoć NA programa čisti i žive kvalitetne živote, onako punim plućima. Meni dragi ljudi.
Moj muž je nakon komune našao podršku i prijatelje u NA. Imala sam i ja što naučiti od tih ljudi.
Upoznala sam i zagrebačke anonimce. Super ekipa.
Možda u NA nađeš za sebe ono što ti treba. Vrijedi pokušati.
Reci, ako trebaš raspored sastanaka i broj za kontakt.
:smt006
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Hvala ti Dita..
imam broj i raspored..(pronašla sam na njihovoj web stranici)

to mi se čini kao pametno rješenje, jer sad sam se kao dotjerala u red, ali bojim se kontakata s pravim svijetom..pa da vidim i čujem kako to drugi rješavaju ili su riješili..i kako se nakon svega ipak živi..
hvala još jednom..
pozz

don t worry, be happy!!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

evo me opet...
nije me bilo neko vrijeme jer u pricipu nemam o čemu pisati...
sve je ok...život nekako stagnira...
pod hitno trebam neku promjenu jer..čemu lagati..ova uljuljkana svakodnevnica mi sve češće i čećšće odvlači misli u neželjenom smjeru..za sada su to samo misli...
sreća da sam promijenila broj moba i da nemam više ničije brojeve...
he he..izgleda da je medeni mjesec završio..bilo je prelagano i predobro da bi tako i završilo...
idem sutra kod doktorice...izjadat joj se...a onda si idem nać neki hoby...jer me posao i održavanje stana apotekarski čistim više ne ispunjava..uhhh..
znam, znam...glava gore!!! probat ću!!!

don t worry, be happy!!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Može se!!

Post by sanela »

A šta bi s odlaskom u NA?
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Tu sam, apstinencija još traje...Nisam još otišla na NA jer mi nikako ne odgovaraju termini...stalno radim popodne, a subotom cijeli dan..i uvijek mi se to preklapa...
Uglavnom, malo se bolje osjećam...ubacila sam malo sporta i rekreacije u dosadnu svakodnevnicu pa me to malo oživilo..
pozz

don t worry, be happy!!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Može se!!

Post by Boban »

be a warrior wrote:Tu sam, apstinencija još traje...Nisam još otišla na NA jer mi nikako ne odgovaraju termini...stalno radim popodne, a subotom cijeli dan..i uvijek mi se to preklapa...
Uglavnom, malo se bolje osjećam...ubacila sam malo sporta i rekreacije u dosadnu svakodnevnicu pa me to malo oživilo..
pozz
Sport je ok, ali je privremeno resenje.Nadji nacin da bar jednom odes na NA da bar vidis o cemu se radi.Pozdrav i drzi se.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Može se!!

Post by sanela »

Boban wrote: Sport je ok, ali je privremeno resenje.Nadji nacin da bar jednom odes na NA da bar vidis o cemu se radi.Pozdrav i drzi se.
Potpisujem i pozdravljam
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: Može se!!

Post by diacetilmorphin »

najvise me nerviraju pesimisticki komentari tipa "sest mjeseci je nista pred tobom je tek borba" , ne moze preskocit kroz vrijeme. prvo dolazi dan pa sedmica pa sest mjeseci itd. to sto si uradila je odlicno i samo naprijed. evo i ja sam hvala Bogu bio cist godinu i mjesec , al eto opalio sam se zadnjih 10 dana 3 puta . nema opravdanje nego rucna kocnica i opet normalan zivot koji je puno ljepsi.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Može se!!

Post by zeleni »

ja ne kapiram u cemu je ta fora sa cvecem i prolecem i "optimisticnim" komentarima... zar ikome znaci da se tapsemo po ramenima i kenjamo, jao do jaja, proslo 6 meseci, sad si sve probleme u zivotu resio?! jel to taj optimizam?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply