bezbolno skidanje sa suboxona??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

kako se skinut sa suboxsona bez fizichke krize????
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

okej,,,!!!skidanje sa 24mg suboxona!!!u 1tjedan smanjit chim vishe suboxona i prekinut pa 1.dan-10-15tabl.normabela(apaurin,valium)od10mg,2.dan-20kom.normabela+po potrebi za spavanje prazine ili dormicum il mozda seroqvel(preporuka Dormicum)....3.dan 15kom.normabela+tramal 100-1,1,1,+za sapavanje Dormicum il neshto vech... 4.dan 10kom.normabela+tramal 200mg.-1,1,1,+za spavanje,,5.dan. 5kom.normabel+tramal 200mg.-1,1,1,+za spavanje...od10.do 17.,18.dana postepeno po potrebi SMANJIVAT TRAMAL,i maknut ga skroz!!!najkasnije 2tjedna uzimanja!!!i ostavit prema potrebi neshto za spavanje i umirenje....(Preporuka Sport!!Plivanje,nogomet,samo trchanje itd.najbolje plivanje svakodnevno)I umaranje sportom i pravilno hranjenje nekoliko mjeseci i to je to...moze se krenut na posao!!! :D
Last edited by MasacreEnElDiscoBar on Wed Jun 29, 2011 7:45 am, edited 1 time in total.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by Voyager »

Uz strucnu pomoc i nadzor - DA.

Ta-da..

.::VOYAGER::.
la_na
Posts: 38
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:41 pm

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by la_na »

meni je isllo najvise do 4.og dana, onda sam masno platila dostavu suba i guna do kreveta
ma joj .. a ja sam se skidala sa nekih 12mg pa na 8, pa na 4 , pa mrvice al jbga IV (sto nema veze sa jacinom navucenosti ni sa skidanjem ) , al bez imalo suba kazem najvise 4 dana ufff

al meni je taj 4,5 dan fatalan i inace ::D
recimo kad sam ostala bez hepa koji sam koristila iskljucivo za skidanje (tada) takoder sam izdrzala 4 ili pet dana a onda nanjusila sub ...
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

da, 4.dan je vech shpica krize, umiranje....zato ko utopljenik che se svako lovit za svaku stvar, makar zna da ga to neche skroz oslobodit....
valsimoT
Posts: 1
Joined: Tue Jan 03, 2012 11:39 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by valsimoT »

Pozdrav.Evo da podijelim svoje iskustvo.Uzimao sam suboxone 2 godine oralno,a onda sam se poceo pucati s njim.to mi je dopizdilo jer sam shvatio da nakon tri godine neuzimanja heroina sam postigao svoj cijl.Trazio sam nacin kako da se skinem sa suba.citao sam po forumima da ljudi smanjuju na četvrtinu tablete od 0,2 miligrama pa onda trpe.Meni su prepisali terapiju od 0,2 mg svaki dan ali sam ja uzimao od 4 -8 miligrama dnevnp i to intravenozno sve dok mi nije prisjeo takav nacin zivota.PAZI OVO SADA.Skinuo sam se sa suba s TRI I POL HEPTANONA.Znači pola hepa svaki dan i to sedam dana.ozbiljno ti kazem.rasiri ovu informaciju kom god treba da se skine bezbolno i bez straha da ce se navuci na heptanon.nakon sedam dana sam prestao uzimati hep i skuzio sam da je gotovo ida mi vise netreba.Eto.SretnPozdrav i nemoj posustati.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:43 am, edited 1 time in total.
User avatar
gogim
Posts: 15
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:27 pm

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by gogim »

baš tako kod svakog je drukčije kod mog frenda npr. isto je nategnut ko i ja otp.a to je sve iznad 5. dnevno i on kad hoće popije 13 hepova i dobar je cijeli dan, a ja ujutro popijem 15 pa već oko 14.00 počnem se preznojavat i puhat pa onda još 15 i naveče da bi išao spavat i da dočekam jutro trebo bi još 15.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by Sagy »

Tebi je prijo jedino rješenje Vinogradska,da te Saki MSTom očisti,jer ti piješ ABNORMALNO mnogo hepova,da bi se upuštao u išta drugo,a kamoli na brzi prelazak na blokatore!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: bezbolno skidanje sa suboxona??

Post by Voyager »

Ili da ga posaljemo u Srbiju u NS na produzeni odmor uz Eftil, Bensedin i Zalastu. :-D

Ta-da...

V
Post Reply