DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by Param-parcad »

slazem se...mada treba zenu premlatiti kada ustanes a ne ceka te kafa na stolu...cak i ako te ceka kafa na stolu,dok god ne nauci tehniku kud-ja-okom-tu-ti skokom.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

uhhhhhhhhhhhh!od kad sam kuci doso svi me nerviraju volio bi da me vrate u bolnicu nemogu rodjenu majku zenu oca svi mi smetaju neprepoznajem ih uopste ko da to nisu isti ljudi od prije 10 mjeseci neznam nesto se cudo desava
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sanela »

Oni su vjerovatno isti, ali ti nisi isti.
Znam da ti nije lako... probaj se iskulirati.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

neznam mozda su isti vec 2 dana mi dolazi fizioterapeut koji ima pogled seriskog ubice razvlaci mi nogu savija stopalo do granice pucanja to je nevjerovatan bol,plus mi covjek kaze mozemo ono ona prica da me naqvuce kao satro prijatelji
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by highway61 »

Zvučiš frustrirano. Sad znam da si u strašno zajebanoj situaciji, al najlakše je baciti se u samosažaljevanje. Potraži pomoć, razgovore, lekove, dok ne bude kasno. Čak i supstitucija privremeno ako nema druge. Nekako ti na sve strane ispadaju prilike da završiš šemu, iako ti kao nećeš. Zvuči mi kao da podsvesno najavljuješ recidiv i u isto vreme se pravdaš za isti. Poz i čuvaj se
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sanela »

highway61 wrote:. Zvuči mi kao da podsvesno najavljuješ recidiv i u isto vreme se pravdaš za isti. Poz i čuvaj se
Ovako i meni zvuči.
Potraži pravu pomoć dok ne bude kasno.
Sretno i čuvaj se...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

isfrustriran sam ja citavo vrijeme sto sam kuci nije problem da klepim se nego sto svaki dan NEMOGU NIKOG NAOCI vidjet samo da sam sam u sobu tv. net,i nista vise cak ni mob. ne palim sem kad mi treba da zovem ja i to je to.ali opet i nije.ususkao sam se u kom for i kao udobno mi je jedem pijem lezim odmaram od o do 24 dje je kraj linije dokle vise?na ripite stalno izlizano vrti mi se jedna te ista pjesma .
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

a sto se tice ovog psihijatra sto bio kod mene kuci kaze nije za tebe met nije ti nista sto ce ti citav olos se skuplja grada svaki dan radimo testove da vidimo od ovih koju piju met radi li se ko onda smijeh i cu bas mene briga oce li oni biti pozitivni na testu ,,,ja im samo minus upisem opet smijeh onda se oni meni pravdaju zasto su uzeli tako otprilike teko jedan dio price da mi da met i naravno na kraj mi nije dao dok neki novi klinci tu po naselju svi na met djecina neka nije mi jasno
la_na
Posts: 38
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:41 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by la_na »

auu ovo s mobom mi je jako poznato iako kad se ozbiljnije posvetim poslu kojim se ( pocinjem) bavim necu imat tu privilegiju da mi bude iskljucen mob osim ned i kasnije uvecer ostalim danima...
aal zato sada (kao i uvijek) kada se vratim s ljetovanja ili nekog puta nikom se ne javim i drzim mob iskljucen nekoliko dana,ovisno o tome koji je dan i koliko si mogu dopustiti...ufff sutra ga rano moram palit, al ima jos vremena .....
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

dobro nije kod svakog isto neko radi posla ne moze iskljucit tel. ja mogu to sebi priustit sad jer nista ne radim a i kad sam radio tel. mob. nisam nesto volio i uvjek sam kratko pricao sad ga upalim samo kad mi nesto hitno treba da zovnem, nekog,sad bas gledam i neznam dje mi je negdje po krevetu izgubljen inace sve gubim po krevetu nedje mi se izgubi daljinski od tv. posebno njega vaz\da trazim.
gledam tv. malo internet punim se nekim n epotrebnim informacijama koje mi nista ne trebaju vecinom je tako.http://www.youtube.com/watch?v=hgpDErCB ... re=related
Post Reply