CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

sta ocekujes da ti se kaze?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

ništa
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

čudno.... pomalo tužno zbog neke prošlosti ali srećno što je lagano ostavljam a možda sam je već i ostavio u propšlosti nego se samo kao avet povremeno pojavi ne ona cela, mislim na tu sliku situaciju nego samo fragment podsećanje. Dakle i dobro i loše i sretno i pomalo tužno ...ma šta kenjam osećam se kao svaki misleći čovek sa nedoumicama kao novim iskrama koje pale baklje novih saznanje ne onih razumom obuhvaćenih nego duhom i srcem...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

miroslav ilic i tap 011 pred pola miliona idiota koji docekuju novaka djokovica u centru grada. narodno veselje. poselo. ne znam zasto se cudim, odavno su stvari jasne. beograd je mrtav - dole kapu!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XXFOb07dqUg[/youtube]
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

Odlicno
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anabela11 »

miroslav ilic i tap 011 pred pola miliona idiota koji docekuju novaka djokovica u centru grada
--------
sanela,
ovo je vredjanje,zar ne?!!
a ti "zeleni" sram te bilo!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Zeleni? A što su idioti? Fakat ne kontam...
Nirvanai - to je njeno mišljenje... Nije nikog lično prozvala, ali eto, opet ne kontam što su idioti. Vidim čovjek teniser...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

nirvanai wrote:miroslav ilic i tap 011 pred pola miliona idiota koji docekuju novaka djokovica u centru grada
--------
sanela,
ovo je vredjanje,zar ne?!!
a ti "zeleni" sram te bilo!
nirvanai, nesto si nervozna... kako bilo na koncertu? :D
uzgred, jedini idiot u ovoj celoj prici sam ja jer ne mogu da se pomirim sa vremenom u kome zivim.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Stvarno zeleni,kako te nije sramota.Pa ljudi se vesele....desilo se cudo,jebote...od danas nista vise nece biti isto.....
A ovo za Miroslava i tup 011....to je za banovanja ko iz picke bez da trepnes.Odmah brate,po kineski,znas....


Konfucije ili nirvananinani sa svojim jebenim proliv- odlomcima kojima u krajnjoj liniji salje mnogo jake poruke narkomanskom forumu....Za nju glasam i zelim joj najblize mjesto do Slavuja iz Mrcajevci....pa lelujajte maso. i slavite onako''domacinski''..

Jebo vas Nole:)))
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anabela11 »

i tebe "vudd" da bude sramota!
koliko sam shvatila ti si stariji pa ti ba s ne prilici takvo,makar i forumasko,ponasanje
Post Reply