sacred life

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Upravu si Sale niti je bilo kome to namera ali kao i svi mislim da svatko ko se radi na da to nije resenje ili bar prelazno resenje, dok se ne dodje do nekog naravno boljeg resenja ali mislim da je svakako bolje nego uimati zlo, barem meni jer sada mogu normalno da razmisljam normalno da zivim. Sada potpuno uspostavljanje apstinencije nije bas tako jednostavno pogotovo posle 15 godina gudranja i da jednostavno prestanem. Naravno velika je razlika kada se skidas sa 25 ili 35 godina tako da meni je sub prelazno resenje dok se ne pripremim za sledeci korak a to ce biti naravno apsolutna apstinencija nemoj misliti da se ja tebi ne divim i svim ovim ljudima koji su uspeli molim boga da uspem i ja tako. Samo znam ako bi sada prestao da bi se brzo vratio i jednostavno bolje biti i godinu dana na subu pa onda se psihicki pripremiti da apstinenciju. Ako naravno budem za to. Mi se verovatno necemo nikada ni videti ali jednostavno ako vidim da ne ide ja cu nastaviti piti sub, da koji je malo manje sranje od svega ostalog. Zato mladi narkomani pocetnici manite se supstitucije vec ako moete batalite sranje iz svog zivota poslusajte nas koji smo se sjebali dugogodisnjim uzimanjem svega i svacega.
pozz
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Ma Ana pogresno si me razumela. Govorim da organizam je mnogo jaci sa 25 nego sa 35. Jednostavno sa 25 fizicku krizu sam mnogo lakse izgurao nego sada, jednostavno sada mi treba mnogo vise da se oporavim od par sati krize nego nekada celodnevne Ja ovde govorim svoje misljenje i svoje iskustvo. koje je veruj mi (kamo srece da ga nikada nisam doziveo) veliko. Isto tako govorim da probao sam ja i sa izolacijom odlaskom u planine secenje drva na Divcibarama, na suvaka ali naravno to je trajalo svega nekoliko meseci i opet sam se vracao. Ja skidam kapu ljudima koji su uspeli niti ikoga omalovazavam. Ovaj put sam se odlucio na ovaj nacin skidanja dali je dobar ili ne vreme ce pokazati. Sta mi drugo preostaje nakon toga komuna naravno. Jednostavno razumem isto tako da je kada si mladji a tako sam i ja mislio da je puno teze ostati cist, jer ja sa 25 nisam ni hteo da se skidam bilo mi je dobro. Sada idem polako bez obzira na necije komentare jer imam svoj plan i uspeti cu u njemu.igra bez granica

Postovi: 161
Pridružen/a: 15 maj 2008, 12:30
Pošalji privatnu porukuPošalji e-mail korisniku/ci igra bez granica
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Mansone koliko si ti dugo unistavao svoju porodicu? koliko je tebi trebalo da u tebi sazri taj radikalizam? Ana drzi se, Misty mene je supruga ostavila kada sam konacno odlucio se skidati i to posle 11 godina i hvala joj na tome, jer da nije ja bi verovatno nastavio poo starom ovako meni je dobro, sub odradjuje svoje, ne brijem o radikalnim stavovima, vec svako pokusava, na svoj nacin. On nece nista uraditi jos uvek, jer nije spreman. mislim da bi mu ozbiljno trebala reci da ces ga ostaviti ako nastavi praviti sranja. budi jaka. pozz Ana
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Sagy eto i ja ostah posle 9 godina bez posla i to sada kada su mi sve brizne kolege pozelele da ozdravim da evo ti 6 meseci sredi se
ja posle 6 nisam spreman za povratak trazim jos 6 neckaju se neko je ponudio pare a sto je najveca ironija dobili su pravog naslednika mene pre godinu danakao fol tip boluje od anoreksije ziveo 10 godina u amsterdamu i sada ga naprasno vratise kao kostura jer nije mogao ni hodati ali jebi ga. daju mi mesec dana bolovanja uz usmeni dogovor da dacemo ti jos 6 meseci ali ne vuci bolovanje vise od mesec dana ja ispostujem ali oni ne, odjurise me nakon 9 godina sranja nikada nsita nije bilo lose u mom poslu samo najbolje a tome svedoce profesori mnogih ns skola koji me i dan danas traze da rade samnom ali koga briga za kvalitet, treba zaposliti jednog ''anoreksicnog'' cija mama i sestra vec rade u istoj firmi, treba ostaviti osudjivanog narkomana kojeg su ulovili u nekoliko kradja ali ima poznatog tatu. ma zabole me ja idem dalje Sagy tvoje kumce od agencije radi jos uvek tako da odoh ja malo na put u jevropu.
smo polako Sagy druze stari pregrmeli smo mi i gore stvari pa cemo i ovo
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: sacred life

Post by sanela »

Šta si ovo uradio od teme, života ti?
Haj nam sad napiši kako si sad... :)
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: sacred life

Post by Vivaldi82 »

:D :D Pa valjda je sve isprebacivao sa starih postova da ga bolje upoznamo mi novi..ili je coveka mrzelo da pise pa ajde da ponudi staro ..kao novo ili podsecanje..Salim se naravno..Citam ja zacitala se..al nesto mi cudno,nema komentara,jos i malo ne povezano,al datum nisam skontala..to tek na kraju.. :shock: .Pozd Igri bez granica
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Evo draga Sanela kako sam sada.
Zivot se nastavlja, radim odrzavam se na subu jos uvek. Bas sam se raspitivao o subu u Grckoj jer idem tamo da radim ovo leto, prolece sam proveo opet radno tako i treba. Pomirio sam se sa tim da cu biti na subu jos neko vreme mada je sada vec proslo dugo vremena ali ja jednostavno ne mogu sada da razmisljam o skidanju.
Imam problema sa lekarima ovde u hrvatskoj jer mi uprkos mom poslu za koji znaju da radim i da sam cesto odsutan ne mogu dati terapiju za mesec dana tako da se cimam na sve moguce nacine da mi neko dostavi sub najcesce otac koji vec pizdi od cekicanja na autoputu ''bratstva i jedinstva''. Imao sam par recidiva necu da lazem, zeleo sam, uradio sam i posle toga nastavio ''normalnim'' nacinom svog zivota. Jbg takav je kakav je moj je. Svesno sam to uradio, zeleo sam to, ali nisam zeleo da nastavim iako sam mogao sto se novca tice. To je bilo pre tri meseca sada ne razmisljam o ponovnom uzimanju bilo cega drugog. Posle tih nekoliko recidiva video sam da to vise nije to, da mi ne odgovara taj osecaj uradjenosti na speed ball-u. Nisam vise isti covek koji bi zadnji euro dao za dop i koku. Dobio sam posao u Beogradu, ponudjen mi je i prihvatio sam, sto je mogu slobodno reci neverovatna sreca u danasnjim uslovima i svim ovim sto sam prosao u zivotu. Valjda se i kvalitet negde ceni. Al sam skroman :-D. Danas odlazim za Grcku, posle toga Spanija i rasprodat sam do kraja oktobra. Jos samo da sredim to sranje sa subovima i bice sve ok. Ne zelim kukati jer nemam za cim. Jeste izgubio sam bio sve u zivotu zbog droge ali eto ponovo sam ustao i konacno mogu reci super mi je.
Post Reply