Drugo proleće Svete Petronijevića

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by zeleni »

nedim wrote:A znamo svi šta donosi vječni mir!
Ne, ne znamo svi sta donosi vecni mir...

Sasa, potpuno se slazem sa tobom. Znam ja da nemam sta da se ljutim na druge, kad u zivotu nisam zajebala i prevarila samo one ljude koje nisam ni upoznala... Sve ja to znam. Nemam prava. Jasno mi je... Al opet...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by SuperSynthetic »

Uh. Vidi. Ne treba nositi majicu sa natpisom -ja sam to što sam- i očekivati da ti ljudi neće suditi. Paziš kome šta pričaš. Uglavnom svakome kažeš ono što bi on voleo da čuje.
Upravo zbog toga postoji ovaj forum i NA grupa na primer. Da bi te neko razumeo kada si iskren-a.
Nije lako lagati naravno. Na poslu sam uspevao čak da celu stvar postavim sebi u korist međutim sjebao sam se kada sam se smuvao sa straight koleginicom. Onda više nisam mogao sam sebe da izmanipulišem. Voleo sam je val'da.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by SuperSynthetic »

...dupliro mi post, a neće da obriše...
evo ti pesma-

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nzzf44HkFw8[/youtube]
Last edited by SuperSynthetic on Sat Apr 02, 2011 4:57 pm, edited 2 times in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by zeleni »

Vidi, majstore, taj koji je skinuo moje slike je bivsi duvac lepka, zvakac tatula i slicno. A sad se, jel, prekvalifikovao za sudiju... E to meni ide na qurac.
Ma, nebitno.
Ne nosim ja majice sa natpisima. Ne volim firmirane stvari, opcenito... :-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by SuperSynthetic »

Hm. Vidi majstorice: Najgrđe sudije koje sam ja video su đankiji koji sude drugim đankijima. To non stop rade.
Juče sedim sa njih dve i one sat vremena pričaju o tipu koji krade pare da bi se drogirao. Pljuju ga. Ova jedna i ne pominje da je u stvari to njen bivši dečko sa kojim je raskinula i sada je sa dilerom vutre koga laže šta radi, a ova druga ne pominje da ovoga koga ogovaraju pušta u kuću, jer se nada da ima nešto za nju.

Vidi opet, meni je isto strašno teško bilo pre jedno dva meseca kada me je jedna kučka ladno skinula sa liste prijatelja. Ma ceo mi se svet okrenuo toga dana i ništa više nije bilo isto kao pre. Samo sam na to mislio. Neverovatno.
Toliko mi je teško bilo da sam se čak i Boga setio. Pomolio sam se za nju i prošlo me. Eto.
Ja sam SuperSynthetic Synthetic. Pošalji mi friend request ako hoćeš možda.
Last edited by SuperSynthetic on Sat Apr 02, 2011 5:16 pm, edited 1 time in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by tamarra »

I bolje da su te skinuli sa liste prijatelja na fb-u, nego da je ispalo baš gadno u realnoj dimenziji života. Pusti. Makar su se ljudi pokazali kakvi su, to znaš i nećeš se zaletati u te odnose.
Imaš svoj put i gaziš njime, faks, oporavak...Polako.

A to da boli, na žalost boli. Svaki put. I traje ta tuga. Al prođe ipak, kao i sve u životu. :wink:
Budi dobro! :D
nedim
Posts: 17
Joined: Tue Mar 29, 2011 10:21 am
Location: centar YU

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by nedim »

saša-ex wrote:Meni je toliko toga oprosteno u zivotu, tako da bih bio uzasan, kada bih mogao drugom da ne oprastam...
kapiram njenu povredjenost... ali toliko puta smo i mi bili oni koji su radili i mnogo groznije stvari, nego sto je izbacivanje sa liste prijatelja.
Jest u pravu si...
sad zaboravi da su tebi opraštali, i uživaj u miru?
Nego, kako si ti?
"ali Bosna je Bosna, ona se diže iz pepela, vrlo brzo, zahvaljujući njenom narodu koji je radan, koji je, kako prof. akademik Muhamed Filipović kaže, naučio da stvara. I brzo, stvara, brzo obnavlja, brzo dolazi na staro.." Safet Isović
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by sanela »

Zona Sumraka wrote:cega, globusa?

sanela apelujem da se intervenise, ovo je direktni atak na moju licnost...
Bih ja intervenisala, ali ne znam da li smijem da se kačim sa dotičnim :)
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by zeleni »

Na jednom zidu podzemnog prolaza izmedju Juznog bulevara i Ustanicke postojao je crno-beli mural Iana Curtisa. Ljudi, mnogo je dobro izgledao taj mural. Beograd je tada bio veliki grad.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZGMDBppWBOo[/youtube]
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by yasujirozu »

a ti si jedna od tih - dzoj, bauhaus malo kejva (a i ekv lajkujes al' u potaji, u prolazu me dotakne miris noci an' all that crap, a?).. uf, a zasigurno cjenis i kalt, sisters, kmfdm, nojbauten.. i gle, navuce se na hors.. cjenim da su darkeri [sic!] podlozno potkozno tkivo - ima tu neke nasusnosti spram (jedino-sretna-kad-je-provala-oblaka) bluza.

ps ma narafno, ti si pank/neetiketirana/emo/shoegaze/indi bujri, kuzim&sprdam te..
Post Reply