O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by sheila »

Probala sam skoro sve...osim dopa,nisam se navukla...ali ma koliko opuštena i ˝high˝ bila u tim trenutcima, negde u podsvesti...i dalje tinjaju tekući problemi !!! Moje konkretno pitanje: da li je heroin zaista, takav beg od svih problema...koji vas toliko umrtvi da vise ne razmišljate i ne brinete ni oko čega??? O čemu razmišljaju heroinski ovisnici...u fazi ac drogiranja, stondiranja, krize,apstinencije????? Da li zaista pod dejstvom tog đavola u prahu mogu tako lako da pobegnu od sebe i zaborave na sve probleme koji nas muče....realno, sve nas ???
Pozdrav, Sheila...
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by joesspappa »

Razmisljamo o tome koliko smo jadni i bedni, koliko nas niko ne voli, koliko smo sramotni, koliko ne volimo sebe, koliko smo ljuti i ogorceni, koliko smo usamljeni, kolika nas je muka stisla, koliko bola mozemo da nanesemo sebi i bliskim ljudima. Tek ponekad, kada je doza dovoljno jaka, taj bol i misli utihnu, ali tada nas udah ili dva deli od smrti.

Ako volis u slici i pesmi objasnjenje :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fERekxzkjFE[/youtube]
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by sheila »

:shock: Tebi hvala na odgovoru koji je verujem, surovo realan! A takve pomisli i razmisljanja su blago receno...strašna, poražavajuća, pesimizam skroz!
Eh kad bi ljudi znali da su misli te koje oblikuju nas i naš život, kad bi shvatali njihovu moć nad nama...kad bi znali da je izbor na nama...da zaista mozemo da izaberemo kako cemo da mislimo i da razmisljamo...kad bi znali da odatle sledi sve ostalo...kako cemo da osecamo, delamo...kakav ce nam zivot biti, kakvi cemo mi biti. Vrlo jednostavno. I mozda su nase misli jedino u ovom zivotu sto nam niko ne moze oduzeti, mozda su one jedini izbor koji imamo.
A tebi zelim...da tvojim životom dominiraju pobedničke misle...one pozitivne, lepe, iskrene...koje te teraju napred i nadahnjuju da budan sanjaš svoje snove...i zivis svoj zivot iz bajke...a kad se pojave one manje lepe...zelim ti da IZABEREŠ da ih odbaciš od sebe što pre...da ih zameniš, popraviš, kao mali mentalni kvar u glavi...uvek svestan da je misao naša zvezda vodilja, a znanje moć! Funkcioniše...provereno :wink:
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by joesspappa »

Ja vec zivim zivot izvan najludjih snova :) HVALA
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
sheila
Posts: 22
Joined: Wed Nov 24, 2010 12:36 am

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by sheila »

Dobar si :) :wink:
dobrica
Posts: 35
Joined: Wed Sep 21, 2011 9:48 pm

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by dobrica »

Moze i tome i jeste stvar moze se pobeći skroz i još ti bude lepo ali nemoj to nije izbor izbor je život sa problemima1
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by dee_87 »

..
Last edited by dee_87 on Sat Dec 24, 2011 12:34 am, edited 1 time in total.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by teodora4 »

ili ima i onih narkomana koji ne mrze sebe, i ne misle da ih drugi mrze.ima svega.dok ne probas neces znati!hehe salim se, nemoj, valjda ce ti biti jasno posle svih odgovora...ja sam sebi bila kuul!!!shvatajuci svu tu bedu ali ipak, mozak je odlucio da sam JA posebna i kuul, da nisam ja kao svi!to su bile moje misli, resavala sam probleme, vecinu njih, tako kako su dolazili, ... malo stihijski! ali od droge ne vidis sta su zapravo problemi, stihiji ne mozes da se odupres, to je problem, jer mislis da su ti neke stvari deo tebe, a nisu, usput su nastale jos pre droge, razne psihoze recimo.onda zivis sa njima a njih nikad nema previse, ne koliko drugih problema!pa te druge, brojnije, resavas sa tim privescima!onda krene taj krug.. hahahaa ne verujem sta ja pisemmm, a sto tebe to zanima na ovaj nacin zar nije vec sve to receno ili je poruka izmedju redova??:)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: O ČEMU RAZMIŠLJAJU ???

Post by sunrise »

pa,odjednom neke pucaju cudni filmovi
ajmo slagati stvari u ormaru,prati pod,peglati,cistiti kucu,baki rezati nokte na nogama,susjedi kupiti namirnice, sortirati knjige,,,,mozda napisati koju "jako mudru",ili se bas tada ioci brijati,sminkati,srediti i jako lijepo zrihtati pa ici van i pricati sa svakim idijotom ovog svijeta.......ili,krasti bicikle po gradu i vozikati se okolo
ici u klubove i ici u tudje jakne i trkeljati za lovom
ili cisto biti komunikativan i upoznavati druge ljude i djelovati ko fol pametan i fucking glup


ma svakako te puca
od kosenja trave do kljucanja za tastaturom
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply