PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: PRICA

Post by nanii »

Aaaaaaaaa vudd hvala što imaš takvo mišljenje. :D
preispitivac wrote: a ja se mrzim zbog svake sekunde provede ovde. U principu, ono u osnovi..
Ja da se mrzim zbog svake sekunde provedene na forumu,ja ne bi ni dolazila,prosto i jednostavno.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by selma »

:)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: PRICA

Post by preispitivac »

Da nije pun mesec jebote?!!! :D Uvek poludim na pun mesec.
Ja jesam dobio neki napad, ali ne znam cega.
Jurim rep
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: PRICA

Post by preispitivac »

nanii wrote:Aaaaaaaaa vudd hvala što imaš takvo mišljenje. :D
preispitivac wrote: a ja se mrzim zbog svake sekunde provede ovde. U principu, ono u osnovi..
Ja da se mrzim zbog svake sekunde provedene na forumu,ja ne bi ni dolazila,prosto i jednostavno.
Nisam mislio na toooooooooo, nisam mislio na tooooooooooo.....
Jurim rep
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Pre neki dan gledam na tv zitije neke monahinje i tako ide prica kako je resila da se zamonasi ( da postane Isusova Mlada) te je otisla u manastir. Tamo je jela jedno parce hleba dnevno koje bi pre toga natopila svojim suzama i posula pepelom iz kadionice.
Uz svo duzno postovanje, meni ovo lici na psihijatrijski slucaj za teske lekove. Cim neko shvata Boga kao posebni entitet to moze da ode daleko u opsesiju, paranoju, psihozu, shizofreniju, ludilo. Imas stalno u glavi ego + alter-ego + Boga. Trojicu. Bas da poludis.
Ovo new age shvatanje sto kaze Nanil, a i lepo ga je objasnila iako kaze da nije super pametna, mi se cini kao mnogo zdravije za verovati. Bog je sve i sve je Bog. Lepo zvuci. Ne plasi. Mi smo deo njega i on je deo nas. Koegzistencija. Prihvatanje. Ljubav.

p.s nemoj da se zanosis preispitivacu da si na nekoj slaboj gudri...duvanje je halucinogen, a dope samo stimulans kao neki prefinjeni alkohol...ukratko, izvini ali ti si mnogo, mnogo, ludji...samo sto ces se lakse skinuti nego ovi sa dopa...i nemas takvu zikru...to je jedina razlika ali budi siguran da si sa vutrom mnogo vise pomeren psihom nego narkomani samo na heroinu...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: PRICA

Post by preispitivac »

SuperSynthetic wrote:Pre neki dan gledam na tv zitije neke monahinje i tako ide prica kako je resila da se zamonasi ( da postane Isusova Mlada) te je otisla u manastir. Tamo je jela jedno parce hleba dnevno koje bi pre toga natopila svojim suzama i posula pepelom iz kadionice.
U jeee, koji hard-core. Biohazard joj nije ravan. Uvek se setim primera onog lika sto je svirao u Elorgu, grozno se navukao, pa zamonasio, i sad pise knjigu kako ne treba slusati rok jer je to djavolja/paganska muzika sagradjena od africkih ritmova i crnackih uticaja i kao takva nam prlja dusu ili tako nekako... Evo ga moj cale, hrani me ceo zivot i radi kao crnac, voli covek rok, svira ga i peva, kad ima vremena. I ko je tu lud?!
SuperSynthetic wrote: p.s nemoj da se zanosis preispitivacu da si na nekoj slaboj gudri...duvanje je halucinogen, a dope samo stimulans kao neki prefinjeni alkohol...ukratko, izvini ali ti si mnogo, mnogo, ludji...samo sto ces se lakse skinuti nego ovi sa dopa...i nemas takvu zikru...to je jedina razlika ali budi siguran da si sa vutrom mnogo vise pomeren psihom nego narkomani samo na heroinu...
Nemam pojma... ne mogu da uporedim. Po mojim parametrima, slabic sam i zavisnik. Voleo bih da mi bude bolje, nekako. Treba vreme da prodje, vreme...

P.S. Izvini sto ti bagujem temu.
Jurim rep
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by selma »

nemos vjerovat..ovom nikad kraja..odoh ja na fejs..
sve vas lude volim :bear:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: PRICA

Post by nanii »

Ali eto super ako ti pomaže da stvar ne postane gora,mada i vutra je problemčina čovječe. Ja se sjećam kao klinka,ako se ne naduvam propao mi je i dan i izlazak i šta god hoćeš. Nisam bila zavisna fizički,a opet sve je zavisilo od količine vutre..........................Eh kakve smo budale bili,kontali smo da je veća faca onaj ko može više droge podnijet,i dobro si to primjetio,fakat postoji među narkomanima ona neka suluda kompeticija ko je bio GORI...............................................................
A što se tiče te monahinje i ja mislim da nije normalna.........e vidiš to je fakat fanatizam i to bez znanja,kao oni što se bičuju i šta ti ja znam
Bog opet nije ni nalik tome,niti bi on ikad tražio tako nešto od nas,pa on nas voli,zašto bi želio da se patimo.
nidje veze,ej koliko je to sve puno drugačije nego što ljudi misle.....................
Isus jeste patio ali zato što je neko morao da plati ,kao kad bi ti uradio nešto i osude te na smrt,a neki lik se prijavi sam da će on umrijet umjesto tebe.tako nekako,pa on je umro da bi mi živjeli,a ne da sad sami sebe mučimo
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: PRICA

Post by vudd »

Poput te monahinje mi jedemo govna,ili smi ih jeli....cemu cudjenje?


Ljudi su stvarno Bogovi
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: PRICA

Post by nanii »

Bojim se da postajem dosadna.................................elem odo ja da se debljam,sad ću počistit frižider. Pade mi na pamet kako imam nešto dobro u ISTOM,to sam pokupila od jedne cure,a ona od Holanđana,recept je sljedeći:izmiješaš šlag,jogurt i malo dukatele,dodaš šećera,vanilinog i običnog,pospeš otopljenim (smrznutim kupovnim)šumskim voćem i olešiš se kao ja sad......................MA KAKVA GUDRA LJUDI
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply