sacred life

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Bravo NAL, znaci ide sve kako treba.
Cuj ja se dobro osecam na subu nemam nekih frka nema zelje za zlom, dobijiam ga besplatno, dr me nece da spusta dok se skroz ne stabiliziram sto bi se zajebavao sa svim onim sranjima sto mi donosi psiha ako mi je sada dobro. jetru redovno kontrolsem i sve ostalo. Znam nije opravdanje da ga se pije u beskonacnost ali znam kako sam zavrsavao kada sam sam prekidao terapije smatrajuci da sam dobro. jebi ga kod mene nema recidiv pa ajmo ponovo odmah idem dalje do kraja.
Draga moja Oci, evo sinoc i ja imao svadju sa matorim oko otvaranja doticne agencije, ali sam ga poklopio i zacutao je tj. nastavio je brojati a ja sam klimam glavom a vamo mislim proci ce mi spanska serija:-D Ne znam zasto ljudi pogotovo nasi roditelji uvek nadju krivca u nekom necem drugom mislim znam ali uvek to ponavljaju. tako je i sinocnja rapsrava pocela kako je meni turizam priustio sranja zvana droga, ali ugasio sam ga recima kakav bre turizam ovaj kreten se drogirao krao i sve ostalo a turizam mu je pomogao da se spusta na manje kolicine, ja sam zajebao ja sam jedini krivac. Keva oduvek krivi Bg i moj zivot tamo za sve, ja se samo nasmejem i nastavim dalje.
Yugo hvala na podrsci i ponudjenoj pomoci, bice mi potrebna pogotovo ovu sezonu jer startujem od nule. ali cvrsto sam odlucio da uspijem bez obzira na sve. u ns verovatno se nevracam, dragoj zenici takodjer, pogotovo nakon dubrovnika i jedne Irkinje na party-u u Belvedereu, ajme kakav sam glupan bio droga zena, ma daj ridja irkinja je zakon!!!! A ja zbog droge zbog griznje savesti prema mojoj dragoj zenici, nisam izlazio iz jebenog stana sem naravno na posao i do dilera ili dilera bakice zvane Zuzanka. ona je carica baba slovanjika iz Glozana dilerka makovica.
Sagy naravno dolazim kada sve ovo sredim, imam u planu neke apratmane na Ciovu a i na Solti, tu sam u tvom kraju slab pa eto razloga za kavu i druzenje!!!
pozdrav svima.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

tnx Sagy samo ja bi izbacio tramale, jer kod nas u Srbiji skoro svi i jesmo poceli tramalima trdonima, ja sam bio pet godina na njima svakodnevno od 10 do 15 komada uz hvala bogu samo 2 epi napada. Secas se Davora - Perhana. underground i Dom za vesanje. Kada se snimao undergraound dio u Bg po povratku iz Praga on je ziveo kod mene pa je kasnije ziveo solo tj sa jednom ribom, tada je bio na troksima da bi mogao snimati i skoro svaki dan je imao po nekolkiko napada. Sjecam se jednom rucamo i on se nagne da sipa supu i bam glava pravac u zdjelu jedva smo ga povratili. Neka mi izvine ali on je na nekom boljem mestu nadam se. znam da iskakanje kroz prozor nije resenje ali u neku ruku ga razumem par dana pre toga smo se culi kada je otisao u Ljubljanu. Ali nikada necu zaboraviti one trubace na štajgi u bg kada su nas videli mi jurimo na shemu a oni za nama daj brate da ti sviramo Djurdjevdan, kada nas je diler video kako jurimo a trubaci za nama umro je od smeha u prvi mah a posle se derao na nas a jebi ga nikako ih se nismo mogl resiti.
i moja dr mi je nesto slicno rekla tako da ja sam sada na 4 komada ali nekada veruj mi zaboravim popiti evo danas tj sad u 16.00 cu da popijem drugu. idem sada bas da je pocuclam.
pozzz svima
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

ma vodio ga na skidanje milion puta a da mu je kupovao paju necu komentarisati, znas i sam zasto. bilo je svega. on je tada doveo ribu iz Praga sa petoro dece ciji se muz obesio u Švici zbog kile paje u zatvoru. stan mu je placao i lekove. bilo je svega.
iako je bio narkos bio je ok momak i mnogi ga nisu voleli ja jesam jer je bio dobar drug. puno mi je pomogao u nekim kriznim trenucima kada sam ja bio u bedu.
Magi takodje sam znao i bila je jedna od najboljih osoba koju sam upoznao u zivotu, oci obecao sam ti pisati o njoj ali nikako da stignem zbogove frke oko agencije. znam koliko ti EKV znaci ali bice vremena i za to mada bi bilo najlakse da ti pricam kada se vidimo.
pozdrav za celu ekipu
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Sasa iz pouzdanih izvora znam da Milan nikada nije bio navucen, je radio svasta i bio je veliki protivnik dopa. njegovi stihovi su toliko univerzalni da se mogu tumaciti na hiljadu nacina. mislim u pravu si da EKV nije bas za ovakava stanja u kakvim smo neki od nas. to ti moze potvrditi i oci jer sam joj upravo to rekao i savetovao da se malo ohladi od njih ali jebi ga svako ima svoju religiju i to je njen izbor i ja ga postujem kao i tvoj takodje.
Draga moja oci drzi mi se molim te i daj javi se znas li ti koliko mi dugo nismo razgovarali sta je s tobom molim te trebas mi....
Mala moja punkerice skroz sam se sjebao kada si mi rekla za ljilju, uzas, ali jebi ga to je nazalost nasa svakodnevnica da nas pronalaze po razno raznim prljavim mestima.
pozz
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Pozz Oko moje, ma bice sve u redu samo polako. probaj ne razmisljati, probaj uzivati u malim stvarima, pogledaj u nebo ssa svog prozora videces lepu plavu boju, uzivaj u svom lepom gradu dok ides na terapiju pogledaj detalje na fasadama starih kuca ima toliko lepih detalja a da ih nikada nismo ni primetili. Sakupljaj kamencice i oni iz Du cekaju na tebe, posebno birani specijalnih boja i oblika.
ljubim te!!!
Sto se tice ravnice Yugo ima i ona svojih drazi, jest da nije privlacna pogledu kao brdo planina borovi i jele a imamo i mi nasu planinu brdo Frusku goru severna sveta gora kako je neki vole nazvati. Doci ces ti i malo ovde pa da te upoznamo sa lepotama panonije. kada vidis pogled sa kule dvorca Fantast porodice Dundjerski kod Beceja, predivni pogled na ravnicu sarenilo boja pogotovo u leto red zute pa red zelene pa opet zute protkane crvenom bojom divljih makova. Nadam se da cu uskoro doci i da vidim i tu lepotu na jahorini. pocetkom oktobra ici cu u dubrovnik poslovno i to preko Sarajeva pa ako budes tu vodis ka kahfu na Bas Carsiju ili na neko drugo mesto po tvom izboru.
pozz svima pozz Lily pepe, Sagy Nal i naravno Naco ali i svi ostali
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Pozdrav
Evo da napisem i ja nesto o krizi na subu.
Bio sam u Barseloni, kada me uhvatila prva kriza, nije bila jaka ali psihicki osecaj da ga nema je bio strasan. Napravio sam prvi recidiv posle godinu dana. Opet lutao po Barsi nasao met centar blejao sa klosarima i beskucnicima. Sve mi se vratilo kao pre godinu dana u Rimu. Prava kriza pocela je sutradan ne mogu reci da je najgora kriza koju sam doziveo, gora je bila posle mesanja suba i meta, to je ipak najgora. Cak je gora i od krize na caju i to od 3 litre caja i boce meta.
Jedva sam cekao da se vratim u Srbiju. Naravno bilo je strasno ali najgore je pocelo tek kada sam seo u kola u Nisu i vozio do Novog Sada da uradim dop. Iako je gospodin bio u kamenu i odlicnog kvaliteta potrajao je svega jedan dan i tada me uhvatila tako zestoka kriza da nisam ni kola mogao voziti i na kraju naravno imao sam saobracajku jer su se misici grcili i sleteo sam sa puta. Najgore je bilo ono ludilo u glavi. Moram napomenuti da sam bio u tom trenutku na velikoj kolicini suba od 8 do 16 mg i da verovatno zbog toga tolika zija.
Sada sam odlucio posle te moje zajebancije da se spustam sa tog sranja, sada pijem 6 mg i stabilizovao sam se za 5 dana Znam da me ceka veliko sranje ali verujte mi da mi je sub spasao zivot. Nakon 2 boce meta, ja sada ''normalno '' zivim a kako ce biti dalje videcemo.
Drzim ti palceve da uspes.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Nije me dugo bilo i desavaju se neke pozitivnije stvari.
Polako sam smanjivao dozu suba ali i brljao sa ''praskom'' i evo sada posle 6 dana bez icega mnogo bolje se osecam. Jeste mrzim tu laganu bol rastavljenih kostiju, zglobova ali se borim. Pobegao sam od svega Oci medene znaju gde sam ali odlucio sam da pokusam da se ostavim jebenog suba i sveg ostalog. Nasao sam ljubav i konacno sam sretan. Pobegao sam od ekipe i jebem ti zivot kako im zavidim kad ih vidim onako ''zdrave'' a ja muku mucim sa tim polaganim bolom koji je non stop tu u mom telu ali se nadam da cu uspeti. planina pomaze verujte mi bezite iz grada!!!!
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Evo daem nesto u ja napisem o subu jedinom leku koji mi je pomogao da se posle 15 godina ostavim heroina i ostalih opijata. u maju sam bio navucen na dve do dve i po boce metadona u srbiji i to na venu plus kokain i bio sam vec prsao totalno da nisam mogao vise normalno funkcionisati. tada sam odlucio napustiti svoj grad NS i vratiti se u hr i ponovo posetiti svoga lekara u hr. u nedelju sam roknuo poslednje dve boce meta recimo oko podne posldnju kolicinu i pomolio se bogu. u ponedeljak ujutro sam otisao kod doktorice na psihijatriji kojoj sam sve objasnio i zena mi je prepisala 12 mg subutexa 6x2 mg dnevno sa tim da sacekam 48 sati medjutim ja nisam sacekao 48 vec 30 sati i na toj kolicini meta ja sam popio tj pocuclao 14 mg oko 8 sati navece oko 10 sati navece uhvatila me ludacka kriza. ljudi nikada ali bas nikada u zivotu nisam osetio takvo nesto. ni kriza na tri litre caja od maka gustog kao med nije bila takva. poceosam se kociti i zamolio sam zeta da me vozi u hitnu jer nisam mogao izdrzati. Pokusao sam nekoliko puta iskociti iz auta koliko mi je bilo lose. u bonici su mi dali laponex 200 mg i ko zna koliko injekcija ali nije bilo pomoci. poslednje cega se secam jesu bljesak u ocima i strasna bol u glavi. kada sam zaspao nemam pojma ali najgore je bilo budenje sa uzasnom boli u glavipokusao sam se okrenuti celo lice mi je bilo ukoceno okrenuo sam se i pogledao na zid i video crvenu fleku nakon toga sam pogledao u krevet koji je bio pun krvi polako mi se vracala svet i secanje sta sam radio. pretpostavljate silnolupanje glavom o zid sto je svedocila ogromna kvrga na mome čelu. bilo mi je malo bolje. uzeo sam jos jedan sub i legao u onu skorenu krv nastavio spavati. bola vise nije bilo sem boli u glavi. taj dan sam prespavao naravno pod dejstvom leponexa nagoreg leka koji sam ikada popio. sledecih nekoiko dana sto zbog griznje savesti jer su moji ponovno saznali da sam u k mi problemu, sve mi je bilo bolje. Nasao sam ovaj forum mnogi divni ljudi bili su uz mene i pomogli mi da prevazidjem razvod braka posle 12 godina i svakim danom mi je bilo sve bolje smanjivao sam jednu tabletu nedeljno i sada sam na 6 mg i to vec tri meseca jer tako mi je doktorica naredila. Jednostavno zena je rekla jel se ti dobro osecas? moj odgovor je bio da. jel imas potrebu za heroinom metadonom? nemam. onda se strpi malo, znas kako je bilo prosli put kada smo ubrzali stvari vratio si se jos gori nego prosli put i zato slusaj mene i polako cemo se spustati ikada dodje vreme i prekinuti. od tada je proslo evo 7 meseci ja niti jednom nisam pomislio da se uradim niti jednom pomislio da uzmem heroin iako sam ga voleo kao i svi ostali najvse na svetu. Toplo ga preporucujem ljudima kojima met vec stvara probleme kao meni jer sam postajao blago receno zombi koji nije mogao upamtiti jednu recenicu. Sada na subu vodim svoj biznis vratio se fakultetu polazem ispite i nikada mi nije bilo bolje. Mozak mi je cist nema uradjenosti vec sasvim normalna cista glava kojoj ne treba dop da bi funkcionisao, nema crva.
jednostavno osecam se slobodnim.
ljudi ako se nemozete tako lako skinuti ako ste na velikim kolicinama uzmite sub. ja znam da ga nema sem u hrvatskoj i sloveniji ali mozete otici u zg u vinogradsku otvoriti karton i za nekih 200 kn oko 30-tak eura otvoriti karton a kutija od 8 mg kosta oko cini mi se 100kn 15.tak eura i to vam je minimum nedelju dana.
pokusajte nista nemozete izgubiti. meni sub pomaze. znam da ce neki sada reci da sam idalje narkoman da jesam ali narkoman koji je mnogo napredovao koji radi ciste glave koji nejuri za semama po ceo dan i bezi sa posla. ko moze na suvo neka pokusa ali nismo svi isti.
pozz
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Pozdrav i tebi da puno toga se izdesavalo u to vreme ali eto izgurao sam te lose dane da dve boce mea i to u venu prvo kuvanjem ali kada mi je i to dopizdilo poceo sam ga cistog rokati plus mi je sjebao vene tako da sada kada idem na redovne kontrole nemaju me gde pronaci sem prepone. Ma nije ona dr kriva ja sam kreten kriv misleci da cu biti ok iako mi je ona rekla ne dva dana minimum. puno mi je pomogla i cenim je veoma. jednostavno uspeo sam i uz pomoc ljudi ovde na forumu. naravno dok se nisam stabilizirao. Leponeksom su me kljukali na istoj psihijatriji i po 400 mg dnevno kada sam se skidao sa tri litre caja od maka, hodao kao zombi vezali me i sve ostalo zato ljudi pazite se.
Procitao sam pricu mladjeg brata i tvoju terapiju za koju mogu reci da je sasvim ok. Sasa i manson su radikalni i ne mogu reci da nisu u pravu u vecini slucajeva su od pomoci i ko zna kada se budem ako osetim potrebu njima se javiti posle suba ako budem i dalje pravio sranja kada se ostavim suba ako se ostavim.
Mladji brate ova terapija koju ti je preporucio voyager moze da deluje jer sam i ja imao slicnu terapiju i nekoliko puta sam se skidao ali isto tako kada se skine poslusaj Sasu il Nacu ili Mansona jer samo skodanje fizicke krize nije toliko strasno koliko je frka posle. i ako se navuce na tramal posle toga tri dana i tri noci nespavanja i bice ok.
Zato bre ljudi ovde smo svi iz istog razloga nema potrebe za vredjanjem, pljuvanjem vec dajte da pomognemo coveku. on ipak poznaje svog brata pa mu moze najbolje pomoci. najgore je to sto mi svi dok nedozivimo dno dna necemo se ni ustati niti se trgnuti. zar ne Sasa, dobro se secam tvoje ispovesti, tvog ocaja i isto tako koliko si imao srece da sretnes neke ljude, ali nismo svi bas tako u losoj situaciji i jednostavno imamo i druge mogucnosti. naravno uvek ostaje i ta mogucnost komune AN ili bilo sta drugo.
eto toliko od mene.igra bez granica

Postovi: 158
Pridružen/a: 15 maj 2008, 12:30
Pošalji privatnu porukuPošalji e-mail korisniku/ci igra bez granica
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: sacred life

Post by igra bez granica »

Hvala Ana. da jako je opasan i moram ti reci da se ja iskreno bojim iako znam da se moze raditi preko njega ja ne zelim da i pokusam. Iako sam tog dana izgubio zenu posle 12 godina jer dok sam se vratio iz bolnice dosla je ona sa njenim roditteljima tako da eto ja uvek gledamda iz neceg tako loseg izvucem nesto dobro. Tako da je ostao taj strah, jer ko zna verovatno bi i ja brljao. ovako mi je super uz sub pijem i antidepresiv halea i odlicno se osecam. polako idem dalje, pazim se, jedino sam jednom pomislio da zavrsim koku ali sreca da sam izgubio broj fona dilera se detelinare i vjerujte da sam se bas lose osjecao skoro kao da sam uradio
Post Reply