dr Vorobjov?????????????

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by Vlado_M »

rusmedik wrote:. Sa radom smo poceli pre 2 sedmice i vec imamo uspesne rezultate.
Sanela, Jeco, svaka vam cast sto ste uspjele da ostanete ozbiljne... Hahahahahhahahahahhaha.

Hahahhahahahahahah.

Aleksandre prijatelju, ja sam na ovom forumu ostario; gluvarim ovdje vec godinama i svega sam se nacitao... A ovo sto si ti napisao je bez premca nesto najgluplje ovdje ikad postirano.

:vom:
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by Zona Sumraka »

ovo potpisujem...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by cokapeace »

Ma,"DAĆE NAM ČAROBNI LEKIĆ"( za ogromnu kintu-ali to nije bitno :wink: :-D ) NEMOJTE TAKO!!!
Hi,hi,hi,....pa jer mi njima ličimo na dileje bez mozga?! :smt017 :smt082
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by zvrky »

naravno da im licimo :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by maja2002 »

Aaauuuu!Ne mogu da verujem da sam ovo procitala!Covece,pa ovo su inteligentni ljudi,ne nasedaju na ovakve gluposti!Ti si bas u finansijskoj frci,jel da?
Dr. Vorobjev
Posts: 9
Joined: Mon Nov 05, 2007 9:53 am

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by Dr. Vorobjev »

Pozdrav svima!

Drago mi je sto sam nasla ove komentare.

Kao sto je svima poznato, ne postoji caroban lek pomocu koga se na brzinu i lako moze izleciti zavisnost od narkotika. To je opaka bolest koja polako razrusava psihu i organizam coveka. Osecaj koji pruzaju narkotici je jaci od svih osecaja koje mozemo u svakodnevnom zivotu doziveti u trezvenom stanju i u tome je njihovo zlo. a svi znamo koje su posledice uzimanja: hepatitis c, HIV, ispadanje zuba, sepsa...

Fizicku zavisnost je lako izleciti, ali psihicka zavisnost je nesto sasvim drugo. Taj crv u glavi ne dozvoljava da covek misli o necemu drugom dok ne dobije dozu. Kada se zavisnik ujutro probudi, prva misao je gde ce nabaviti i kako, gde ce naci pare, koga slagati, sta ukrasti. To je covek koji nema svoju volju, jer droga upravlja njime.

U Specijalnoj bolnici Dr. Vorobjev je lecenje upuceno na to da se izbaci crv iz glave i da covek vise ne razmislja o narkoticima i da izgubi interesovanje prema njima. To je navaznije! Covek se vraca u ono stanje u kakvom je bio pre uzimanja narkotika. Umesto misli o drogi, on razmislja o sportu, poslu, porodici...

Uskoro pokrecemo akciju u kojoj cemo izabrati jednog od forumasa/forumasica i izleciti ga/je besplatno kako bismo pomogli nekome i ujedno dokazali da metoda zaista radi.

Sve najbolje i zapamtite da je droga sigurna smrt i bezite sto dalje od nje!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by cokapeace »

Bilo je krajnje vreme da neko odgovori na komentare kojih je bilo na temu " dr Vorobjov".Zaista bih volela da je istina da je lečenje toliko efikasno,ali mi ne zamerite što sam skeptična po tom pitanju.U svakom slučaju ,pozdravljam vašu akciju,i želim vam puno uspeha.Samo smatram da bi borba protiv "kuge novog doba" trebala da bude,ako ne -besplatna,onda mnogo dostupnija ljudima,jer narkomani koji su se odlučili na korak lečenja u ustanovi bilo kojeg tipa,uglavnom su već na samom dnu,kao i njihove porodice,i neretko su rasprodali sva dobra koja su imali (oni ili njihove porodice),pa o lečenju kod vas mogu samo da sanjaju.
Pozdrav
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Dr. Vorobjev
Posts: 9
Joined: Mon Nov 05, 2007 9:53 am

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by Dr. Vorobjev »

Slazem se da je ekonomska situacija prilicno losa.

Na zalost, lekovi i aparati se uglavnom uvoze iz Rusije, tako da su troskovi veoma visoki, sem toga, kada zavisnik dodje kod nas na lecenje, dobija terapiju ne samo od bolesti zavisnosti, vec i od raznih drugih oboljenja koje zavisnici cesto imaju: zapaljenje pluca, bubrezna oboljenja, oboljenja jetre itd. Narkotici potisnu simptome tih bolesti i cim se organizam ocisti, pocinju da se pojavljuju simptomi i tih oboljenja koja su prisutna u organizmu, a koji ranije nisu bili vidljivi. Sve to treba leciti, a sve to kosta. Npr. narkotici, izmedju ostalog, unistavaju zube i desni i dok covek uzima, ne oseca bol, medjutim kada prodje detoksikaciju i kada prestane da uzima neko vreme, pocinju da ga bole zubi, jer je prestalo anesteziono dejstvo narkotika.

Medjutim, maksimalan program lecenja kosta toliko, ali je moguce i dogovoriti se za individualne programe koji mogu trajati krace i koji su, naravno, jeftiniji, a rezultat je veoma dobar.

Pozdrav i hvala na komentaru.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by jana »

Ako mogu da pitam,koje metode upotrebljavate u postupku detoksikonacije,i u postupku "izbacivanja crva"?Jasno mi je da poslije ovih etapa treba raditi na sanaciji ostecenja fizickog tijela i nervog sistema,i da rehabilitacija traje duze,zavisno od perioda konzumacije.Unaprijed hvala.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by zvrky »

Na ovo cu ti ja odgovoriti...za crva metode NEMA i svako ko ti bude rekao suprotno slagace te ! Znaci,samo vreme ,vreme i vreme ,jacanje svoje licnosti i borba sa samim sobom ko to moze da izdrzi delimicno ce uspeti u borbi...nije ni malo lako ali na zalost tako je, Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply