CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

svima koji pizde da im je lose a imaju sve da im bude dobro nek odu na ovu stranicu
www.julianawetmore.net
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

osećam se odlično!!!


odlučio sam da popravim svoj položaj na poslu.-. da povratim poverenje. da zapnem malo na tom polju..
i da zavredim ponovo, poverenje svoje porodice! da pokažem i dokažem da nisam ona bezvezna, zavisnička njuška, koja nema drugi cilj u životu, sem jurenja i pravljenja načina da se dođe do sledeće jebene doze.


u ovim sitnim odlukama, nalazim veliko zadovoljstvo i sigurnost.


zaista!

mir svima!

čestitam praznik, onima koji ga slave i onima koji se zbog onih koji ga slave, raduju!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

sunrise wrote:svima koji pizde da im je lose a imaju sve da im bude dobro nek odu na ovu stranicu
http://www.julianawetmore.net

ovo je sinoć bilo emitovano na TLC (Travel and Living Channel). neverovatna priča.
neverovatni roditelji i neverovatno dete.

breath taking.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

nisam znala za to da je bilo na tv/u.
Ja sam sasvim slucajno naletjela na tu stranicu i ostala citati dok sve nisam procitala i jako me sve potreslo. Koliko smo mi uopce sretni i koliko bi trebali biti zahvalni dragom Bogu na svemu sto nam je dao a neki nemaju.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
retro123
Posts: 1
Joined: Tue Nov 23, 2010 10:59 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by retro123 »

Novi sam na forumu i stvarno nisam znao gdje da ovo napisem.

Treba mi pomoc.

Ako sam prije 7 dana uzimao spid. A sada sam bolestan, tj. sutra moram na vadjenje krvi(proljev i to), znaci obicno vadjenje krvi bez testova na bilo kakve dxroge, da li se mogu otkriti tragovi navedene droge.?

Hvala.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

ajmeeeee
zaboli me glava u sekundi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zac-gušče
Posts: 25
Joined: Sat Nov 06, 2010 10:22 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zac-gušče »

retro123 wrote:Novi sam na forumu i stvarno nisam znao gdje da ovo napisem.

Treba mi pomoc.

Ako sam prije 7 dana uzimao spid. A sada sam bolestan, tj. sutra moram na vadjenje krvi(proljev i to), znaci obicno vadjenje krvi bez testova na bilo kakve dxroge, da li se mogu otkriti tragovi navedene droge.?

Hvala.
kao prvo to je več otišlo iz organizma.i oni tamo neče da traže drogu u tvojoj krvi več zbog bolesti .
daj malo olabavi .
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

nessanica! traje!

osećam se pospano. a kad bih legao, vrteo bih se u krevetu, bezveze.. tako da kontam da okuvam supu iz kese, posrčem tanjir-dva, ugrejem prazan želudac, koji još ne vari i ne traži hranu kako treba, i nadam se, utonem u san...

osim pospanosti, osećam se dobro!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Prenosim pozdrave od tessa za
Pawu, Bojana, Klaru, "tvog garija Nikajla koji stalno kuka" :-D.
Specijalni pozdrav uz muzičku numeru naravno
za Ditu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eBK9cFECLGQ[/youtube]

On je ok, dobro izgleda i kulira, kao uzorni mladić.
all that I want is to play
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dita »

Imam najveći osmijeh koji mogu razvući….
Baš mi je drago…
Dragi tess…nedostaje...
Nek je on samo dobro…
Hvala anfakabl, pozdravi i ti njega i veliki pozdrav tebi draga!
Post Reply