Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Moja draga Sunrise i moja draga pula, ljetovao sam 10 god i to punih 10 god. NA STOJI U KAMPU.I ja tek sad vidim da je Sunrise iz Pule,svasta.Eeeeeee da lijepo je tada bilo, ato sto se tice svadja i ostalih , pa ne moze normalan i nenormalan covjek isto razmisljati.
Ja volim moje drugove, ne ponizavam ih, ne govorim nikome da je neko SIGURNO UMRO itd,itd,itd.
Sta cete, znata kad PAPKU date kompjuter u ruke.Ha ja, srest cemo se mi.
Inace kako ste mi vi svi vako.Nema moje jaranice Sanele, ewvo sad nema Zvrkija, bogami ljudi nikad nam nije teze bilo.Ali ja cu reci samo jednu, DUGE STAZE HRABI GAZE I NEK SE PAZE BRACE SNAZNE!!!!
Ljubim vas 1000 puta.
:drinkers: :drinkers:
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Drago mi je kada vidim kako ste svi dobro i kako polako ali sigurno koracate u lepsu, bolu i zdraviju buducnost. ja sutra imam drugi ispit, sledece nedelje su mi rezultati pa cemo videti :roll:

Pozrav iz hladnog Beograda
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejjj Sonjice sta ima, kako si.Pa ne preostaje nam nista drugo osim NADE, ona je izvor pocetne energije,odatle se sve pokrece.Zato se moramo NADATI,evo ko ja isto, sjedim pijucam kaficu, pricam sa mojim staaarrimm drugom.I eto, kontam pa imali ista ljepse od finog dana, uz kaficu naravno. 8) 8)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma Omare druze tu sam ali sta da radim kad mi je crko komp,jednnostavno umro mu je hard,spasa mu nema ,ja ga donela iz servisa i rekli su mi ako izdrzi par dana trajace bar par godina medjutim on crko odma sutradan :cry: ja pare za nov nemam....Pozdrav ljudi
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

De,de,de kupice se novi komp.ili da se svi skupimo pa da molimo Mamu Spirit da da kompjuter.Haaa sta kazete na to.Inace kako ste mi jutors?,sta se dira, jesteli mi dobro???
Ja upravo doso odozgo, radili mi Test i Omco cist ko suza ,nema sumnje :D :D :D
Suncica
Posts: 25
Joined: Wed Jun 08, 2005 9:14 pm

Post by Suncica »

CESTITAM!!!! :-D
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Bravo Omco, :smt038

to se ceni :!:

Nego, bas me nervira sto su se ljudi toliko ulenjili. Ajde u redu kvarovi na kompu :wink: i tako to, ali ljudi, pa zar bas nista nemate da ponudite. necu da ispadne da ja samo kritikujem, a nista korisno ne pisem, ali kome :( Ne bih da smaram, a ljudi ne pitaju, ne pisu. A ja sam u skorije vreme postavila neka pitanja, mozda nekome izgledaju glupo, u vezi sa terapijom i niko, ama bas niko nema komentar!!! Mislim da je malo neobicno, hm :roll: Bas smo se umrtvili, mi koji smo dobro, dobro smo i tako treba da ostane, oni koji to nisu slabije se javljaju i to je to. Bezveze.
Ne znam, ja sam nekako vezana za ovaj forum i meni je licno puno pomogao.

Toliko

Voli vas vasa S. i pisite :smt024
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
expect
Posts: 39
Joined: Thu Jul 20, 2006 7:18 pm

Post by expect »

Heh,ja bih pisala...ali ne znam odgovore na tvoja pitanja :( .. Tu sam kao neka moralna podrska.. :wink:
Pozz svima...
Omco,svaka cast :partyman:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omco nema sanse da Spirit da komp samo u nekim ovako jutarnjim casovima dok spava ja uvatim malo vremena da nesto napisem,smorila sam se najstrasnije sto se tice mog kompa.
Sonja ta pitanja vezana za lekove i terapije ja ne znam da odgovorim pa bi bilo lose da lupam gluposti :-D sto se inace desava ponekad hehehehhehe na forumu se ipak desavaju neki pomaci i neka desavanja evo omco bio da se testira odande je izasao zadovoljan to je uspeh,ja idem da vidim ocu poceti da radim to je vec neko desavanje i pomak,istina da sam to pisala na mojoj ispovesti ali svejedno ipak sam pisala,Katarina S se porodila ima malog sincica sve su to draga moja Sonja novosti i desavanja.
One teme koje su vezane za terapije ja sve manje mogu da ucestvujem jer su se lekovi promenili terapije su malo drugacije ,konbinacije lekova itd. Ajde nemoj da se razocaravas ti si mi jedna d favorita ovde :-D znas i sama da se nekad forum umrtvi pa onda odjednom svi pocnu da pisu i tako u krug,evo ti na suovisnicima majke i sestre koje ocajnicki traze pomoc a skoro im se niko ne obraca,jako malo njih posetite malo i taj deo foruma mislim da je jako bitan. Pozdrav i cmokim vas sve drzite mi fige za danas na poslu :smt023
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

To je svugdje tako, neko zatisje, u poslu, raspolozenju, ulicama. Sad, kao svi nesto cekamo zimu, mozda se i neko raduje. Npr.ja ju deset godina nisam osjetila normalnog stanja pa se nesto i veselim svemu. Izaci ujutro na friski zrak, osjetiti normalnu zimu a ne jezu i znojavost, slusati kako snijeg skripi pod nogama. Jutros sam bacila pogled na park preko puta i iznenadila se da je lisce skroz pozutjelo i posmedjilo u roku par dana. Vrijeme ide too much brzo, hej ljudi, pa evo Bozic je tu, pred nama!!!!!!!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply