Droga ostaje u srcu!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

perica

Post by perica »

zvrky wrote:Znam ja to sve zato sam tada i isla chelichila se kao ludak poslednji, jednostavno zelela sam da proverim i iskusam samu sebe, da sam tada uzela verovatno bi uzimala i sada...ne mogu opisati svaku sekundu kako sam se osecala i kakve su slike meni prolazile kroz glavu i kakve recenice i koje misli i sve u stotinkama mereno.....uzasan jedan osecaj koji mi je kasnije doneo bas nasuprot tome osecaj koji me je ispunio i ucinio srecnom...ne znam dal me kapiras i kako bi to pojednostavila da me skapiras i ti i bilo ko drugi,i sama ne znam kako sam uspela da iskuliram sve to ali jednostavno sam uspela,ceo mi se film u glavi odmotao i zamotao u par minuta....otisla sam kuci sa osmehom na licu...ne mogu reci da mi je bilo svejedno naravno da nije preznojila sam se milion puta u sekundi ...ma ne znam to sto sam sama sebi tada priredila mislim da ne bi uspela vise nikad na takav nacin....a ujedno tada sam sebe ojacala nemozes ni da zamislis koliko...tada sam prebrodila 70% svog problema sa takvim vrstama susreta ....heroin i ja u direktnom sukobu....u direktnoj svadji....ratu...borbi...ko je jaci...uzecu i izgubiti rat ili necu uzeti i dobiti makar deo bitke koju vodim,nije mi bilo nimalo lako ali sam se na povratku kuci osecala kao da sam najjaca na svetu,kao da mi niko nista vise ne moze....molim te reci mi da me bar malo razumes jer ja stvarno ne znam kako sve to da opisem,ni kako sam se osecala ni sta sam mislila ni kako sam uspela....stvarno ne znam blize od ovoga da objasnim...pozdrav svima i borite se jer vredi :!:
perica

Post by perica »

E,MOJA ZVRKY,STVARNO NISTA NEZNAM O TEBI ,CITAO SAM DOSTA TVOJIH P-OVAA ALI TI MOGU RECI DA JE SVE OVO STO GORE NAVODIS ,SAMO JEDNA POBEDA,A PORAZA JE NASIH MILION. STVARNO TI ZELIM DA USPES U PLANOVIMA KOJI GOD DA SU,ALI JE OVA BORBA-IGRA TAKO PERFIDNA DA SE TO TESKO MOZE OPISATI.
JA SE POKUSAVAM SKINUTI,MISLIM STVARNO, SIGURNO PETNEST(15) GODINA. I STA SAM POSTIGAO:ZENA(GROZAN IZRAZ) MI JE UMRLA DOK SAM BIO U ZATVORU ,3.5 GOD I DO DANAS NEMOGU DA SHVATIM STA SE DESILO. ONDA DA NEDAVIM,IZ ZATVORA IZLAZIM NAVUCEN VISE I "KVALITETNIJE"NEGO SVI KOJE SAM POZNAVAO ,SADA SAM SEDAM DANA CIST,I STA IMAM. DA CU SE NAJVEROVATNIJE SELITI,A NEMAM POJMA GDE ,A KAMOLI SA CIM. NISAM VIDEO NOVCANICU OSAM DANA OSIM 50. KOJE SAM PRONASAO NA ULICI. A DO PROSLOG CETVTKA SAM TRSIO 100-150 EVRA DNEVNO,NE SAMO NA DOP. JUTROS ZAMALO DA BRATA PREKINEM U OVOJ DIMENZIJI,ALI TO JE NESTO VEC DRUGO.
I,STA PREOSTAJE,IMAM 36.GODIND,IZNUTRA DECKIC KOJI JOS CEZNE ZA IZAZOVIMA.TUZNO. OVO STO DANAS PISEM,SUTRA MOZDA NECU MOCI NI DA PROCITAM,JER NEMAM LAP TOP,VEC NEKU AZDAJU OD HILJADU EVRA I TRISTA DZIDZA KOJE I NEZNAM CEMU SLUZE.
ISPADE PATETIKA TESKA,ALI DA SE VRACAM U ZATVOR NA 20,30,ILI CETRDESET NEZELIM. JBG. OVO JEVASA NEKA STARA PRICA A JA UPADOH.
ALI OSECAM SE KAO TEZAK INVALD. NIJE MI DO GUDRE,VEC DO ZIVOTA KOJI MI KAO NUDE,A USTVARI GA KRADU NA PERFIDAN NACIN,KOJI MOZDA I NISU SVESNI,NEKA IM JE PROSTO. I NEKA TRULE U PAKLU. PISEM O RODITELJIMA I BRATU. ETO PRICE.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Naravno da poraza ima milion...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Droga zauvek ostaje u srcu.

TO JE JEDINA-PRAVA ISTINA :!: :!: :!:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Post Reply