Ajmo Jovo na novo!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Znaci,treshnje za sad vode nad vishnjama,o.k! :smt080
Anamarija,pa zar se i posle 3 god. apstinencije osecas skoro kao ja sa samo par meseci ''clean'' vremena...al' dobro,kod svakog je drugacije,no sad si me malo zabrinula :roll: da ce i kod mene ovakvo stanje raspolozelja potrajati tooooliko..joj pa meni se sad 3 godine cine k'o vecnost...(a imala sam ja ranije jednu pauzu od 2 godine i tad su,npr. eto snovi, promene raspolozenja & ostali 'simptomi' vec bili skoro-da ne kazem sasvim-utihnuli...).U svakom slucaju,svaka cast,super,3 god.chista!! :smt023
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehe, 'morgen ns: evo, ja sam onda tresnjasto-visnjasto-lunarno-solarni tip :lol: jer stvarno, volim i tresnje i visnje - tresnje za jesti, a visnje su mi nenadj...ve za kolače recimo, i obožavam cherry brandy - sam s ledom, ili preliven priko sladoledaaaa njaaaam (a recimo, mrzim limun - pa bih ga stavila kao antipoda tresnji prije nego visnju - bljak, limun :? ) - a Luna i Sole: pa isto kako kad - lunarni sam kad se tice moje sanjarske i lebdece glave, a solarni sam prvo po horoskopu, a drugo kad se tice moje sposobnosti/tendencije da 'animiram' ('ajmo, ajmo, ekipa') ljude (a mozda i predmete haha) i kad se brije tice, i strasti prema stvarima koje volim (umjetnost), tako da ... a ono dnevni ili nocni tip - ne znam ni ja - kako kad se 'našteelim' - mada virujem, da imam 'neogranicene svote novca' i mogucnost izbora, vjerojatno bih zivjela nocni zivot, jer je 'luđi' i inspirativniji (opet sto se umjetnosti tice) ...
Omare - Ana - 'morgen ljudi - kako je Omare, jesi ti za trisnje ili visnje i jesi li dijete Mjeseca ili Sunca? A ti Ana, jesi ti nocna ftica, ili? Lasta?
x
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

hahahaaaa...''tresnjasto-visnjasto-solarno-lunarna''...'ajd dooobro..
a i ti si obozavalac umetnosti(k'o i ja)jeeee!!,jel' se time inace i bavis(mislim kao ''struka'')?Ja ne znam sto je to tako,al' uvek se bavljenje umetnoscu nekako vezuje za noc(mozda nam tad Mesec bolje 'razgovara' sa mozgom daju ci nam nadahnuce i tako to..?)
Sto se tice ove ''vocne utakmice''..hmmm evo trenutno je ''mrtva trka'' nakon sto smo limuna diskvalifikovali kao NE-vocku(a trebali bi ga jesti,pogotovo pushaci,zbog C vitamincica..)
Haj'te ljudi,dajte svoj glas :wink:
i, zaboravih da kazem na pocetku;dobar vam dan svima!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehe super je ova 'voćna utakmica', dobro si rekla - ok - limun i limuntusi i ostale njegove prerađevine = diskvalificirane znači - osim par kapi na kamenice i lešo ribu - i cvjetaču i to - aaaa - haha!!! - trešnje, višnje - breskveee sočne, njam .. ili ajmo ovako: 1. trešnje, 2. višnje, 3. breskve, 4. četruni (lubenica) ...
Ma ne more ni tako - kažu odavno da se ne mogu zbrajat kruške i jabuke... Eee - kruške - one lipe što ti flekaju majicu - njam !!! A grožđe, ono fino slatko veliko aaa... A di su kupine jooj i maline - pa to šumsko voće (još i šumske jagode, borovnice, bazga, ribiz...) - to mi je još isprid bresaka valjda - a ananas - pravi, ne iz konzerve - ma dobra je i konzerva, ali je bolji, naravno, pravi, pa kad je taman zreo pa jooj... Ma znaš što - VOĆNA SALATA !!! :lol: ETO !!! I to (Ramona's summer advice No.3) ovako: sve (moguće), svemoguće i nemoguće voće na kockice (rezati ga direktno nad zdjelom tako da uvatiš sok) + malo vanilin-šećera + malo meda + 1 čep (smeđeg, naravno - mirisnog) ruma + šlag (tko voli - meni je osobno u voćnoj salati suvišan, uz sve ove ostale okuse) - staviti u frižider dok se vratiš s kupanja = mmmmmmmm !!!
A umjetnost mi (nažalost, šmrc) nije struka nego hobi - ali - kako sam negdje pročitala i potpuno se složila - umjetnost ne može biti hobi ( = ili si u tome ili nisi) - pa tako, ja jesam :oops: a i to što si rekla se, naravno, slažem u potpunosti - sve najbolje slike i umjetnički 'uratci' inače - su mi uvik nastajali po noći ...
Juhuu !!! Pozdrav svima i, evo i od mene, poziv na sudjelovanje u našoj voćnoj utakmici - hahaha !!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hej ljudi, curi mi voda na usta dok čitam o raznom sočnom voću.... mmmmmmm :tonqe:

Pozdrav iz Sarajeva :)

Sanela
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Evo i meneeee...
hehehe, vocna utakmica, ok ovako...1. jagode, 2. tresnje, 3. grozdje ono veliko slatko mmm, 4. ananas, 5. mango...joj ma e mango ide vec na drugo mjestu, uf.. nema pojma da ima neka "tabelarna sema" za voce... pa di su jabuke, kruske, lubenica, dinja....joooooj ko ce to sve svrstati.... ma nema pojma, najbolje sve pomijesati i to je to!!! definitivno!!!
Pa Ramona, znas da sam nocna ftica :wink: , ali i dnevna lasta :wink: , hmmm, nekako oboje ako ikako moze, hihihihi... 8)
NS, da ti kazem, to moje "stanje" se naravno vec dobro poboljsalo, znaci nemam te "simptome" vise tak cesto, javljaju se povremeno, mislim bilo bi strasno da je sad jos uvik onako ko na pocetku, uf..poludila bi. Ne, mislim zaista, rijetko se javlja, ali uglavnom se jos pojavljuje. Voljela bih da to nekako posve nestane, ali cini mi se da to tesko ide.......
imate pozzzzzzzz
x
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

eeej,suuuper,2 poena za JAGODE...i meni su one no.1!!samo,jegi ga,brzo prodje njihova ''sezona''...eh,da je bar tako sa onim 'simptomima',kad bi oni bili ''sezonski'' ili tako nesto lako prolazno, ne bi mi imali problema- a samim tim ni ovog foruma...tako da...''u najboljoj jabuci zive crvici'',heh-eto i poslovice :lol:
A,Omare,'de si ti??!! :roll:
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

A je voce super majku mu poljubim,ono vraca iz mrtvih svojom svezinom nase napacene organizme.Mada sto se mog slucaja tice,zivim u drzavi gde su mi sve te vocke malo sumnjive jer jebo mamu pre neki dan kupih u marketu jagodu velichine pesnice te velim da to i nije bas normalno,a i ukus je odaje,nema u sebi secera,vodena je i bez glavnog osvajajuceg ukusa tako da kao alternativu berem vocne jogurte ne birajuci od cega i muljam ih nemilosrdno dok mi ne presednu i tek onda menjam marku :D .Da,da,toliko sam bio navalentan na jogurt od breskve koji se prodaje u ambalazi od jednog litra da se umalo nisam ukenjao na poslu,odnosno u gace i eto ti belaja.Anyway ni to me nije zaplasilo da slucajno resim da apstiniram,sta vise vocni jogurt mi je postao nova navlaka i super mi je na njemu stoga ga svima toplo preporucujem,roba je prva ruka iz marketa,cistak i potpuno legalan! Ziveli vocni jogurti i zivi mi bili svi vi.
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobar jutar svima ,cmokic ANI,RAMONI,SANELI I NS ,kako ste mi danas.Ljudi ne bi mi vjerovali sta ja radim sada VALJAM PALAČINKE :lol:,to je specijalitet kuce.Jojjj evo raja vec dolaze na koncert Bijelog Dugmeta a ja sam udaljen od stadiona svega 50 metara i bice mi lijepo i gledati i slusati.Sta da vam pricam juce sam imao frku ,radio sam test naravno bio je negativan i htio sam smanjiti terapiju ali joook ne daju i frka.Zovu mi starog a mene stari ,nemoj Omare pusti ako ti kazu da ne smanjujes ti nemoj.Hmmm,jebo ti nase doktore a meni je dojedilo da stalno idem sa onim bocicama gore dole.Sunce je super i lijepo je,samo malo izgore mi palačinak, :lol: ,ehhh Ramona kako je more jeli toplo ili hladno,Ana kako ti sa snovima ,vjeruj mi ja se isto mucim sa tim,sanjam onu scenu kako granata pada i ja vidim moju MAMU I budim se vristeci,uhhh to je tesko ali pravo tesko ne znam sta mi je teze da li su to snovi ili stvarnost kad se probudim .Uglavnom ,dobro je pa ste vi tu,da olaksam ovu moju bolesnu dušu.
PUNO VAS POZDRAVLJAM I LJUBIM VAS DRUG OMAR-OMČO 8)
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Dobro jooootro dobri ljudi...mrzim kad me neko budi :smt075 (a probudila me burgija iz stana tri sprata nize...joooj)al' nema veze,bar sam ranije ustala pa mogu da radim mozda nesto korisno...
Omare,palacinke,kazes?aaaa,mljac...super...a sa cim vise volis da ih jedes;sa dzemom ili cokoladom,ili mozda sa orasima??Aj' probaj se ne nervirati oko terapije...tako ti je to sa doktorima..je** ga,naoruzaj se strpljenjem i voljom i onda bi trebalo da ti bude lakse...
hajde javi jesu li uspele palacinke :wink: !!
a ostali...spavate...'ajmo;ding-doong,BUDJENJE! jen',dva, tri-jutarnje razgibavanje!! :smt041
A,da...PLAY!!tvoje vidjenje vocne problematike & vocnog jogurta veoma me je nasmejalo...toliko da sam zaboravila da se razbesnim na burgiju koja me probudila...
Locked