Zašto ste odabrali baš dop?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Speed i exeri su trenutno najpopularniji medju klincima, a klinci nikako nisu svesni u sta se upustaju. Nisam bila svesna ni ja. Niti bilo ko od nas.
Prvo sam radila ex, pa trodone,pa dop, pa exere i speed, pa onda sve sto stignem. Iskreno,volela sam sve droge, i dalje ne mogu da kazem da ih mrzim. Da daju los osecaj ljudi se ne bi drogirali i to je cinjenica.
Dop je bio nesto najlepse sto sam ikada probala u zivotu, bolje od sexa, od ljubavi, bolje od svega ovozemaljskog i to me je privuklo. Uzimala sam ga sve dok on nije uzeo mene,a onda me je tako drzao, ja bila njegov rob i uzimala ga samo da bih bila normalna,da bih mogla normalno da komuniciram i da se ponasam. E to je najstrasnije. Koliko je dop lep toliko je i los i nikao se ne treba upustati u igru sa njim. Niko od nas nije znao kakve dane dodnosi dop,jer sve je u pocetku lepo,sve je interetsantno,osecaj je jak.
Mnogi klinci prvo probaju dop posle exera neko jutro, neko im da da se spuste. I tu je kraj. Nastavljaju sa time, jer ponavljam - osecaj je lep, i svi zele opet i opet...
Na pitanje zasto sam izabrala heroin ne mogu da odgovorim, to je bilo nesto u meni, prvo maleno a onda je poraslo i bilo vece od mene,pa me drzalo u saci.
I ni jedna droga nije dobra niti je savrsena, svaka ima svoje prikrivene mane koje kasnije izadju na povrsinu i stegnu nas jako, ne pustaju...I onda ostajemo sami da se borimo sa tim. A neprijatelj je jak....
Mozda smo svi mi izabrali dop iz istog razloga, ko zna....
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

Post by PoisonEve »

Nemke dok citam tvoj post secam se sebe pre par godina istu euforiju sam i ja dozivljavala...a onda me je smorilo i to!
Sada da uzmem ex samo bi se smorila sto vidim sebe sa ogromnim zenkama u ogledalu i ne znam ali sam oduvek bila sebni nekako ruzna na exu...ali na koki i speedu sam uvek bila najaca...naravno do onda kad me je i to smorilo i kad sam pocela da uzimam belo jer sam morala, da bi prezivela jos jedan dan. A i kad sam uzimala bila sam nadrkana bitch!
Nervozna samo tako...dok nisam nacisto prolupala, hehehe... :twisted:
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
Nemke
Posts: 27
Joined: Tue Jul 18, 2006 2:39 am

Post by Nemke »

Au Poison ubi me pravo u pojam. :D
Ali dobro ne dam se ja tek tako uplasiti,guracu,pa cemo videti,mozda si u pravu mozda i nisi,vreme ce pokazati.
Samo ne kapiram skroz ovo tvoje " i to me je smorilo",pa sta si htela vise???
Poz
Na svom telu I u svojoj dusi sam iskusio da mi je greh bio preko potreban,da naucim da volim svet,da ga ne uporedjujem sa nekakvim uobrazenim svetom svojih zelja,sa savrsenstvom kakvo sam zamislio,vec da ga pustim onakvog kakav jeste,I da mu rado pripadam
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

DarkAngel wrote:Speed i exeri su trenutno najpopularniji medju klincima, a klinci nikako nisu svesni u sta se upustaju. Nisam bila svesna ni ja. Niti bilo ko od nas.
Prvo sam radila ex, pa trodone,pa dop, pa exere i speed, pa onda sve sto stignem. Iskreno,volela sam sve droge, i dalje ne mogu da kazem da ih mrzim. Da daju los osecaj ljudi se ne bi drogirali i to je cinjenica.
Dop je bio nesto najlepse sto sam ikada probala u zivotu, bolje od sexa, od ljubavi, bolje od svega ovozemaljskog i to me je privuklo. Uzimala sam ga sve dok on nije uzeo mene,a onda me je tako drzao, ja bila njegov rob i uzimala ga samo da bih bila normalna,da bih mogla normalno da komuniciram i da se ponasam. E to je najstrasnije. Koliko je dop lep toliko je i los i nikao se ne treba upustati u igru sa njim. Niko od nas nije znao kakve dane dodnosi dop,jer sve je u pocetku lepo,sve je interetsantno,osecaj je jak.
Mnogi klinci prvo probaju dop posle exera neko jutro, neko im da da se spuste. I tu je kraj. Nastavljaju sa time, jer ponavljam - osecaj je lep, i svi zele opet i opet...
Na pitanje zasto sam izabrala heroin ne mogu da odgovorim, to je bilo nesto u meni, prvo maleno a onda je poraslo i bilo vece od mene,pa me drzalo u saci.
I ni jedna droga nije dobra niti je savrsena, svaka ima svoje prikrivene mane koje kasnije izadju na povrsinu i stegnu nas jako, ne pustaju...I onda ostajemo sami da se borimo sa tim. A neprijatelj je jak....
Mozda smo svi mi izabrali dop iz istog razloga, ko zna....
Ovo si jako lepo napisala. My sentiments exactly...
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

Post by PoisonEve »

Nemke wrote:Au Poison ubi me pravo u pojam. :D
Ali dobro ne dam se ja tek tako uplasiti,guracu,pa cemo videti,mozda si u pravu mozda i nisi,vreme ce pokazati.
Samo ne kapiram skroz ovo tvoje " i to me je smorilo",pa sta si htela vise???
Poz
E ma daj nisam htela da te ubijem u pojam nego samo da ti kazem da nista ne traje vecno pa tako ni uzitak na takvim drogama tj. na svim.
A htela sam da kazem da sam ja inace po prirodi jako hiperaktivna osoba i onda sam uzimala sve i svasta dok ne bi razvila toleranciju koju inace jako brzo razvijem i trebala mi je veca kolicina.
Npr. speed sam najvise vukla u celom "drustvu" peticu dnevno i to jako dobre robe, ali zato sam se brzo i sjebala.
Sad sam ok, ali nervoza je manje vise ostala a posebno me ubija to sto vec mesec dana ne izlazim nigde jer bukvalno nemam sa kim normalnim sem sa deckom sa kojim se vidjam po sat- dva jer i on radi...a ja blejim ko mentol celi dan...fuj...
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Moon, vise je realno to sto sam napisala,zar ne?
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

Jeste.

Ili, kako je to rekao Alice Cooper josh davnih osamdesetih:

I want to love you but I better not, touch (dont touch). I want to hold you but my senses tell me to stop. I want to kiss you but I want it too much (too much). I want to taste you but your lips are venomous poison. Youre poison running through my veins. You're poison, I dont want to break these chains
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Joj, to je jedna od mojih omiljenih pesama, jos odavno! :D
Sve u svemu, svi mi koji smo odabrali heroin nikada ga vise necemo zaboraviti, promenio nam je zivot zauvek, i nismo kao ostali ljudi, ne razmisljamo kao ostali ljudi, nas mozak ne funkcionise isto.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

Hehehe, me 2, me 2 :D Imam neku "necenzurisanu" verziju tog spota i.. Hehe, lepe su mu zenice lol. Kao i pevachu Charona :D Strashno, tek sad primecjujem ono shto mi je ranije bilo pred nosom..

Slazhem se sa tobom. Pitanje je, ko je probao koga.. Mi heroin, ili heroin nas? :shock:

Kako je chudno, to, da jedna stvar mozhe u tolikoj meri da utiche na nash mozak. Koliko nam se sistemi vrednosti promene..
Gledao sam pre neki dan na TVu Queen of the Damned i skontao sam (u mojoj ludoj glavi), koliko slichnosti imaju Anne Rice vampiri i narkomani na heroinu (i jednima i drugima je potrebna odredjena substanca da bi funkcionisali, itd).

Voleo bih da ga nikad nisam uzeo, ali.. Ja funkcionishem na jedan, jako glupav nachin.. Meni ispred nosa mozhe da stoji ogromno, neonsko upozorenje "NE DIRATI! OPASNO PO ZHIVOT!", ali ja ne verujem dok ne probam.. Drago mi je da sam uspeo da se iskobeljam i da (p)ostanem str8, borba sa ovim nije bila laka, ali se isplatilo.. Proshao sam kroz najbolju zhivotnu shkolu.
Pocheo sam da cenim neke stvari, a mislim i da sam mnogo "odrastao". Poprilichno sam zreliji i stalozheniji i mislim da imam jasan cilj u zhivotu. Crnobele fotografije napokon dobijaju boju.

Wow, odoh ja predaleko sa mozhdanim onanisanjem. Imam neki osecjaj (za feeling) da cje ovo shto sam napisao biti pogreshno protumacheno.. erh.. time shall tell
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Hihihihi...Nisam mu gledala oci na spotu, nije me ni zanimalo, ma da mi je profesionalna deformacija da provaljujem ljude koji su se uradili.
Charon obozavam, i bas sam nesto pricala sa jednom osobom koja kaze - "Zamisli, koliko je malo ljudi bilo na koncertu,a on sav radostan, pun neke pozitivne energije sav zraci..." I onda procitam ovo za njega i kazem - da to je to.... :-D
Nadji soundtrack od Queen Of The Damned, to je jedan od mojih omiljenih filmova, a svidjace ti se muzika verujem.
Narkomanija i vampirizam imaju slicnosti, u oba slucaja nastaje opsta frka za vreme krize,a vampiri ne biraju zrtvu koju ce ubiti isto kao sto narkoman ne bira ljude koj ece povrediti i ne bira sredstva, bitnoje samo jedno....
Ja sam od onih osoba koje zele u zivotu da probaju sve. Ja moram sve da vidim, sve da pipnem, sve da probam, svuda da idem i sve da znam e zbog toga sam malo nadrljala u zivotu - radoznalost je ubila machku, ali sam izvukla i neke pozitivne stvari. Ne znam da li da na moju narkomaniju gledam kao na pozitivnu ili negativnu stvar posto sam dosta stvari naucila i prozivela...
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
Post Reply