SAVET, PLEASE??

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma ja , konta on naso budalu koja ce ga gurati i opravdavati.Nista, nista odmah to otkaciti za sva vremena, i kao sto ti kaze SONJA nije on dijete da kmeci za jedan joint, pa popusio sam 1000 kila Alena mi ,i niko mi nije kriv bio sem mene.Nemoj se uvaljivati bezveze jer ko zna mozda jednog dana BUDES TI KRIVAC ZA SVE, JER NARKOMANI SU NAJBOLJI I NAJVECI MANIPULATORI , i ne samo pojedinca nego sirokih masa.
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Da znate da ste u pravu, juce mi je poslao mejl da je opet uzeo joint, kao zato sto sam ja mnogo daleko i nedostajem mu?!! Definitivno cu ga otkaciti, samo nesto odlazem, nikako da presecem komunikaciju, ali uradicu to. Hvala svima na podrsci i sto mi se niste smejali, mislila sam da hocete i da necete shvatiti ozbiljno koliko mi je i glupo i krivo zbog mog malog narkomana :roll:
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

viola wrote:Da znate da ste u pravu, juce mi je poslao mejl da je opet uzeo joint, kao zato sto sam ja mnogo daleko i nedostajem mu?!! Definitivno cu ga otkaciti, samo nesto odlazem, nikako da presecem komunikaciju, ali uradicu to. Hvala svima na podrsci i sto mi se niste smejali, mislila sam da hocete i da necete shvatiti ozbiljno koliko mi je i glupo i krivo zbog mog malog narkomana :roll:
Viola, samo pogledaj jos jednom moj post i pazljivo procitaj. I ne odlaži...


Sve najbolje

S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejhh sad ti nemas nista ako ces nama stalno i stalno govoriti ,otkacit cu gaa nista.
Hej mi ti dajemo savjet koji ti vrijedi a on je, OSTAVI GA JER SUTRA TEBE MOZE OKRIVITI ZATO STO UZIMA DROGU.Opravdava svoje postupke koje cini na taj nacin.Zavaljujes se, zajebace te, na vrijeme to rijesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Kvaaa - kvaaaaa, ja sa njim kao sa dijetom - pocecu od ponedeljka, a onda dodje ponedeljak, a ko bi ponedeljkom mislio na dijetu? I tako u krug... Dobro, preterujem, sigurno cu ga otkaciti, sad sam vec i prestala da mislim na njega toliko, ali kad cu konacno da presecem komunikaciju, to vec nikako da odradim. Mada, pishem mu sve redje , pa polako... :roll:
Veliki pozzzzz :D :D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Njemu odgovara jer moze reci da ima staru koku a tebi godi za ego i svi sretni zadovoljni i napuseni!!!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

joj....em sto si starija...em sto znash u sta se uvaljujesh....i sto omar kaze ti ces sutra biti kriva. pa ces se jesti...a ne znam zbog cegaa. nek je zapalio...reci mu...super zapali josh 10....ja necu a i ne interesuje me.
lova mu treba ili ce mu trebati. a da znash da ako se pocne sa H zajebavati i bosti i sve ....ti ces mu biti sponzor.
ne zaboravi to...
budi pametna ba..sta ce i to koji.......
ajde pishi
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Pa sad, tesko da ja mogu da mu budem sponzor a i to je bila jedna kratka letnja avanturica, ne zivimo u istoj zemlji, nismo se ni videli od letos i meni u sustini i nije jasno zbog cega se on toliko zakacio i sta mu ja to kao pa znacim? :roll: Ja sam njega vec i zaboravila i trenutno sam i u novoj (staroj) vezi i nekako mi to njegovo kukanje i to koliko me voli i nedostajem mu kao, preko mejla, idu na zivce. A opet, bas zato sto je klinac i glup i u opasnosti od PAS-i ne mogu da ga skroz otkacim. Ali, ipak mislim da je shvatio, sada mi mnogo redje pise nego ranije, pa kazem, vreme ce definitivno uraditi svoje,

Pozdrav svima, osim za Sunrise zbog onog stara koka :D :wink:
Cao,

Viola
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

E, sad, nemoj tako! Ne bi voljela da se naljutis na mene zbog tog izraza sto sam upotrijebila. Meni se cini da se uopce i previse razmisljas o njemu. Nemas ti nikakvu odgovornost spram njega, nit si mu zena ni sestra ni mama. Pozdrav!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
viola
Posts: 89
Joined: Wed Apr 19, 2006 7:56 pm
Location: beograd

Post by viola »

Ma, shalim se, naravno da se ne ljutim. Ja imam 27 godina, tako da mi je taj izraz jos uvek smesan :lol: Pozzz :P
Post Reply