ma kakva bre gudra

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

al si agresivna!!!!!!!!
Znam zasto sam tebi rekla svaka cast no svaki komentar je suvisan i nema potrebe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

nisam agresivna.........svaka cast svima nama,ali to nije bitno sad ni meni ni njemu............
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Cemu ova svadjica??????????????????????
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

SUNRISE JE SKROZ U PRAVU...

Ne vidim razlog agresiji...

Možda se pronašla u nečemu...
Bezveze... :shock:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

jebiga svako se pronadje u necemu.......od toga ne mozes pobeci.....da je bilo ko od nas u pravu , ne bi ni bili ovde.......a i svako ima svoje razloge.....
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

i da ne bi palili vatru.....ponizno bisem svoje izjave......
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dobro de sta ste napali devojku nova je ovde,polako ja mislim da nista lose nije mislila,he test hehhehhe da li je to opet nas cuveni test za svakog novog na forumu? :-D ajde samo polako bice sve ok. i ebala vas dupeta vise....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nisam je ja napala. Ja sam se malo zaletila sa svojim salama kojima nije ocito bilo ovdje mjesto no, znam azsto sam sta rekla. Sad to nije ni bitno.
Mislim da je P. pokazala svoju velicinu time sto se ispricala, prema tome, sve je ok sa nama dvjema. No hard feelings :)
Pozdrav
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Vojkancheros sta dobijas u ovom periodu dok ne stavis implantat? Kako si?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
vojkancheros
Posts: 5
Joined: Thu Jun 08, 2006 2:04 pm

Post by vojkancheros »

Nemam pojma cime su me kljukali do sada. pre dva sata sam se ucipio i dobro se osecam. Nemam potrebu da se ispovedam ali ako neko zeli da cuje pricu nece me biti sramota. Srecan sam jer imam podrsku od puno ljudi kako psiholosku tako i materijalnu. Ipak je ovo skup sport i nije za svakoga.
Post Reply