Narko Test

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Narko Test

Post by PsYchO »

Ljudi, kako.. i na koji nacin da ga makar malo zafrkam, kolko mi se heroin zadrzava u urinu, mozel se shta pojest, popit, ubacit u njega, da ne pokaze pozitivnost... ak bilo ko moze shta rec.. bio bih mu zahvalan.
..all that is gold does not glitter..
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Cuj, ne znam tacno koliko se zadrzava u urinu ali cu pitati druga koji zna...
Znam samo da se ne zadrzava dugo u urinu...
Mnogo gore bi bilo da ti gledaju krv....
ajde pitacu pa cu ti javiti, gledacu danas...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Samo napred momce,prevari test to ti je najbitnije u zivotu...a vi koji mu u tome pomazete....super ste !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Meni su zadnji put vadili krv iz arterije.....6-7-8 meseci ostaje u arteriji...
Ali sva sreca pa sam cista...ne uzimam hers, samo sam na metadonskom odrzavanju....
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Dobices vjerovatno puno dobrih savjeta i na pm :roll: . E ti koji ti pomognu da prevaris test, su ti fakat pravi prijatelji, ono do groba :wink:

P.S. Koga ustvari varas osim samog sebe? Kome stetis osim samom sebi?
I koga se bojis pa ga moras varati?

Take care :roll:
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Jeste, pogresila sam sto mi je palo na pamet da govorim takve stvari.Jbg...reagovala sam prebrzo...
Ja to nikada nisam radila i da sam htela ne bi mogla jer su mi krv vadili iz arterije...sorry :oops:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ok Jeco to je samo tvoj izbor dal ces mu pomoci kako da prevari test,ako zelis ti mu pomozi ja sam samo rekla da to nije nikakva pomoc, bilo je vec takvih pitanja po forumu ali ja smatram da ces mu tako samo odmoci da se eventualno skine...pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Skroz ste u pravu......odreagovala sam na brzinu.....
Nije fazon prevariti test, znam......i znam kroz sta sam sve prosla dok nisam dosla do ovog stanja sada.......
sto pre saznaju brze ce mu biti bolje...
Ja kada sam odlucila da se skidam ja sam sel i lepo ispricala mojima da imam problem i naravno da su mi pomogli
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Da i ja sam ispicala majci sve pre nego sto sam odlucila da se skidam iako je ona vec znala sve ali eto nije imala moju potvrdu da je sve to tacno,i da mi nije bilo nje ko zna da li bi uspela da postignem bilo sta sada je evo vec skoro 2 godine kako sam okej bogu hvala...tebi zelim isto da uspes,reci mi na kakvom si odrzavanju cime? Koliko dugo vec?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Post by PsYchO »

Al ljudi, ja i ne trazim prijatelje, nechu da sad o sebi stvaram neko narcisoidno misljenje, al to mi treba. Neznam hocel me testirat za poso, a uvjek postoji opasnost od roditelja.
bytheway, vikend sam user, nisam navuchen nit imam zikre, prosho sam taj period.
Pa sam, ak ko hoce nek rekne kako, ak neche nema shtete, ja vam kazem da bi mi pomoc u toj stvari itekako dobrodoshla.
..all that is gold does not glitter..
Post Reply