Savjet trebam

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Rents
Posts: 5
Joined: Sun May 07, 2006 9:12 pm
Location: Zagreb

Post by Rents »

Rekao sam mu mami preko telefona, i još jednom prijatelju. Tako da ćemo se svo troje potruditi da ne dođe do goreg stanja nego što je sada, a nadam se da ćemo uspijeti. za ovaj forum mu neću reći, jer bi odma skužio da sa ga 'izdao'. Sad će mu mama davat testove svako malo, a kad bude pozitivan, lopta je na našoj strani, tako da mislim da ćemo uspijeti.... HVALA VAM NA OVOME, BEZ VAS TO NIKAD NEBI IMAO HRABROSTI UČINITI... Drago mi je da sam naišao na forum kao što je ovaj: pun ljubavi prema čovjeku(IAKO GA NE POZNAJETE!!! VOLJNI STE POMOĆI I ŽELITE MU DOBRO), ako vam se ikako budem mogao odužiti, računajte na mene.... PREDIVNI STE VI LJUDI, želim da isto kao što ćemo svi skupa riješiti ovaj problem da ćemo i vaše (koliko god oni gori bili...)... Zbog ovako dobrih ljudi kao što ste vi svijet još uvijek funkcionira... Šteta što nije više takvih kao što ste vi.... Kad riješimo problem s mojim prijateljem, pitat ću vas za savjete za mene... PREDIVNI STE.... DRŽITE SE; VJERUJEM U VAS!!!!
još jednom hvala, i čujemo se!
pozdrav
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Super. Odlicno si urado. Sto se tice vaseg prijateljstva, ne brini za to. I ako sazna , a vjerovatno hoce jer mu mama nece moci izdrzati igrati se skrivaca a znati da joj se sin drogira, opet se ne sikiraj. I ako se on u pocetku naljuti i sve to, ti si mu ispao pravi prijatelj. Ucinio si najbolje za njega. Razgovaraj sa njegovom mamom, pokusaj joj objasniti kako ce najlakse to prepoznati.
Sretno vam i cuvajte se
Crystal_Virus
Posts: 7
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:39 pm

Post by Crystal_Virus »

vjeruj da si ucinio odlicnu stvar sto si to rekao njegovoj majci,danas bi mnogi bili puno sretniji i zadovoljniji da su imali mozda prijatelja kao sto si ti... vjerovatno niko od njih nebi zaglavio u ovakva sranja...
"Svi bi mi trebali biti velika nasmjesena,raznolika,sarena,tolerantna gomila sto slavi zajedno...."
NEPOZNATI RAVER,JUNI 1999.GOD ;)))
Rents
Posts: 5
Joined: Sun May 07, 2006 9:12 pm
Location: Zagreb

Post by Rents »

pa ako me želite za prijatelja, na raspolaganju sam vam :)... sad se čujem skoro svaki dan s njegovom mamom, sad ga je već počela na testove slat, tak da nesmije više šmrkat, a ak bude, onda će ga skužit i onda se nadam najboljem... al rekla je da mu neće reć da sam joj to rekao. reko sam joj kako može prepoznati dal si je povuko, tak da ga zn a skužit ak dodje takav pred nju... a neznam, fakat se nadam da će sve dobro ispast... i snjim i sa svima vama...
još jednom vam se svima zahvaljujem na podršci i savjetima
pozdrav, čujemo se
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Primljen u klub suovisnika :) , sve najbolje. Sada pokusaj pomoci drugu kako god znas i umijes. A svakako se cuvaj i ti, i iako ti se sada to tvoje cini bezazleno, nije, vjeruj mi. Svi pocnu od necega sto misle da nije strasno. Zato bjezi sto dalje od svih mogucih droga. Citaj forum, pa ces vidjeti :)
Sve najbolje
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Tvoj prijatelj nema pojma koju srecu je imao sto ima tebe, sto si ti brzo reagirao i zaustavio ostatak price u kojoj bi kraj bio tragican te bi cijeli zivot patio. Nadam se da ce se sve zavrsiti na tome. Samo savjetuj njegovim roditeljima da ti testovi ne budu samo mjesec dana nego mnogo, mnogo duze.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Dobro ti je Sunrise rekla, i da ih rade svako 4 dana, da nema onog medjuprostora ni od dan- dva. I neka budu sa njim dok radi testove, i neka opere dobro ruke prije svakog testa :) , sretno.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

hahaha :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Rents
Posts: 5
Joined: Sun May 07, 2006 9:12 pm
Location: Zagreb

Post by Rents »

hehehe :lol:
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

:-D
Post Reply