BLOKATORI

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
dRe
Posts: 20
Joined: Sun Oct 12, 2008 4:47 pm

Re: BLOKATORI

Post by dRe »

Tužna wrote:
Sve naj ti želim samo ne zaboravi da ako si na horsu kažeš im to jel ako ti daju totalnu anesteziju,moglo bi se desiti da sam gledaš kako te operišu.
To se meni desilo,nije bila upala slepog creva nego nešto drugo i probudila sam se posle par minuta.....ljudi se šokirali,i kad sam im rekla da sam ovisna o heroinu jebali mi mater što im to nisam rekla pre operacije,pošto se anestezija daje koliko je meni poznato na osnovu neke mere kilaže osobe,a ja sam tada imala 45 kg. i dali mi malu totalnu anesteziju,odnosno prilagođenu mojoj kilaži,ali kad sam se probudila onda i rekla šta je u pitanju roknuli mi još anestezije.
45kg? to me podseca na mene. imao sam 75kg,bio sportista,uvek naj u generaciji. pa sam se navukao na hors i sad sam smrasao 15kg. pa sam se skidao par puta sam i onda su moji saznali. trenutni pijem blokatore ali ponekad uzmem i hors koji me nista ne radi. prvih mesec dana sam kao tauris sakrivao pod jezik i kao gutao. sad mi ih drobe i ponekad probam da ih ispovracam ali me i dalje radi samo vutra. ne znam sta da radim od sebe, trenirao sam breakdance 4godine,rukomet 5godina i sad kao cist ne znam staaaaa da raaaadim. bio sam sad za svoj 18ti popio skoro L rakije i (ne svesno) iskocio kroz prozor s drugog sprata, ne znam kao sam ostao ziv. kazu moji da sam bio trezan slomio bi obe ruke i noge. i nasli su me kako idem na "shemu" (stopirao sam jer u mom mestu nema horsa). ja se niceg ne secam, ali sam skontao da sam krenuo po hors, jer sam sutradan trebao popiti prvi drobljen blokator. i tako sad sedim za kompom umirem od dosade +zglobovi me bole, nervozan sam, i imam problema sa devojkom(zbog sex-a) [shot] :angry: :thumbsdown: ](*,)


_________
dosta dugo pratim ovaj forum, ali nisam bio aktivan. pre nego li sam uzeo bilo sta prvo sam ga proucio, tako sam dosta stvari saznao odavde, ali me ipak drustvo povuklo... sa drustvom ne mogu da pricam o tome jer pola je poblegla od kuce ili je pocela da diluje a druga polovina se tek sad navukla a ja LUDIM.izvinjavam se zbog nepovezanog pisanja.
Image
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: BLOKATORI

Post by Tužna »

dRe wrote:
Tužna wrote:
i tako sad sedim za kompom umirem od dosade +zglobovi me bole, nervozan sam, i imam problema sa devojkom(zbog sex-a) [shot] :angry: :thumbsdown: ](*,)


_________
dosta dugo pratim ovaj forum, ali nisam bio aktivan. pre nego li sam uzeo bilo sta prvo sam ga proucio, tako sam dosta stvari saznao odavde, ali me ipak drustvo povuklo... sa drustvom ne mogu da pricam o tome jer pola je poblegla od kuce ili je pocela da diluje a druga polovina se tek sad navukla a ja LUDIM.izvinjavam se zbog nepovezanog pisanja.
Svi smo mi kroz to prošli neki od nas i po više puta,skineš se pa se navučeš....polako samo budi istrajan....potpuno te razumem kako se osećaš i znam da ti nije ni malo lako,ali eto za utehu makar imaš net,ja nisam imala ni tv kada sam se skidala...jedino svesku i olovku,ali nisam imala snage da pišem.A što se devojke tiče ako te voli i uz tebe je sačekaće da se središ.Nije sve u sexu :wink:
Pozdrav!Sve naj od mene ti želim!
User avatar
dRe
Posts: 20
Joined: Sun Oct 12, 2008 4:47 pm

Re: BLOKATORI

Post by dRe »

Tužna wrote:
dRe wrote:
Tužna wrote:
i tako sad sedim za kompom umirem od dosade +zglobovi me bole, nervozan sam, i imam problema sa devojkom(zbog sex-a) [shot] :angry: :thumbsdown: ](*,)


_________
dosta dugo pratim ovaj forum, ali nisam bio aktivan. pre nego li sam uzeo bilo sta prvo sam ga proucio, tako sam dosta stvari saznao odavde, ali me ipak drustvo povuklo... sa drustvom ne mogu da pricam o tome jer pola je poblegla od kuce ili je pocela da diluje a druga polovina se tek sad navukla a ja LUDIM.izvinjavam se zbog nepovezanog pisanja.
Svi smo mi kroz to prošli neki od nas i po više puta,skineš se pa se navučeš....polako samo budi istrajan....potpuno te razumem kako se osećaš i znam da ti nije ni malo lako,ali eto za utehu makar imaš net,ja nisam imala ni tv kada sam se skidala...jedino svesku i olovku,ali nisam imala snage da pišem.A što se devojke tiče ako te voli i uz tebe je sačekaće da se središ.Nije sve u sexu :wink:
Pozdrav!Sve naj od mene ti želim!

bio sam cist. i sad sam se opet navuko.juce sam zavrsio u hitnoj jer su mi moji dali blokator na 3 dan krize + sam popio nekoliko trodona. PAKAO RODJACI! sad me zanima koliko moram da budem cist da bi bez muke popio blokator?
Image
toto-rina

Re: BLOKATORI

Post by toto-rina »

Kako ti to dali na 3 dan krize. Pa jer si ti znao sta ce da bude ili simislio moze da prodje. Mene znajuci ta bi me cekalo nema toga ko bi mi nea to naterao.
Srecom ne trajate to dugo 24h ali prvih 5-6 najgore. Ljudi pijete lekove koji nisu za zajebavanje i mislim da bi trebalo da objasnite roditeljima da ne mogu da to rade kaznjavajuci nekoga. Trebao si da kazes sta se desil. Ne moguda verujem ako je tako da bi pre sakrio recidiv a trpeo sve to.
LA_COSTE
Posts: 3
Joined: Tue Dec 28, 2010 10:40 am

Re: BLOKATORI

Post by LA_COSTE »

Ja stvarno neznam na ove sve teme imam nesto da ispisem.A da kazem za NALTROXEN BOKATOR.Ima sam ugraden u nadlakticu isti taj blokator i da kazem da sluzi samo za DOP,HEPTANON,TRAMAL.Kostalo me 500 eura na 3 mjeseca i mislim znam kako se razbija i moze se konzumirati alkohol i brzina na njega.Mozda nevalja sto cu da kazem da se isti moze da razbije sa 2 tramala hmmm pa ako neko nezeli ona bolje je da nebaca pare i reci cu da je meni pomogo na poctku jer stvarno ubija pozudu za heroinom .....................
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: BLOKATORI

Post by Dreamer »

Da li blokatori, osim ociglednog, blokiraju i neke stvari koje ne bismo zeleli da blokiramo? Tanane su to vijuge, sta ako blokira nesto sto nam treba?! :smt052
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

Re: BLOKATORI

Post by Allice »

Jer ima neko iz Bg-a ko mi moze dati informacije o nabavljivanjem Nalorex-a :? Nema ih ovde, deficitarne su u gotovo celu MKD :roll: Help!
Image
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: BLOKATORI

Post by zeleni »

ima ih u bg većina privatnih apoteka, a trebalo bi da ih ima i u državnim. kutija je nešto malo manje od 50 evra. tabla 12, 13 evra... tako nekako.

nećudareklamirambrkatudilerbabu
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

Re: BLOKATORI

Post by Allice »

zeleni wrote:ima ih u bg većina privatnih apoteka, a trebalo bi da ih ima i u državnim. kutija je nešto malo manje od 50 evra. tabla 12, 13 evra... tako nekako.

nećudareklamirambrkatudilerbabu
:D lol

hwala poono....mozes li samo da mi posaljes na PM ime neka od tih apoteki, da ne bi lutali po Bg-u trazeci, molimte :roll: :lol:
Image
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: BLOKATORI

Post by zeleni »

ne. nema potrebe za tim. ukucaj u guglu - apoteke u beogradu koje prodaju nalorex - i izaći će ti neke adrese, čak sa ovog foruma.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply