BLOKATORI

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: BLOKATORI

Post by sanela »

Imaš ovdje nekoliko tema o blokatorima, kako djeluju, kakva su iskustva i gdje možeš doći do njih. Pregledaj malo ovaj podforum i vjerujem da ćeš naći ono što tražiš. I dobrodošao. :D
Bg_Taurus
Posts: 3
Joined: Thu Sep 25, 2008 10:51 pm

Re: BLOKATORI

Post by Bg_Taurus »

Ljudi ,imate li savet šta sad ja da radim,elem,,,pre mesec dana sam se u drajzerovoj skidao i detoksikovali su me i uveli blokatore,sve sam to radio sa mojim roditeljima kao saradnicima i šta se desilo ,samo jedan nalorex posle detoksa sam popio i to jer sam morao da ga izgrickam pred
njima u klinici i već sledeći put kod kuće kada je ostalo na mom ocu da mi daje blokatore,izvrdao sam i kao fol sam ih uzimao pred njim (a zapravo sam stavljao u usta pa ispod jezika i onda folirao da ih kao gutam),sačekao sam tri dana da prestane dejstvo prvog blok'a i ponovo počeo sa horsom,ne znam ni sam zašto da me sad neko pita...ali uplašio sam se novog života pod blokatorima i iskreno iz nekog glupog straha sam recidirao,i sad ne znam šta da radim,jer želim da prestanem sa narkomanijom ali sad sam uprskao sve,ne smem mojim da priznam jer smo kroz to prolazili već 4 puta i sad ja kao fol svaki dan uzimam blokatore a zapravo ih ispljunem i uzimam hors,šta da radim,kako da ponovo SAM
dođem do stanja da mogu da ih počnem uzimati,koliko mora da prođe od poslednjeg uzimanja heroina da bih mogao da počnem da iskreno pijem nalorex a da pri tom ne zaglavim u hitnu pomoć'molim vas pomozite mi ,bar nekim savetom ali imajte u vidu da sad moram SAM da to sve prođem i što tiše-hvala vam unapred :drinkers:
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: BLOKATORI

Post by sanela »

Ja ti samo mogu reći, ako si zaista iskreno odlučio ovaj put da se skidaš, jedini način kako da prevaziđeš ovo što si napravio jeste da kažeš svojima.
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: BLOKATORI

Post by Dorcolac_77 »

Ne sme bre covek ti lepo kaze da oce SAM sad da se skine ,kapiram ga ,ne zeli da izgubi skroz poverenje svojih u njega i zato zeli sam da resi,dajte mu savete koju metodu i lekove da uzima da sto bez bolnije to pregura -ja ne znam. ajd pa srecno Bg_Taurus :roll:
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: BLOKATORI

Post by sanela »

Dorcolac_77 wrote:Ne sme bre covek ti lepo kaze da oce SAM sad da se skine ,kapiram ga ,ne zeli da izgubi skroz poverenje svojih u njega i zato zeli sam da resi,dajte mu savete koju metodu i lekove da uzima da sto bez bolnije to pregura -ja ne znam. ajd pa srecno Bg_Taurus :roll:
ufff, čuj ne smije, a smio ih je levatiti...
kao da su roditelji budale, pa ga neće sami provaliti, a tek onda kakvo će povjerenje imati u njega....
a još to, hoće SAM da se skine, :roll: pa da je mogao sam ne bi tražio pomoć roditelja in the first place...
de ba, mućnite malo tim svojim glavama.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: BLOKATORI

Post by Baba Naca »

Dragi Taurus, dodji na NA sastanak, pa polako ... :wink:
SVE ce ti se samo kasti, ljubi babac PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Bg_Taurus
Posts: 3
Joined: Thu Sep 25, 2008 10:51 pm

Re: BLOKATORI

Post by Bg_Taurus »

Evo ovako,na sreću-ili žalost rešenje se SAMO ukazalo ,juče sam imao napad slepog creva i užasne bolove,išao u hitnu gde su mi ODMA ustanovili da imam ozbiljnu upalu slepog creva i da ću MORATI pod hitno da ga operacijom odstrane,tako da sam juče ceo dan proveo po laboratorijama i pripremama za tu operaciju u kliničkom centru ,danas se završavaju sve te kontrole pred zahvat kome se baš i ne radujem ali
kažu da nemože da se leči već da MORA da se operišem,nemam izbora i pored toga što se bojim malo te totalne anestezije u kojoj nisam nikada bio,a ni ožiljku koji ću imati (ako operacija prođe dobro)ceo život od toga,pa onda bolničko ležanje od 10 dana ,-sve su mi objasnili,kako je to laka i rutinska operacija-oni to brzo obave i ja posle odležim 10 tak dana u bolnici i kući! Pa ETO tako će me i detoksikovati,tako da se rešenje ponavljam da li na sreću ili na žalost-videćemo(ko još želi da ide pod nož? :( :( :( ,ali nemam izbora-i eto kako ću ne primetno biti očisćen (ako ne zabrljaju nešto hirurzi ili anesteziolog...) i posle se ja kući vraćam sa ožiljkom -bez slepog creva i pre svega ČIST od hors'a,tako da gospod mi je(bar se nadam da je gospod u pitanju) pokazao način kako ću da neprimetno budem detoksikovan a da ne osetim.I ako sve bude ok-mislim na operaciju-ja obećavam da počinjem novi život-BEZ opijata u sebi i SA blokatorima...ajde pa držite mi fige
da sve bude...pa... koliko toliko ok....ETO,,,,uplašen i zabrinut JA vas pozdravljam do daljnjeg ,pa ako preživim,kucamo se.... :( :cry:
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: BLOKATORI

Post by Baba Naca »

Xej, Taurus, meni je samo ovo jos jedan dokaz da te Gospod voli i cuva,
(bas kao i mene, a da od mene zavisi hocu li da mrdnem guzicu za svoju treznost i cistocu ili necu, tja.)

Zaista je sjajno na koji nacin ti je plasiran detoks,
ovo kazem zato sto je operacija slepog creva zaista lagana i rutinska stvar
(verujem da sad mislis, jeste kad nije tvoje slepo crevo nego moje, xa xa)
ali iz iskustva ti kazem da je sasvim lagana stvar...pa nemas bas puno razloga da toliko strahujes,
ako probas da se opustis i poverujes da je to lakse (zajedno sa sve anestezijom)
nego izvaditi zub, onda ce ti I BITI LAKSE.

Drzim ti palceve da ti bar sestre na odeljenju budu naklonjene :smt023 :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: BLOKATORI

Post by Baba Naca »

A, da ...
preziveces ...
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: BLOKATORI

Post by Tužna »

Bg_Taurus wrote:Evo ovako,na sreću-ili žalost rešenje se SAMO ukazalo ,juče sam imao napad slepog creva i užasne bolove,išao u hitnu gde su mi ODMA ustanovili da imam ozbiljnu upalu slepog creva i da ću MORATI pod hitno da ga operacijom odstrane,tako da sam juče ceo dan proveo po laboratorijama i pripremama za tu operaciju u kliničkom centru ,danas se završavaju sve te kontrole pred zahvat kome se baš i ne radujem ali
kažu da nemože da se leči već da MORA da se operišem,nemam izbora i pored toga što se bojim malo te totalne anestezije u kojoj nisam nikada bio,a ni ožiljku koji ću imati (ako operacija prođe dobro)ceo život od toga,pa onda bolničko ležanje od 10 dana ,-sve su mi objasnili,kako je to laka i rutinska operacija-oni to brzo obave i ja posle odležim 10 tak dana u bolnici i kući! Pa ETO tako će me i detoksikovati,tako da se rešenje ponavljam da li na sreću ili na žalost-videćemo(ko još želi da ide pod nož? :( :( :( ,ali nemam izbora-i eto kako ću ne primetno biti očisćen (ako ne zabrljaju nešto hirurzi ili anesteziolog...) i posle se ja kući vraćam sa ožiljkom -bez slepog creva i pre svega ČIST od hors'a,tako da gospod mi je(bar se nadam da je gospod u pitanju) pokazao način kako ću da neprimetno budem detoksikovan a da ne osetim.I ako sve bude ok-mislim na operaciju-ja obećavam da počinjem novi život-BEZ opijata u sebi i SA blokatorima...ajde pa držite mi fige
da sve bude...pa... koliko toliko ok....ETO,,,,uplašen i zabrinut JA vas pozdravljam do daljnjeg ,pa ako preživim,kucamo se.... :( :cry:
Sve naj ti želim samo ne zaboravi da ako si na horsu kažeš im to jel ako ti daju totalnu anesteziju,moglo bi se desiti da sam gledaš kako te operišu.
To se meni desilo,nije bila upala slepog creva nego nešto drugo i probudila sam se posle par minuta.....ljudi se šokirali,i kad sam im rekla da sam ovisna o heroinu jebali mi mater što im to nisam rekla pre operacije,pošto se anestezija daje koliko je meni poznato na osnovu neke mere kilaže osobe,a ja sam tada imala 45 kg. i dali mi malu totalnu anesteziju,odnosno prilagođenu mojoj kilaži,ali kad sam se probudila onda i rekla šta je u pitanju roknuli mi još anestezije.
Post Reply