Ispovijest???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...Luna dužna sam ti onaj post o amphetaminima...
Ubrzo ću odgovorit...
Nisam baš nešto s inspiracijom nikakvom,riječi nema,mozak i sve ostalo je trenutno na "of"...

Budem se javila ubrzo...

Pozzz veliki svima...i ovim novima (raskorak,saaale...) :)
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Caos Jose, eto svrnuo i ja na kaficu...i sve da vas pozdravim.
Jeste vidjeli ove pahuljice?? ja najprije mislio da prasina klizi niz monitor, kao obicno, majke mi,...krenuo rukom za njom :-)

Aj ti mozak malo na "on" fale nam tvoje rijeci...
Pozdrav!!!! :-D :-D
My lost...and here we go again...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...pokušaj mozga na "on"...

...ljudi frka je ovdje kod mene...
Rodica mi završila na dopu,i to gaaaaaadno...
Mala ima 20 god,živi u Sloveniji...
Spetljala se s nekim likom...i to tako evo traje i traje...
Starci su je skužili...
...bila je na subotexu (u to vrijeme je bila kod mene u zd-u)
...a lik joj je bio u zatvoru...
No čim se vratila u Slo. opet ista priča...
U komunu neće da ide...
Bezze mi je sve to... :(
Nešto treba da smislim...


Inače sve drugo nekako štima...
Nije loše...

pozzz ljudi...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...i s...ah se again...
....idemo sve iz početka... :?
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...no Luna da ti odgovorim konačno...dok imam volje...
...pa nakon tih enormnih količina speeda i tako tih supstanci,nisam mogla spavati,nisam mogla jesti,zbunjola teška!
rečenicu skrpati onako prostu proširenu nije bilo mouće,radna navika (ikakva) tih dana,a i poslije,pada u vodu...
A da ne pričam o kakvom angažiranju mozga na nešto više...
Izgubljenost-ne kao kad sam high,već izgubljenost sa depresivnim stanjima koja se izmjenjuju i izmjenjuju!
3-4 dana poslije konzumiranja je nekako "špica" tih kriza...onda bi naravno opet došlo vrijeme za nanovo konzumiranje i tako iz početka!
Šta još-izdvojila bi ovdje onu rečenicu "ne znam šta ću i kud ću sa sobom"....i zaista nisam znala kud ću sa sobom...
Neko me npr.iznervira-ja neurotic teški...to svađa pada u sekundi...a ni agresivnost mi nije bila strana...
zanemarivanje svih mogućih obaveza i nesposobnost umna i fizička da išta obavljam...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...i da kažem još nešto...ljudi sjebala sam se sad za novu godinu...bile su 2 crte...i nisam rekla ne...
recidiv ko kuća! jbga!!!!!! i jbga!!!!
kraj priče...
ajmo dalje...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:cry: e moja Josephine jebes takvu novu godinu........
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nije bitno Jope! OK, nije bitno, nek si ga uzela i nek si se sjebala i ostani na tome. Nemoj si dozvoliti da zbog tog jednog puta mislis kako si ionako pokvarila svoju cistocu jer nisi. Radi se o jednom danu, jedan dan, nije bitno da li je bila Nova Godina ili jucer ali BITTE BITTE BITTE, evo, 3 put te molim da ostane na tome. govorim ti ono sto i sama znas, sto bi i ti meni rekla da je suprotno, nek ostane na tome. :!:
Tesko je znam. Godinu dana si bila ok. No, nije bitno, shvati to kao manji moment slabosti i analiziraj sebe. Analiziraj sta je to bilo, kako je doslo do toga da si uzela? Da li je to bilo zbog neke osobe s kojom se ne bi jos a mozda i ubuduce trebala druziti? Da li je prethodno bila neka svadja? Da li te netko povrijedio? Naljutio? Ili ti je zelja bila nekontrolirana da si popustila? Stani i razmisli i kad saznas razlog, napisi si ga na papir kao upozorenje, kao slabu tocku da ti je stalno na pameti da kad ti iduci put bude tako ne napravis istu stvar.
naucila sam da je jako bitno prepoznati moment kad se sve okrene za 180° i kad ti vise nije bitna cinjenica sto si tako dugo cist i sto si toliko puno postigao nego ga samo zelis, dop i aus. Kad to shvatis biti ce ti puno lakse. Ja sam tu lekciju naucila nakon nekog vremena sto sam bila na metadonu. Kod mene je bila emotivna svadja u pitanju i skuzila sam da ga sad zelim vise od svega. No, nazvala sam moju doktopricu u panici i rekla joj da se ne mogu iskontrolirati i nek mi nesto kaze sta da radim. normalno, ponudila mi je pomoc.No, vec i sam razgovor mi je pomogao i moj majmun je nestao a ja sam izasla kao pobjednik te bitke. Bitno je nauciti da u tim situacijama postoji i drugi izlaz, i drugi nacin odradjivanja situacije.
Malo sam te ugnjavila ali ti stvarno zelim pomoci.

Ne znam da li si jos u nekoj vrsti terapije, razgovora, kontrola itd. Po meni bi i dalje trebala imati doticaj s doktorima i terapeutima.

Drz se Draga, nije sve tako tragicno
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...sto je najgore od svega to su ljudi koji se inače ne drogiraju...
Pobali su taj speed,vjerovali ili ne,drugi put u životu...za prošlu n.g i evo sad ovu...
I našla se ja tu...
šta pričat dalje-kao hajd da samo ostanem budna...

a razlog-ma nemam pojma...
mislim da u tom trenutku nisam razmišljala....sve mi se nešto pomalo izokrenulo na krivu stranu...
Posustah eto!
čista godinu dane i evo sjeb...
...ma šta da pišem kad sve znate...
sun idemo dalje...
zvrks-jbga..."šit hapens ol d tajm"...
pozzz cure...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...i'm a looser babe why don't you kill me..
naaaaaaaaa na na na nanana
Post Reply