Ispovijest???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

ma josephine, vlado ba voli da kuka...cini mi se i kad bi bio dzoni dep i imao harem zena, opet bi nesto zanovijetao...kao... nije dovoljno uzbudljivo...
vlado care nemoj se ljutit' al' kakish ko foka...nista tebi ne fali...imas raju, trebu, lovu, dobar posao, familiju koja te voli...zdravlje tu i tamo, al' jebesh ga moglo bi bit' i gore...imas brate gdje i da izadjes...mislim, samo ti jos jebiga fali slava...da nije to u pitanju? hehehe...salim se...

a sto se faksa tice...pfff....ma sve je to relativna stvar...eto ja sam citav zivot znala da cu upisati muzicku akademiju, pa opet na kraju ispade popusljic...plus sto sam dobila brdo nekih stipendija od drzave, zavrsila dvije godine i kao bila haos perspektivna...a da ne pricam o tome da sam jedina osoba u mojoj siroj familiji koja nije zavrsila faks...mislim...samo to je dovoljno sto se mene tice...
ma daj...ne zelim ni da razmisljam o tome...samo se isfuravam...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

U jebote, s kim ja razgovaram ?!... Muzicka akademija i zracni promet :)... Svaka vam cast. To je za talentovane ljude.

U pravu ste za ovo sto ste napisale. Volim da kukam. I evo - necu vise. Hahhahaha, do prve prilike.

Nego, htio bih vas nesto drugo pitati : Kako vi provodite dan ? Evo, srijeda 10.01.2007. godine je neki dan bila, 24 h vremena, kako ste je proveli ? I jeste li se na kraju dana osjecale ispunjeno (ne mislim poslije vecere) ?...

A sta ja zelim od svog zivota ? Pojma nemam. Jebes slavu... Pare ? Pare su bitne kao sredstvo, ne cilj. Hocu da imam brdo para da bih se dobro zajebavao. Ja sam hedonist definitivno... Posao ? Ovo sto sad radim je sasvim pristojno, ali imam plan da predjem u profesionalce - da se sklonim sa parketa lagano na fotelju i odatle dajem instrukcije svom brokeru - kupuj, prodaj, jebi se... Ljubav ? Pa, to je lijepa stvar ali ja to ne znam. To mi ne ide najbolje. Ja nikome ne dozvoljavam da dopre do mene... Sta je jos bitno u zivotu ? Zdravlje ? Jebes zdravlje... Deset godina zivota vise ili manje, nije mi bitno. Nije vrijedno nekog odricanja.

Ova analiza mi je bezze, a ? Prilican sam levat, cini mi se. Ali svejedno, imam osjecaj da se dobro razumijemo.

Debelo sam skrenuo sa teme. Josephine, imas puno pravo da me ishutiras napolje iz svoje sobe.

Prijatno vece i to...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...osjećaj se kao kod svoju kuće...
...be my guest... :rolleyes:

..kako provodim dane?!? hm...
Jako slično kao i ti i kao 568 235 000 ljudi na ovom svijetu :) ...spavam,jedem,učim,vježbam...
...eventualno jednom mjesečno sam znala čak i izać van i skršit se alkoholom...no to mi je postalo i bzze i zdravstveni razlozi su tu,a i nisam od onih koji znaju piti u fino pa sam i od toga odustala-što radi sebe,što radi drugih koji se nađu u blizini mene kad se zalijem tim enormnim količinama alkohola...a i nemam nekog poštenog frenda ovdje da je čist (tako da ta druženja izbjegavam) a sve frendice su već poudane i tako ta furka...sad znam otić do BiH katkad-tamo imam ljudi s kojima sam na istoj valnoj duljini,tu se baš kvalitetno opustim...i to je to...

...a ispunjenosti na kraju dana-pa doživim to itekako-pošto živim sa sestrom koja mi je jedino sveto u životu, i pašče je tu za zabavu i doprinos dobrom raspoloženju...
...e u toj našoj zajedničkoj idilici znaju padati neki trenutci koji me za razliku od prijašnjeg života ispune samo pozitivom...znači vidim,osjećam i živim svaki trenutak...svaku sitnicu...
...zadovoljna sam zaista sa ovim što imam...a i onom "više" bi se dalo malo i razglabati,no nema ni toga previše..
Želim samo da budem zdrava-samo to...za sad...a kasnije eventualno neki bolji job...i šta ja znam možda neku obitelj osnovat jednog dana...

...10 god. nije neka cifra-prođu ko lude,pogotovo kad lupaš u prazno...ali... (ha ha uvijek postoji ovo "ali"...e,uvijek!!! :) )

...bježim sad...
učenje i te fore...
...moram-šta ću...

pozzz ljudi...
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

drzhi se !
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...naravno... :wink:
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

i molim te ne naginji se kroz prozor...
heheh morala sam jebi ga...

ovaj..."Muzicka akademija i zracni promet"....ma talentovana sam u pm, pogotovo u samosjebavanju...
ja izgleda malo kasnim sa ovim, posto je kod mene subota, a onako iskreno ne mogu da se sjetim kakva mi je jutros bila stolica, a kamoli sta je bilo u srijedu...
evo ako moze, sjecam se sta sam radila sinoc...sinoc sam vodila klince iz skole u kojoj radim na kosarku (zenska faks liga)..to im je bila kao neka nagrada za primjerno vladanje...sve je proslo u najboljem redu, pogotovo uzeci u obzir da su djeca iz geta....njima je bilo haos uzbudljivo, meni se jebaji ga spavalo citavo vrijeme...na povratku nas uhvati nekakva ledena kisha i umalo da nas idiot od vozaca skolskog autobusa ne sprci na autoputu...majke mi, malo mi je falilo da ne napravim medjunarodni incident...
a veceras najavljuju inch (nek' neko prevede ovo u cm) leda, tako da moja pozadina ostaje u okviru relacije dnevna -kuhinja - dnevna, sjedeche-horizontalni polozaj (takozvani kucni promet)... prema potrebi...
a fakat sam mislila da se malo promuvam po gradu...
eto...ahm...mislili ste da je vas zivot dosadan, a? hahah
nego odoh sad nesto laganini da napravim da klopam i da ubacim neki novi film koji sam pokupila iz videoteke...
baj d vej...gledala sam apokalipto i u principu nije los....mislim serem, dobar je pravo...ali mi je opet onaj "the departed" ubjedljivo najbolji...jebi ga... sad ja skrecem sa teme...
ajd' imate mahanje...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...kolegice trebali bi karijeru izgradit...
...kao "pa šta ste završili?" -:"o,višu sjebavajuću a sam se kasnije prebacila na visoku..." :smt082 :lol: [bigsmile] :smt044
(...ispričavam se zbog razbacivanja s prostotama ali "nemerem odol'ti"...)

Ja sam digla "Sings"...odplovila maštom malo u međuprostore...pa učila...pa sad više ne mogu zaspati...pa...
...ma ko da je bitno...

...nego,nema Vlade...
Loče-garant-subota je?!? :D :twisted:
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

hahaha fakat...
ma to je ustvari tragikomicno...kad se sjetim samo petljavina koje sam valjala profesorici...kao ne zvucis danas bas najbolje, u cemu je problem?.... (e a ono ne zvucim bas najbolje vec nekih 4-5 mjeseci)...ma sinusne alergije profesorice...onda ona saosjecajuci, ovo ono, pij sto vise tecnosti, nekakvih tableta, izbjegavaj kapi za nos bla bla... ja lafo zainteresovano slusam, klimam glavom, a ovamo jbte doktoriram farmaciju na divljaka ...
u to vrijeme sam imala i kao neki nazovi metal/punk/hard-core/new wave/statijaznam bend i svake noci ono vristanje opste...i kao sad trebam da sljedeci dan zvucim haos dobro izvodeci nekog mocarta u sopranu (kojeg by-the-way mrzim iz dna duse)...sad me sramota kad skontam da sam gubila i njeno i svoje vrijeme bezze...
a vlado...pfff...ma garant' negdje mlati praznu slamu mahhaha...hajd' kako se ono kaze ko pije nema gliste...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...Vlado je legendica...tu jeon negdje-u komšiliku... :)

...boje da si izgubila vrijeme nego glas... :D
...mogla si i gore proći...npr.izgubit oboje... :)
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

eh sad...bolje...
bolje da su me starci tukli kad je trebalo...
Post Reply