1. korak?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

edit....sorry
Last edited by Tia on Wed May 02, 2007 8:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Slusaj Tia. Ako zelis pomoci i sebi a i mami objasniti neke stvari uhvati je lijepo pod ruku i idi u Centar. Tamo ces i ti dobiti potrebnu pomoc a mama potrebno znanje o drogama.
Da se ti sama skines i ostanes cista! sa mamom koja ne zna nista o drogama je dosta tesko. Tebi je potrebna pomoc i razgovori i savjeti sa doktorima i terapija. Da, terapija! Ne mora biti velika i visoka ali ti je potrebna kao i sve sto ide uz to.tek tako ces uspjeti temeljito i sustavno pobijediti neprijatelja. Ozbiljno, razmisli o ovome sto sam ti napisala.
Pa ne mozes se skinuti bez tableta i svega toga uz jednu kutiju subutexa!!! To jednostavno ne ide i aus!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

sunrise wrote:Slusaj Tia. Ako zelis pomoci i sebi a i mami objasniti neke stvari uhvati je lijepo pod ruku i idi u Centar. Tamo ces i ti dobiti potrebnu pomoc a mama potrebno znanje o drogama.
Da se ti sama skines i ostanes cista! sa mamom koja ne zna nista o drogama je dosta tesko. Tebi je potrebna pomoc i razgovori i savjeti sa doktorima i terapija. Da, terapija! Ne mora biti velika i visoka ali ti je potrebna kao i sve sto ide uz to.tek tako ces uspjeti temeljito i sustavno pobijediti neprijatelja. Ozbiljno, razmisli o ovome sto sam ti napisala.
Pa ne mozes se skinuti bez tableta i svega toga uz jednu kutiju subutexa!!! To jednostavno ne ide i aus!
Ja vjerujem da je svejedno koliko imas kutija Subutexa ili hepova. Objasnjenje: Hepovi i Subutexi ti trebaju da ne prozivljavas krizu.
Nakon 10 tak dana ti si fizicki cista, samo ne psihicki, i zato bi trebao uslijediti SAMO razgovor sa psihijatrom..A nema tih tableta (hep, Subutex...)koje te ne zavaravaju, tj. prije ili kasnije ces se i njih
morati rijesiti..pa onda zasto kasnije, ako moze prije. A sto se tice hepa, napisala sam ti svoje misljenje pod tvojom ispovijesti...

Imas pravo trebala bi mamu uzeti za ruku i odvesti je tamo, ali ja sam se nadala da ce ona mene kad joj priznam...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Moras mami objasniti situaciju u kojoj se nalazis malo detaljnije da bi shvatila da je problem veci nego sto izgleda,zatrazi pomoc reci da ti taj subotex ne pomaze i da sama ne mozes kroz to da prodjes predlozi joj da odete nekom lekaru,ti ne zivis sa njom tako da ona tebe ne vidi kad si u zikri niti te vidi kad si drogirana kad bi to videla mozda bi joj bilo jasnije bar malo....RAZGOVARJ SA NJOM OTVORENO I ISKRENO.....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

zvrky wrote:Moras mami objasniti situaciju u kojoj se nalazis malo detaljnije da bi shvatila da je problem veci nego sto izgleda,zatrazi pomoc reci da ti taj subotex ne pomaze i da sama ne mozes kroz to da prodjes predlozi joj da odete nekom lekaru,ti ne zivis sa njom tako da ona tebe ne vidi kad si u zikri niti te vidi kad si drogirana kad bi to videla mozda bi joj bilo jasnije bar malo....RAZGOVARJ SA NJOM OTVORENO I ISKRENO.....
Sve ona kuzi, al imi se cini da zatvara oci. Nisam rekla da mi Subutex ne pomaze, to je najbolji lijek protiv narkomanije koji postoji. Za razliku od hepa, ne osjecam nikakav high - osjecam se normalno..samo katastrofa izgledam..ali to je sada manje bitno.
Da, istina..to sto sama zivim je u ovoj situaciji velika prepreka...
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

I da. Nisam ja odmah pocela uzimati Subutex, nego sam jos jedno vrijeme znate sta radila...
Sad sam 4 .dan na njima...jos sutra i prekosutra i krecem na cisto.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ok. pocela si sa subotexom nastavi tako znam da je dobar cula sam to ja ga nisam uzimala ali ga bas hvale, ocigledno da te mama nije ozbiljno shvatila,ne znam pokusaj da razgovaras sa njom ponovo a ti nastavi tako kako si krenula subotex pa posle ukini i njega....zelim ti svu srecu da uspes !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Fuck, bas kapiram stereotipna prica..
Ne znam, kad bi odradila neki odmor van zemlje, min mesec dana, imala bi mnogo lepsi pogled na zivot i vece sanse da se izvuces.
Ako imas kehsa, bezi u inostranstvo. Sa nekim str8 ortakom ili sama.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Tia kako si mi danas? Ajde javi se !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

zvrky wrote:Tia kako si mi danas? Ajde javi se !
Hej Zvrky! Super sam! 8.dan mi je bez dopa. Cista sam (bez ikakvih tableta)2 dana i
super se osjecam. Jedino pijem noni..od kojeg super spavam! Noni bi preporucila svima!

Hvala, Zvrky, na podrsci!
I ostalima, naravno.
:D :D :D
Post Reply