1. korak?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

1. korak?

Post by Tia »

edit..........sorry
Last edited by Tia on Wed May 02, 2007 8:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Dobrodosla!
da, to jeste prvi korak - priznati da si narkomanka. Ali priznati SEBi a ne drugima, reci sebi Ja sam narkomanka i ne zelim vise to da budem , to je gadno i svojim drogiranjem unistavam sebe i ljude oko sebe koji me vole.
Drago mi je sto si tu sa nama, mozda bi se osecala lakse kada bi napisala svoju ispovest.
Drugi korak bi trebao da bude tvoje skidanje sa droge,zar ne?!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

edit....sorry
Last edited by Tia on Wed May 02, 2007 8:13 pm, edited 1 time in total.
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Sada kada sam skoro prosla krizu...pokusavam saznati nesto o noniju. Postavila sam temu, ali nitko ne odgovara. Stvar je u tome da ne zelim vise nikakve kemije primirisat, a noni je navodno neki cudotvorni prirodni antidepresiv. Cijenila bi vasu pomoc...da me netko educira u vezi toga i uputi me gdje da to kupim...ja sam u Cro. Hvala puno! U ovih par dana sto sam napisala ovdje par rijeci, moram priznati da se osjecam puno bolje...jer znam da nisam sama...hvala na tome. Samo citanje vasih ispovijesti mi daje snage..Uspjet cu! Moram! :smt039
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Tia, sta si uzimala u tih 5 dana sto ne uzimas dop? koliko si uopce uzimala dnevno?
iskreno, odlucila si se na najtezu varijantu. Ne znas kako bi tvoji roditlji reagirali kad bi im rekla da si naucena i da ti treba pomoc.Ipak su oni prvo roditelji, tvoji roditelji, pa tek onda doktori. Svakog roditelja boli njegovo dijete. Ne mozes sama curo protiv tog demona. trazi pomoc, vjruj mi da ce ti biti sto puta lakse izdrzati sve to sto prolazis sama.
cistocu je potrebno odrzati.Kako ces kad nitko ne zna da ti imas problem i da ti je pomoc potrebna?
pozz i drz se
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

edit....sorry
Last edited by Tia on Wed May 02, 2007 8:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...ja isto se slažem sa sunrise...
teško je kroz sve to sama...

Tia,ja isto mislim da trebaš nekog u svemu tome...
...a obitelj ti je obitelj...oni će ti samo pomoći...

Drži mi se...
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Hvala vam svima, ali obitelj ne dolazi u obzir.........ne zato jer ne bi pomogli, zbog drugih nekih faktora.....
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Isto mislim da treba da kazes roditeljima,jer u ovakvim slucajevima ne postoji sramota,okruzenje tvoje porodice i tebe same,ko hoce prihvatice ko nece ne mora a ti se bori za sebe ,ne gledaj sta ce da kaze ovaj ili onaj a roditelji ce ti sigurno pomoci :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Znam da bi mi pomogli, ali ne smijem - ne smijem vam cak niti objasniti........:(
Post Reply