Iskustvo metadon i zoloft

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Iskustvo metadon i zoloft

Post by Noop »

Pozdrav ljudi. Skinula sam jacu fizicku krizu ali me psiha ubija. Pila sam metadon deset dana, za cijelo vrijeme spustajuci ukupno jednu kutiju heptanona. Ostalo mi je jos u kapima oko 8 tableta sto planiram razvuci na deset dana ali bih paralelno ukljucila Zoloft zbog ogromne depresije. Pa me sad zanima da li se mogu piti paralelno, onda bih izbacila metadon a nastavila sa Zoloftom. Hvala svima na odgovorima.
•da li znam kako želim da se nađem...•
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Iskustvo metadon i zoloft

Post by Dajana9 »

Mislim da mogu, vodeci se svojim iskustvom sa buprenorfinom, jos ako si natempirala da lek proradi kada se potpuno skines (kako cujem ad-u treba 4 do 6 nedelja) trebalo bi da ti bude od velike pomoci! Srecno!
Ja sam dobila Prozak posle buprenorfina i maaalo mi je pomogao, kratom nogo vise, ali sam se preplasila posledica, neko kaze da ne izaziva zavisnost - neko obrnuto, plus posledice po jetru, kosu.. bacila sam ga. Ali prvih dana moze biti od velike pomoci jer zaista potpuno uklanja krizu, a ima i taj opijatski rad...
Post Reply