Help

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Vodolijice pa ti se izgubi skroz ,nemoj tako,svaki put kazes da si sve vise izgubljena nemoj tako, brzo u normalu da se vratis! Cmokic u okic sto bi ti rekla :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

zaista mi je zao svih roditelja,brace,sestara,supruznika narkomana...tek sada vidim da je moja stara za par godina ostarila kao da je proslo barem 15.razboljela se,i fizicki i psihicki.unistili smo je (on,buraz, to jos ne shvata). najveci grijeh mi je o, nikada sebi necu oprostiti...najgore od svega sto sam jos uvijek smece (malo manje,ali mijenja li to stvari?).lazem je jos uvijek.ma proklet neka sam kada nemam snage :(
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Stani polako. Niko od nas nije imao snagu....sve se to ukljucujuci i nase samopouzdanje izgubi dok smo pod uticajem dopa, ali kad pocnes da se skidas...pa se skines....sve se to vrati na svoje. Nemoj sad misliti cim si cist nema problema....jer tek onda pocinju problemi. Ono moras cistiti za sobom sranja koja si cinio citav zivot. Al bar imas drugaciji pogled na zivot....i znas kad ustanes ujutro da se nemoras jebavati i kontati kako ces naci varijantu i kako ces se srediti.


Zvrky....ma sta ja znam. Nisam zadovoljna sa sobom. Pa me smoto neki crnjak bio. Al to je prolazna faza. Danas je vec drugacije. Cmokic lutkice
Post Reply