Implant,gde ima u Beogradu?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

kor
Posts: 3
Joined: Thu Jan 05, 2006 4:54 pm

Implant,gde ima u Beogradu?

Post by kor »

Poceo sam sa Nalorexom,vec desetak dana,
medjutim matori bi voleli da ugradim implant,
ne poznajem kako to funkcionise,
koja je razlika izmedju toga i Nalorexa,
gde ima to da se ugradi u Beogradu,
koja je cena,
da li je bezbolno,
moze li imati nekih losih indikacija...
Unapred hvala...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Da li ti to uzimas Nalorex na svoju ruku, ili si u okviru neke terapije koju sprovode lekari?

Implant se ugradjuje u privatnoj ordinaciji Lorijen (Tetovska 45), a pretpostavljam da to rade i druge privatne klinike. Idi do njih ili ih pozovi, dobices potpunu i istinitu informaciju. Njihov telefon je 24 54 236, 30 88 090, 30 88 091. Oni takodje imaju depo inekcije, koje se daju na 3-4 nedelje, tokom minimum 6 meseci, a cena im je 300 evra po komadu. Nisu losi, imaju dobre rezultate, a cene su im nize od svih drugih privatnih klinika u Beogradu. Takodje, imaju i druge vidove lecenja u ponudi.

Da li je bezbolno? Pa ni jedna intervencija nije bezbolna, pocevsi od obicne inekcije penicilina, a ovo se ubacuje pod kozu... :lol: Umalo da zaboravim, kad odes do njih, potrebno je da imas pratioca, jednog od roditelja, koji ce biti saradnik u lecenju. Veruj mi, ovo nije bez razloga. Idi sto pre do njih. Do sad si se igrao, vreme je da prestanes ukoliko zaista hoces da uspes. Ne sprovodi nikakvo lecenje na svoju ruku jer je to nesto sto daje najmanje rezultata, a moze imati veliku stetu.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

implant je pokazao bolje rezultate od tableta. Samim tim sto ga ne mozes izvaditi kad hoces kao sto mozes preskociti tabletu. Ovdje kazu da ne boli nista..mozda malo pecne i to je to. Ostalo nista ne osjetis jer je to blokator...i samo blokira opijatne centre. eto puno srece
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
kor
Posts: 3
Joined: Thu Jan 05, 2006 4:54 pm

Hvala na pomoci,ali potrebne su mi jos neke informacije

Post by kor »

Zvao sam kliniku Lorijan kao sto ste mi rekli,
medjutim strasno su ne ljubazni,
sve sto su mi rekli jeste da implant deluje 7-8 nedelja,a cenu nece da kazu preko telefona,
a ja sam od Beograda 300 km,
da li neko zna cene implanta,i da li postoje implanti koji deluju nesto duze npr. 6 meseci,
koje jos klinike to ugradjuju,ne moraju biti u Beogradu,
da li mozda neko zna u Sarajevu kakva je situacija sa tim misterioznim implantima...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Evo ja sam sad zvala i situacija je sledeca:

1. Ne znam kad si zvao, ali naleteo si na nekoga od osoblja izgleda ko nije zaduzen za javne kontakte, a oni su malo ostriji. Takodje postoje stvari koje nece a i ne mogu da kazu telefonom. Jednostavno to tretiraj kao poslovnu politiku. Neljubazni nisu u principu, cak sta vise, pacijenti ih uglavnom jako vole, tako da se i posle lecenja s vremena na vreme pojavljuju u ordinaciji, cisto ono malo da se vide sa njima i na neki nacin druze.

2. Implant 7-8 nedelja. Da to je tacna informacija, ali to je obican implant i njega ugradjuju i neke druge ordinacije. Cena mu je 360 E. Ono sto rade samo oni i niko drugi je implant na godinu dana, i on kosta znatno vise 2.500 E. Imas takodje i depo inekcije koje su na 3 nedelje i cena je 280 E.

E sad, za bilo koju intervenciju da se odlucis, ne moze samo da dodjes i kazes ja hocu... Mora prvo da se odradi razgovor sa doktorom i odredjene analize, pa onda u zavisnosti od procene opsteg stanja organizma, odnosno koliko toga si u sebi unistio, se odredjuje vrsta lecenja.

3. 300 km??? Pa gde se ti nalazis? Ako nije tajna :lol:

Ako te jos nesto interesuje, javi mi se na private slobodno, pa onda mozemo da pricamo i vise i malo sire.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Inplant ne boli!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
NEMANJA
Posts: 3
Joined: Thu Mar 02, 2006 12:00 am

Post by NEMANJA »

Nece da te boli nista vise nego kao kad si se bo u tetku,tako da i nije neki bol a cini ti mnogo dobra...
Cena jeste kao sto S. pise a u "Lorijenu" imaju jednu doktorku koja je specijalista za sve vrste slucajeva narkomanije...i mislim da joj je ime ... Dijana...da,da to je ime!Mislim da bi trebalo da se konsultujes prvo sa njom ako nemas odgovarajucu psihoterapiju tj.odgovarajuceg psihoterapeuta koji te prati...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Jeste, ime joj je Dijana. Mada ni Jasmina nije nista slabija, samo imaju razlicite pristupe pacijentima. One su jedini doktori tamo koliko ja znam.
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Dr Diana Raketic, spec. psihijatrije
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
J
Posts: 10
Joined: Wed Aug 31, 2005 7:55 pm
Location: bg

Post by J »

Ljudi ja sam dobila inekciju koja traje DVE nedelje kod dr Popovica i oni kazu da je to antaxon
btw prodali su mi prichu da je to blokaor za sve a ne samo za hors
od svih tih lazi imam zelju da ih probijem i da odem da se uradim
a chula sam da trodonima moze da se probije
pomozite molim vas
sama sam se se prijavila matorima za lecenje jer mi je vishe bilo muka
ne znam shta da radim
help!
this world
Post Reply