Čudne nuspojave, malo prestrašena

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Cafumiga
Posts: 3
Joined: Wed Sep 21, 2022 10:46 pm

Čudne nuspojave, malo prestrašena

Post by Cafumiga »

Pozz,

Imala sam post na drugom podforumu o svojoj situaciji koja se nije nimalo promijenila, pa samo ukratko. Dakle već par godina uzimam cca 300mg kodeina dnevno, 150 mg ujutro i navečer. Probala sam se opet očistiti od svega i nisam tjedan dana ništa uzimala da bih onda jučer navečer uzela dozu 100 mg i mislila da ću umrijeti. Ništa od inače ugodnog plutanja, nego samo znojenje, drhtavica, vrtoglavica, bol u prsima, osjećaj da ne udišem dovoljno zraka...da nije trajalo cijelu noć i pola sljedećeg dana bez prestanka još bih mislila da je panični napad. Bi li to stvarno moglo biti neko polupredoziranje(?) od takve male doze kodeina, čak manje nego inače uzimam? Nikad mi se to nije desilo, nisam nikakve nuspojave osim malo svrbeža imala. Možda nekome zvuči smješno, ali mene je potpuno izbezumilo. Itko doživio nešto slično?
Post Reply