SPIRIT,SRECAN TI NAJSRETNIJI DAN TVOG ZIVOTA- ROĐENJE KCERI

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

SPIRIT,SRECAN TI NAJSRETNIJI DAN TVOG ZIVOTA- ROĐENJE KCERI

Post by dinela »

Kako sam cestitala zvrky, tako isto zelim cestitati i Spirit, njen sretan dan, kada joj je zivot podario predivnu kcer.

Da ti svi dani budu srecni, kao onaj kada si rodila svoju kcer.

P.S. Naravno, bez onih bolova i trudova, i napona i znoja :D
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Re: SPIRIT,SRECAN TI NAJSRETNIJI DAN TVOG ZIVOTA- ROĐENJE KC

Post by Spirit »

Hvala ti Dinela :)

Sad si mi pokrenula secanja kao lavinu.
Da, u pravu si, bez obzira na sve u zivotu, to je bio i ostao zaista najsrecniji dan.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Kako je istina jednostavna:
BEZ OBZIRA NA SVE RUŽNO, SRETNE SMO ŠTO IH IMAMO, ŠTO SMO IH RODILE IZ BOLA, IZ KRIKA, ZAPRAVO IZ LJUBAVI!
SRETNO!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Spirit stvarno to mislis da ti je to bio najsrecniji dan u tvom zivotu? :wink: Kada sam ovo procitala srce mi je zaigralo...nisam ocekivala takvu recenicu...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Stvarno i najstvarnije...

Nisi ocekivala, a trebala si... to je zato sto me za sve ove godine nisi upoznala. Nadam se da hoces jednog dana.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Zvrky, dobro si se setila da pročitaš i prokomentarišeš!Stvarno vam treba usrana motka po neki put! Strašno je što moram da kažem:"Videćeš ti kad dođeš u moje godine, biće ti jednoga dana žao!" Ne kažem da nema raznih majki, ali kakva je tvoja, to je očigledno, vidimo nas (koliko beše, pogledaj na dno stranice)...Imamo pravo na greške, često nas mrzite iz čiste sebičnosti. Moja majka za mene nije uradila mnogo u životu, bila sam ljuta na nju, a tek sada shvatam da je i ono malo ipak bilo puno u odnosu na druge,a ako ništa, bar mi nije oduzela ništa! Moraš uspostaviti još bolji odnos i naravno da si sigurna u to da joj je tvoje rođenje bilo najsrećniji dan u životu, samo bi volela da to malo češće čuješ, dok mi razmišljamo i o drugim stvarima, misleći da se ljubav podrazumeva i po neki put ne osetimo trenutak kada je vama potreban dokaz...Prošla si najteže delove, teraj dalje, imaš ti snage u sebi, više nego što želiš da priznaš :wink:
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Mozda ce jednoga dana, kad dodju u nase godine, shvatiti ... mozda ... nadam se ...
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Pridruzujem se cestitkama :D ... uz izvinjenje sto kasnim... nisam video post...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Videla samja i procitala istog dana kad je napisano ali nisam komentarisala,a mozda cu shvatiti neke stvari jednog dana...ne znam...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Nephilim
Posts: 25
Joined: Mon Dec 05, 2005 12:09 pm

Post by Nephilim »

Shvatices, ne boj se.Nije to tako komplikovano. :D

Gladsheimer next succeeds - the land
Where bright Valhalla's towers stand:
In burnish'd gold they proudly rise
And lose their radiance in the skies.

Post Reply