Ima li nekog?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li nekog?

Post by TheDrumer »

Dajana9 wrote: Mon Apr 17, 2023 11:27 am Nadam se da si sada srećnija i da se nečemu nadaš? Mislim da je to najbitnije, da ti ostane bar nešto banalno čemu ćeš da se nadaš.
The drumer, bup je ok, i nisi taaako zaglavio, rekla sam da su mnogo demonizovali ta skidanja, nekih 2 nedelje se istripuj da te je uhvatila gripa i posle si top.
Evo drugarica baš pre mesec dana prestala. 3 god je bila na 8, ja joj rekla da nema fizičke krize i ona je nije imala 🤷‍♀️ ja jesam uvek kao neku gripu. Mogu ti pisati šta ti može pomoći, sad sam ja nešto pala
Ili sam bolesna 🤷‍♀️
Slobodno piši sta je tebi pomoglo zanima me ili ovde ili u inbox ako znas kako ja se slabo snalazim, ali sve se da naučiti. Akasha ako biras izmedju dva zla dopa i bupa, uzmi bup, ako imas knjizicu prepisu ti i cao.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Ma ne, ja sam čista od svih nelegalnih droga, ionako koristim one na recept ;)
Samo sam (se) pitala kakav rad ima bup.
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li nekog?

Post by TheDrumer »

Akkasha Come Back wrote: Mon Apr 17, 2023 6:40 pm Ma ne, ja sam čista od svih nelegalnih droga, ionako koristim one na recept ;)
Samo sam (se) pitala kakav rad ima bup.
Ništa spektakularno, meni je pomogao da sredim život, a rad se gubi kao i sa svakom mogucom supstancom, što kažu u "udzbenicima" radi te mesec dana a posle ceo život juris taj "rad". Tako je i sa bupom. Samo je meni on skroz nekako čudan, jer mi varira raspoloženje i onda ne mogu da planiram stvari, teško mi je raditi, svirati, nezgodno je kad ne znas kakV ces se sutra probuditi, ali hajde da poslusam Dajanu pa da se istripuje. I probam bez njega...
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li nekog?

Post by TheDrumer »

Dajana9 wrote: Mon Apr 17, 2023 11:27 am Nadam se da si sada srećnija i da se nečemu nadaš? Mislim da je to najbitnije, da ti ostane bar nešto banalno čemu ćeš da se nadaš.
The drumer, bup je ok, i nisi taaako zaglavio, rekla sam da su mnogo demonizovali ta skidanja, nekih 2 nedelje se istripuj da te je uhvatila gripa i posle si top.
Evo drugarica baš pre mesec dana prestala. 3 god je bila na 8, ja joj rekla da nema fizičke krize i ona je nije imala 🤷‍♀️ ja jesam uvek kao neku gripu. Mogu ti pisati šta ti može pomoći, sad sam ja nešto pala
Ili sam bolesna 🤷‍♀️
Na kraju čovek ni ne zna šta mu je 😃
Drži se proći če...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li nekog?

Post by sanela »

Tu je Sanela, samo ne stize na vrijeme da peocita, sto ne znaci da mozete pisati gluposti.
Ovo jeste forum za podrsku onima koji se trude i idu ka oporavku, padnu pa ustanu i ponovo se trude... a ne da diskutujete kakav je "rad" ovog ili onog ili kad ce poceti da djeluje metadon...
Ako zelite da se drogirate, onda nema potrebe da pisete o svom trenutnom drogiranju po foruku.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

TheDrumer wrote: Tue Apr 18, 2023 12:38 am
Dajana9 wrote: Mon Apr 17, 2023 11:27 am Nadam se da si sada srećnija i da se nečemu nadaš? Mislim da je to najbitnije, da ti ostane bar nešto banalno čemu ćeš da se nadaš.
The drumer, bup je ok, i nisi taaako zaglavio, rekla sam da su mnogo demonizovali ta skidanja, nekih 2 nedelje se istripuj da te je uhvatila gripa i posle si top.
Evo drugarica baš pre mesec dana prestala. 3 god je bila na 8, ja joj rekla da nema fizičke krize i ona je nije imala 🤷‍♀️ ja jesam uvek kao neku gripu. Mogu ti pisati šta ti može pomoći, sad sam ja nešto pala
Ili sam bolesna 🤷‍♀️
Na kraju čovek ni ne zna šta mu je 😃
Drži se proći če...
Na kraju ni ne znam, bukvalno...
Eto kad spuštam Ksalol, nisam imala ni psihičku ni fizičku krizu (malo) ali ubrzani rad srca, pila sam tablete za spuštanje pritiska jer mi ništa drugo nije pomoglo.
Vrtoglavice koje imam su verovatno blaži oblik napada panike, kažem verovatno jer stvarno više ne znam...

Što reče Tamara jedna odavde "Što ne poludim odjednom više, što se ovako mučim, jedno po jedno"....tako nekako.

Ubi me nepravilan rad srca, nervira.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Wed Apr 19, 2023 3:07 pm Tu je Sanela, samo ne stize na vrijeme da peocita, sto ne znaci da mozete pisati gluposti.
Ovo jeste forum za podrsku onima koji se trude i idu ka oporavku, padnu pa ustanu i ponovo se trude... a ne da diskutujete kakav je "rad" ovog ili onog ili kad ce poceti da djeluje metadon...
Ako zelite da se drogirate, onda nema potrebe da pisete o svom trenutnom drogiranju po foruku.
Zato sam te i pomenula da ti nas ne bi :D
Hvala ti što si zaključala "Informativni razgovor" i iako nisi ništa i nigde brisala ipak si barem zaustavila dalje vređanje mene od strane znamo svi koga.
Preterao je. Ali baš.
S'obzirom da svi znamo na koji način njegov mozak funkcioniše, katanac na njegovu temu je znak da nema više gde da piše i jedini ishod je i bio da ode.

Nisam, iskreno, očekivala od tebe nikakvu pomoć, verovatno to ni nema veze sa mnom nego je dokurčio svima pa i tebi. Ipak, hvala ti.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

Akaša ne znam o kom razgovoru pišeš ali koliko sam skontala nisi mislila na ovaj, i vetovatno ne želiš da pričaš o tome kada si zahvalna što se završio.
Mi smo se ovih dana jurili po komisijama, "falio mi jedan papir" i te fore, IZLUDELA SAM, nisam uopšte čačkala telefon jer je sve bilo jebeno rano rano ujutru i onda sam po ceo dan bila kao zombi + se borila sa srpskom birokratijom. Da ne davim... moramo sve ispočetka.
Sanela, drago mi je - i izvinjavam se, ne planiram više da isprobavam ništa pa tako neću ni o tome pisati, mislim, neću pisati ni ako promenim mišljenje u kontekstu u kojem jesam jer poštujem tvoju napomenu, izvini :)
Metadon je sranje (to mogu da kažem?)
Akaša, nisam planirala da budem motivaciona, ni kod mene to ne pali, ja sam opsednuta svrhom ili besmislom života, tako da si me pogrešno razumela, realno me je zanimalo šta planiraš sledećih 20ak godina 🤷‍♀️ grubo zvuči al ti nisi neki nežni cvetić koga sam sad uvredila, bar se nadam. :)
Kandida je konačno izašla iz mog sistema, bar onaj veći broj koji je bio aktivan 🙌 eto jedine dobre vesti.
The drummer - da li radiš i imaš li opciju da budeš kod kuće neke 2 nedelje i tegliš se kao slina? Stvarno posle 8og 9og dana ta fizička "kriza" prođe i onda nemam pojma, malo si usraniji psihički ali sve zavisi od toga kakav ti je život, meni je bio usran pa naravno da sam bila usrana i posle bupa.
E a baš sam ga volela, ali kad si duže na njemu zaboraviš zašto ga uzimaš, više ništa ne osetim naravno, ali mi ni ne smeta i trenutno mi se ne prolazi kroz neprijatnosti. Zanima me imaš li neke posledice? Tj.zanima me uopšteno koje su BUP posledice, ja ih nemam a on i off sam od 2016e....
Nadam se da se čitamo uskoro, odoh da pravim neku piletinu na italijanski način, našla na netu recept jer mi je PREDOSADNO, razmišljam da se zaposlim
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Joooj to "fali ti jedan papir" koji, mirovni sporazum između Palestine i Izraela- 😂- tako otprilike.
Mrzim kad treba da idem na bilo koji šalter, osećam neki grč u želucu svaki put.
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li nekog?

Post by TheDrumer »

Dajana9 wrote: Thu Apr 20, 2023 4:25 pm Akaša ne znam o kom razgovoru pišeš ali koliko sam skontala nisi mislila na ovaj, i vetovatno ne želiš da pričaš o tome kada si zahvalna što se završio.
Mi smo se ovih dana jurili po komisijama, "falio mi jedan papir" i te fore, IZLUDELA SAM, nisam uopšte čačkala telefon jer je sve bilo jebeno rano rano ujutru i onda sam po ceo dan bila kao zombi + se borila sa srpskom birokratijom. Da ne davim... moramo sve ispočetka.
Sanela, drago mi je - i izvinjavam se, ne planiram više da isprobavam ništa pa tako neću ni o tome pisati, mislim, neću pisati ni ako promenim mišljenje u kontekstu u kojem jesam jer poštujem tvoju napomenu, izvini :)
Metadon je sranje (to mogu da kažem?)
Akaša, nisam planirala da budem motivaciona, ni kod mene to ne pali, ja sam opsednuta svrhom ili besmislom života, tako da si me pogrešno razumela, realno me je zanimalo šta planiraš sledećih 20ak godina 🤷‍♀️ grubo zvuči al ti nisi neki nežni cvetić koga sam sad uvredila, bar se nadam. :)
Kandida je konačno izašla iz mog sistema, bar onaj veći broj koji je bio aktivan 🙌 eto jedine dobre vesti.
The drummer - da li radiš i imaš li opciju da budeš kod kuće neke 2 nedelje i tegliš se kao slina? Stvarno posle 8og 9og dana ta fizička "kriza" prođe i onda nemam pojma, malo si usraniji psihički ali sve zavisi od toga kakav ti je život, meni je bio usran pa naravno da sam bila usrana i posle bupa.
E a baš sam ga volela, ali kad si duže na njemu zaboraviš zašto ga uzimaš, više ništa ne osetim naravno, ali mi ni ne smeta i trenutno mi se ne prolazi kroz neprijatnosti. Zanima me imaš li neke posledice? Tj.zanima me uopšteno koje su BUP posledice, ja ih nemam a on i off sam od 2016e....
Nadam se da se čitamo uskoro, odoh da pravim neku piletinu na italijanski način, našla na netu recept jer mi je PREDOSADNO, razmišljam da se zaposlim
Radim i sviram vikendom uglavnom. Ne znam kako da smislim da se izvucem bas na toliko. Meni smeta navika ta jutarnja koji sam pretvorio u ritual oko samog uzimanja bupa. Nuspojave imam psihicke samo povremeno imam neke nervoze itd ali generalno sam ako se tako može nazvati OK. Ali ne želim više da ga uzimam. Cuo sam da je los za zube i jetru, kod mene to za sada ne osecam.
Post Reply