Ima li nekog?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

"Tipična subota" joj kad ne umreh 🤣
Ali kako nonšalantno si rekla, stvarno se ismejah ali razumem te, nisam ni ja bila mnogo drugačija ali to je stvarno bilo davno i pre gudre.

Alkohol, kafana i razbijanje glave nekome mi nisu nešto nepoznato, mada sam bila zeznuta i kao narkomanka ako me neko ispali, pisala sam o slučajevima.
Last edited by Akkasha Come Back on Sun Jul 30, 2023 5:48 pm, edited 1 time in total.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

Ja sam završila u zatvoru jer sam na 30 rivisa i par piva onako filmski razbila flašu o sto i krenula ka devojci koja je OPET htela da pređe red, i zakačim je po malom prstu i onda mi jebali kevu na sudu (dobila sam prvo uslov 3 god, jer sam kao jako mlada 24 god tad, bavila se humanim poslom - predavala deci sa smetnjama u razvoju, ja tako smetena, i jer nikad pre toga ništa nisam uradila - da su me uhvatili) i apelacija preinači u 1 god zatvora. Mada meni tamo nije bilo tako loše, možda i znamo neke iste likove koji su tamo 200 god (možemo razmeniti iskustva privatno), nije da mi je to baš zajednička tema sa ljudima koje upoznajem 🤣
Jaoooo... pisaću kad su meni upali u stan dok sam mislila da sam NEDODIRLJIVA JER VEĆ IDEM U ZATVOR - danas ni ja nisam nešto pričljiva - razočarana sam jer mi nije ništa od meta
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Piši...ja sam sva nešto bezveze, čita mi se ali mi se ne piše.
Što se zatvora tiče ne volim ni da ga se setim, na Fejsbuku nemam nikoga koga znam odatle, i meni je bilo dobro jer sam plaćala da mi drugi rade sve umesto mene, da mi peru odeću, čiste umesto mene i uopšteno ništa nisam radila.
Zajebavala sam se 99% vremena a onih 1% pisala tužbebi žalbe međunarodnim organizacijama koje su na kraju došli u Požarevac da me nađu.
Zbog žalbi
Držali su me zaključanu od 05h sati pozadi u onom pik apu na suncu, lim je bio vreo, ugašeno svetlo, znaš prostor koliki je, kad su me uveče kad je zašlo sunce izneli odande bila sam poluonesvešćena i samo su otključali vrata paviljona i bacili me unutra na hodnik, zaključali i otišli.
Ja sad ne znam kako me tamo nisu ubili. Što se robijašica tiče bila sam im dobra jer sam uvek imala cigare, kafu, karticu za telefon a i tukla sam ko zaslužuje, samo sa nekim komandiricama sam imala problema, sa vaspitačicom J. koju sam takođe tužila ali na kraju se smirilo.

Nisam celu kaznu provela tamo, tražila sam premeštaj za BG, tamo sam i inače bila pre na 6 meseci, bez ikakvih problema, to je to, svi Beograđani, to je i moj mentalni sklop, da sam kojim slučajem ostala u PO ko zna šta bi bilo.

Eto, a rekoh ne piše mi se 🤣
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li nekog?

Post by TheDrumer »

A obe ste bile u Požarevcu? 😃
Oprostite što se ovako ubacujem ali samo vas dve i ima na ovom forumu. Ko je sad na čemu, jel vas mučii bup met dop?
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

Hej TheDrumer, da, obe smo bile - ja sam to skontala po njenom pisanju ovde, mislim rekla je to, pa sam videla da i TO imamo zajedničko.
Ja sam bila 8,9 meseci za teške telesne (a imam 42kg 🤭) a Akaša mislim da je 246, kad je rekla 3 godine.
Ja sam kupila met eto da probam ali nikakav rad, juce sam uzela 40ak kapi, danas pola boce što mi ostalo...
Nisam navučena ni na šta specijalno, osim što mi je teško da budem neurađena. Uzimam nekad 1 do 2 mg bupa, ali stvarno od njega posledice nisam videla i mnogo ga lako bacam, a benzosi su mi prva i najduža (i najgluplja) zavisnost koju sam ikad imala...
Eto otprilike.
Koja je tvoja priča?
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

Akkasha Come Back wrote: Fri Apr 14, 2023 9:24 pm Piši...ja sam sva nešto bezveze, čita mi se ali mi se ne piše.
Što se zatvora tiče ne volim ni da ga se setim, na Fejsbuku nemam nikoga koga znam odatle, i meni je bilo dobro jer sam plaćala da mi drugi rade sve umesto mene, da mi peru odeću, čiste umesto mene i uopšteno ništa nisam radila.
Zajebavala sam se 99% vremena a onih 1% pisala tužbebi žalbe međunarodnim organizacijama koje su na kraju došli u Požarevac da me nađu.
Zbog žalbi
Držali su me zaključanu od 05h sati pozadi u onom pik apu na suncu, lim je bio vreo, ugašeno svetlo, znaš prostor koliki je, kad su me uveče kad je zašlo sunce izneli odande bila sam poluonesvešćena i samo su otključali vrata paviljona i bacili me unutra na hodnik, zaključali i otišli.
Ja sad ne znam kako me tamo nisu ubili. Što se robijašica tiče bila sam im dobra jer sam uvek imala cigare, kafu, karticu za telefon a i tukla sam ko zaslužuje, samo sa nekim komandiricama sam imala problema, sa vaspitačicom J. koju sam takođe tužila ali na kraju se smirilo.

Nisam celu kaznu provela tamo, tražila sam premeštaj za BG, tamo sam i inače bila pre na 6 meseci, bez ikakvih problema, to je to, svi Beograđani, to je i moj mentalni sklop, da sam kojim slučajem ostala u PO ko zna šta bi bilo.

Eto, a rekoh ne piše mi se 🤣
Meni je top bilo tamo. Stvarno top ekipa morali su da otvore novu zgradu zbog kovida pa je bila nova novcata i samo po nas 2 u sobi, kao ekskurzija, života mi. Sa mnogima sam i dalje top...
Zveknula sam pola.boce
KAD ĆE NEŠTO DA SE DESI
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Dajana9 wrote: Sat Apr 15, 2023 12:43 pm
Zveknula sam pola.boce
KAD ĆE NEŠTO DA SE DESI
🤣
Joj, izvini što se smejem, ovo je tragikomično, pazi "Forum za podršku u oporavku" a šta mi pišemo, čudi me da nas Sanela nije opomenula jbte
Last edited by Akkasha Come Back on Sun May 14, 2023 4:06 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

TheDrumer wrote: Sat Apr 15, 2023 1:23 am A obe ste bile u Požarevcu? 😃
Oprostite što se ovako ubacujem ali samo vas dve i ima na ovom forumu. Ko je sad na čemu, jel vas mučii bup met dop?
Zdravo...pa ja stvarno ne mogu da ponavljam na čemu sam, ako te zanima obe smo javno napisale "romane".
Samo odeš na profil, tu piše koliko postova imamo i koji su, klikni pa čitaj redom...valjda ćeš se snaći, forum je "malo" zastareo jbg.

A ti?

Evo klikni na moj nick pa će ti se otvoriti moj profil a dalje evo obeležila sam :)
Image
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

Ahahahaha meni se čini da je Sanela malo "digla ruke" od foruma, kao i većina (ali HVALA JOJ, sećam se u mučnim danima skidanja s obog ili onog ili razmišljanja o skidanju, čitala sam Noela, Frajlu. Caty, ličanina, Stopa... brate imala sam osećaj kao da ih poznajrm. I onaj lik na Y što nije narkoman, ali ima dobre fore, nema nikog više, stvarno mi je drago Akaša što sam na tebe nabasala jer si mi kul lik, i obradujem se kad vidim da si pisala nešto. :)
Ja sam sljuštila pola boce meta, i meni se činilo ono kapanje da mi ništa neće posebno biti pa rekoh aj sve, i nekako mi je kao argentinci(djonovi), pričljiva sam, išla sam s mužem u kupovinu, pa u cvećaru, pa sam presađivala sobne biljke, pa smo opet išli napolje da šetamo kucu i na sladoled jedno 2h. I samo brbljam.
E npr, sad sam top, a ništa posebno se ne dešava, vrv zbog meta. Ne razumem što da sam strejt NIŠTA OD OVOGA NE BIH ŽELELA DA URADIM i bilo bi mi besmisleno. Baš sam debil (srećan debil trenutno)
Vidim da su nam iskustva u PO skroz drugačija, i ja sam prvih mesev dana mislila da ću da UMREM. ali stvarno da će srce da mi pukne od bola, mislim da nam je izolacija bila u prijemnom pa u starom 4om paviljonu, plus mesec dana bez telefona, poseta... bila sam i preplašena. Tu sam prvi put probala leponex i oduševila se od ribe koja je došla iz CZa (po stoti put nakon izolacije prvi paviljon) i ona je śtekala leponexe da bi mi dala a ja njoj pisala kantinu. Tako sam preživela prvih mesec dana, posle su miorali da otvore novu zgradu, tv u svakoj sobi, kupatilo u svakoj sobi, prečisto... tako da ne mogu da nam se porede iskustva, osim verovatno količine debiila s kojima smo bile okružene.
E da, bila sam kod ginekologa da proverim da li još uvek imam kandidu, je l istina da je se jako teško rešiti? Prva komisija je u sredu i moram da budem negativna
Prvi ginekolog a sad i drugi su mi rekli da se razmnožila od stresa, a tada kad sam je imala - pre nekih 4 meseca sam imala 38kg i spavala po 48h. Sad sam generalno bolje, treniram, ugojila sam se
Ne znam da li si je nekad imala i ako je se nisam rešila imaš li neki savet.
Nego, ti si meni baš nekako car i vidim da si pametna ali biću dosadna
Koji je tvoj plan?
Šta želiš?
Ja ne mogu da zamislim da si pomirena da samo životariš DO KRAJA ŽIVOTA
Jebote, ti si baš potencijal, nervira me što si tako nekako ušuškana i čak ni ne tripuješ sebe da ćeś biti bolje
Izvini ako sam preterala...🤭
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Jebena candida albicans. Moja pratnja skoro ceo život. Dobro je da si mene pitala jer su doktori smradovi koji pišu skupe vaginalete koje deluju ali često slabo.

Da prvo znaš: kandida živi u našem telu, ljudskom. Ne samo kod ž pola. U crevima i služi za varenje. Kada se previše namnoži uglavnom zbog pada imuniteta, stresa ali najčešće seksa mora da se leči. Peče/boli/svrbi tako da uglavnom znaš kada je imaš. Sekret je kao bela pasta za zube, te gustine ali bez mirisa.

Kod lečenja je najvažnije da i partner uzima tablete i to je problem, većina muškaraca neće a nama to znači da ćemo da se izlečimo a oni nam ponovo prenesu, mi se opet izlečimo oni nam ponovo prenesu...jer oni kandidu uopšte ne osećaju i faktički nam ne veruju da smo uopšte bolesne.

Terapija: "Nistatin" tablete po kutiju- ti jednu, muž drugu + Nistatin mast koji mažeš spolja i 1cm unutra ako možeš.

To je najjednostavnija i najefikasnija terapija.

Ja sam godinama uzimala svašta dok nisam naišla na ginekologa (privatnika) koji je prvo rekao "Sedi da ti prvo objasnim..." Pa je počeo slikovito od "dobrih bakterija" i "loših bakterija" koje žive u našem organizmu.

Dečku je rekao nasamo "Slušaj, ako 'cepaš' nešto sa strane koristi kondom jer ćeš preneti njoj" posle mi je dečko to ispričao.

Bez obzira da li je on kriv ili nije tablete mora da pije.
Post Reply