Ima li nekog?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

E drago mi je što nemaš posledice, baš bih volela da znam koje su.
E za zube je objašnjeno, da pola sata, sat kasnije samo opereš zube nakon što si ga posisao i top. Ali ti vučeš, ako sam te dobro shvatila?
Uzimaš na crno ili preko neke ustanove?
Ja ga uzimam u bolnici Viti u ns-u, ali košta kao na crno 😂
Pisaću ti u pp kako su moja skidanja izgledala i verujem da ćeš na taj način stati, ako si stvarno odlučio, kao što sam ja svaki put STVARNO odlučila i čak dramatično bacala po tablu u wc šolju, a to što sam se posle par meseci vraćala, to je druga priča i tu ne mogu da ti dam neki savet jer prva nisam uspela da ZAUVEK prekinem
Koliko sam shvatila, nisi bio na dopu, i meni je ovo prva opijatska zavisnost, dop nisam probala, trodone pre 6,7 godina par meseci i jednom nedavno met, o čemu sam pisala...
kalu808
Posts: 4
Joined: Sun Apr 23, 2023 7:37 pm

Re: Ima li nekog?

Post by kalu808 »

Vidim da si iz ns ili bar okoline zanima me da li u ns ima neka grupa za podrsku NA tacnije . Hvala
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Zaključala sam pp jer nije više "jedan na jedan" i neću da mi se ponovi situacija da neko četvrti ili peti kaže "Akaša mi je rekla..."

U ovom slučaju "treći", ali svejedno. Ja da prolazim ponovo kroz istu priču ne mogu.

Sve najbolje svima.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

Ne znam gde bih napisala, pa hajde ovde ću...
Meni ste svi čudni, ja rekoh na temi "Emocije" da ja ovaj forum NE doživljavam kao sajt za upoznavanje, a izgleda da bi bolje funkcionisao tako...

Neću da imenujem, vi znate da se prepoznate.

Ja nekako "uzmaknem" kad mi se neko približi, ne kapiram ovaj forum i kako tako funkcioniše, što se mene tiče ja sam se sa Dajanom9 sita ispričala, javno, baš mi je super bilo i čak mi je pomogla dosta, sagledala me i u neku ruku i iskritikovala ali bukvalno konstruktivno i bez trunke uvrede. I to je moja granica približavanja.

Smešno mi je malo i ovo što ste mislili da vas "vozim", znam tačno ko ovo čita- svi vi koji imate crticu umesto datuma poslednje posete forumu, i vi i mislite da to radim ali ne vozim nikoga.
Lepo mi je što mogu s'vremena na vreme da se ispraznim pišući nešto i to je to.

Mada me ne drži dugo, ja bup nisam u životu probala, niti vučem Sanval niti bilo koje tablete, iskreno-nisam očekivala da će mladi postati tabletomani.
Ja tu ne mogu da pomognem niti oni mogu meni, moje drogiranje i današnje "drogiranje" nemaju veze sa vezom.

Danas nekome da pričam kako imam kružić na desnom gležnju jer sam izgleda u Novom Sadu naletela na "krokodil", ko bi me razumeo? Početak truljenja, bukvalno...pa ispadanje zuba, kao zombi story, doslovno fizičko RASPADANJE, pa "bunarenje" kad ne možeš naći venu...Nema odavno takvih priča. Bila je dobra "Miklošićeva 9", priča Vlade M. koju ne mogu da nađem. Jbg.


Znam ko je čitao i ko ima link pa ću otključati pp da mi ta osoba pošalje link.

To je to.
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Apr 27, 2023 6:20 pm, edited 2 times in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Akkasha Come Back »

EVO LINK, NAĐOH!

viewtopic.php?t=28
User avatar
scar_tissue
Posts: 5
Joined: Mon May 08, 2023 7:24 pm

Re: Ima li nekog?

Post by scar_tissue »

Pozdrav drugari...da krenem odmah. Lečio sam se u Drajzerovoj prošle godine u maju mesecu i od tada sam strejt. ali đavo ne da mira i evo poslednjih 4-5 meseci uzimam 2-3 bupa od 8mg nedeljno (podeljeno na 4mg danas i ostavim 4mg za sutra). Da li će biti nekih posledica pošto sa njim nisam imao iskustva? pijem bensedin u nenormalnim količinama (nekada i po 100mg odjednom) jer se plašim da me bup nešto ne "zajebe" i to tako već 4-5 meseci. Znam da sam malo konfuzan ali da pojasnim....kada nema bupa ja ga "zamenim" sa bensedinom. Šta mogu da očekujem ako prestanem?
Hvala svima koji mi pomognu a hvala i svima ostalima jer pomažu svima kojima mogu.
Heaven beside you, Hell within
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li nekog?

Post by Dajana9 »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 27, 2023 5:01 pm Ne znam gde bih napisala, pa hajde ovde ću...
Meni ste svi čudni, ja rekoh na temi "Emocije" da ja ovaj forum NE doživljavam kao sajt za upoznavanje, a izgleda da bi bolje funkcionisao tako...

Neću da imenujem, vi znate da se prepoznate.

Ja nekako "uzmaknem" kad mi se neko približi, ne kapiram ovaj forum i kako tako funkcioniše, što se mene tiče ja sam se sa Dajanom9 sita ispričala, javno, baš mi je super bilo i čak mi je pomogla dosta, sagledala me i u neku ruku i iskritikovala ali bukvalno konstruktivno i bez trunke uvrede. I to je moja granica približavanja.

Smešno mi je malo i ovo što ste mislili da vas "vozim", znam tačno ko ovo čita- svi vi koji imate crticu umesto datuma poslednje posete forumu, i vi i mislite da to radim ali ne vozim nikoga.
Lepo mi je što mogu s'vremena na vreme da se ispraznim pišući nešto i to je to.

Mada me ne drži dugo, ja bup nisam u životu probala, niti vučem Sanval niti bilo koje tablete, iskreno-nisam očekivala da će mladi postati tabletomani.
Ja tu ne mogu da pomognem niti oni mogu meni, moje drogiranje i današnje "drogiranje" nemaju veze sa vezom.

Danas nekome da pričam kako imam kružić na desnom gležnju jer sam izgleda u Novom Sadu naletela na "krokodil", ko bi me razumeo? Početak truljenja, bukvalno...pa ispadanje zuba, kao zombi story, doslovno fizičko RASPADANJE, pa "bunarenje" kad ne možeš naći venu...Nema odavno takvih priča. Bila je dobra "Miklošićeva 9", priča Vlade M. koju ne mogu da nađem. Jbg.


Znam ko je čitao i ko ima link pa ću otključati pp da mi ta osoba pošalje link.

To je to.
Jebote, rekoh ti da visim na forumu i vidim ovo što uopšte nisam primetila.
Obožavala sam tu priču i da sam videla poruku poslala bih ti je, jer sam je čitala par puta. Uh, volela bih da tako pišem - lik je toliko pametno, detaljno i s puno humora opisao ove svakodnevne muke. Ja inače mislim (pomislila sam to) i nekako sam sve više sigurna da je njegova bolnica, bolnica Vita gde dobijam bup ili slična priča. Samo ja nisam ležala, a i da jesam nikad ne bih to tako opisala. Čovek zna.
U pravu si za upoznavanje, retko izadje na dobro i čini mi se da trenutno služi više nego ranije. Volim stare priče. Ne tu muku... ali bilo je nekako real. I ljudi su bili angažovaniji, iskreniji... ali kontam da tad soc.mreže nisu bile u jeku, a ni ove glupe gudre, lekovi, kombinacije, o kojima je besmisleno i pričati, šta sve trpamo u sebe, bar i da se drogiramo kao ljudi.
Ma jok.
Još nešto bih dodala što se foruma tiče, odnosno ljudi, ali najbolje je da posavetujem da niko ne bude naivan. Sagovornika možeš naći, prijatelja ako se desi čudo, a neko da te izvoza na keca. I to je sve.
I znam Akaša što si se javno povukla
I sa pp-a
Trebala sam i ja kad je bilo vreme 😀
Ali eto, htela sam i ja da diskutujem... neka... sve su to na kraju gluposti, a problem stoji.
Post Reply