Skidanje na suho

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by dado1 »

Noop wrote: Fri Jan 06, 2023 11:44 am Dado nadam se da cemo krenuti skupa na vikend skidanje i da cemo moci razmjenjivati iskustva i podršku. Pozz svima.
DAL CU JA OVO MOCI ISKULORATI JAVICU TI AL SAMOCA STVARNO UBIJA I SEKUMDE RADE DA SE SLOZIM IAKO NIJE STRASNO I ZNOJENJE I FRKA AL OD POSLA ME VISE SVE BOLI KQKO GOD GURAJ TI MACKO VALJDA CES USPETI JA CU SE JAVITI SVAKAKO IAKO DEPRA ME OPALILA NIJE MI DO DISANJA NEMOGU OTICI DA PISAM DA IZVINES OVO STA JE SA MNOM JA MEZNAM....A NA KOKSU ISTO JE I SA MNOM BACI TE KASNIKE NA ZZIZU I NA NERVE AL DRUGACIJE KAD SE POKRIJES BOBAMA NEKIM OVDE RRCIMO IMAJU NEKE BOBE POLIDIKT METADIKT SADRZE OVA DRUGA METADON MJU NEUZIMAM AL PRVU KAD SE RESIM KAO SAD MICATI I STVARNO SI OK AL NIKE TO STANJE DA SE MOZE FUNKICONISATI KAKO GPD SAD SAM NA SUHOM 24 SATA DAL CU JOS ROKATO VAKO VIDECEMO...JAVICU EE SVAKAKO...DA IMA IKAKVA KLINIKA U OVOM FRAKNKFURTU OFENBAHU NEBITNO ZA NAS BALKANVE OTISO BOIH SAMO DA IMAM PODSRKU NEKU PA I NA SUHO DA SE SKINEM...DRZO SE PROJATELJICE JAVIM TI STA SE DOGADJA A TI POSI AKO TI JE LAKSE ILI MOGU NRKAKO POMOCI..
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Ja nisam uspjela. Morati cu kad tad. Glavni mi je problem posao. Ne smijem jos na bolovanje.
•da li znam kako želim da se nađem...•
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by dado1 »

ISTI SLUCAJ EVO NISAM TISO NA POSO IZDRZO MALO VIKEND I SAD BOBE BATALIO NEIDE OPET SAM SE SREDIO AL MENI JE NAJGORA STVAR STO JE OVO VISEE POCELO DA MI SMETA BOLI ME ZELUDAC DIZE MI DIJAFRAGMU SESTRO MOJA RUZO MOJA KOJA PATNJA NI KUD SA OVIM NI KUD BEZ OVOGA SAMO SE MOZEMO JADATI DOK SE PSIHICKI NESREDIMO JER DRUGACIJE NE OZEMO POBEDITI OVU BOLEST KOJA JE JACA I GORA OD RAAKA TAKO JE JAA VIDIM....KOD MENE JE POSO ISTO PROBLEM SAMO STO JA NEMOFU BOLOVANJE OTVORITI JER NISAM PRIJAVLJEN I TO MI SE IZJALOBILO DUGA PRICA AKO TE BUDE ZANIMALO JAVI PA TI OPISEM STA SU NOCNE MORE OD SUDBINE I ZIVOTA SVE NA DOHVAT RUKE DA SREDISNI ZAVRSIS I NA KRAJU PADNES NA DNO VIZU CEKAO DA UZMEM IZDALI POTERNICU ZA MNOM PONISTENA U MOJOJ ZEMLJI POKUSO OVDE PRIJAVU JEDNOM PROSLA DRUGI PUT ME UHAPSILI POPUSIO KAZNU AL SRECOM NISAM PROTERAN DECU TREBO DA DOVEDEM NEMOZE CERKICA DA IZVADI PASOS OPET JAA PROBLEM ITAKO U KRUG DA NEDUZIM TEMA JE N3STO DRUGO....NEZNAM AL NEKAKO MORAMO PRONACI NACIN DA SE RESI PROBLEM VEKOVA OVAJ AL SAMO IZGLEDA DA BEZ TEESKE PATNJE NECEMO PROCI NI TI NI JA JEDAN DOOBAR VREMENSKI INTERVAL NECU DA NAM CRNJACIM AL NAZALOST REALNOST JE TAKVA AL BICEMO JACI NADAM SE OD SVEALGA I TU U SKORIJE VREME...
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Evo ga jos jedan vikend, zeludac ce me u grob odvesti a ne dop. A pored toga uzimam to sranje. Operirala sam zeludac, cijeli tjedan muka. Malo cu se opet mucit preko vikenda..
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Imam dvije ipo tableta bupa od 8 mg. Uskoro bi mozda mogla imati cijelu kutiju i to bi bili najbolji moguci uvjeti. Jer stvarno zelim život.
•da li znam kako želim da se nađem...•
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by dado1 »

Imam isti problem sa zeludcom samo sto ga nisam operisao i znam kakve muke peozivljavas....Neznam sta bih ti preedlozio ali sama moozda znas cula si da probas sa lirikama malo posle nekih 24h kad ostavis bup i da sredis rivotrila palo mi na pamet meni su tu u tborza prepisali kad sam odkucio sa bupa da se skinem i veruj mi kao da nisam osetio a bio sam na pola osmice nekad i na celu sve zavisi nekih 6 meseci....PIO SAM DVE LIRIKE UJUTRU 150 I UVECE 150MG I RIVOTRIL 2MG ISTO UJUTRU I UVECE...CISTO DA ONAKO DAM NEKI KOMENTAR VALJDA POMOGNE...
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Skidanje, dan dva. Jucer ujutro nakon sto sam se probudila popila sam tabletu ipo suboxona, dugo se nisam mogla smiriti, prevrtala sam se, sva posteljina je zavrsila od muke na podu, lezim dva ipo dana bez kontakta, reci cu da je gripa. Popijem tu i tamo po dva leksilijuma. Bez volje da se uopce ustanem. Jucer nisam jela, jutros pola banane. Sutra trebam na posao, imala sam cesta bolovanja. Ne znam.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Sad citam nesto izgleda da sam ipak prerano uzela suboxone (noc nakon) kratku noc, tako da mi je stvorio uzasnu krizu. Dan dva isti polozaj.
•da li znam kako želim da se nađem...•
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by dado1 »

Ja upravo sam 3 dan na bobama onako se cudno osecam sve mi je zbunjeno cudno malo mi zima al se krecem jer moram doslo do problema nekih oko stana pa kad se mora da vidis kako moze....Borba je jos na poso moram sutra sta znam valjda cu izgurati borim se ionako je se ugasio jedan lik gde sam povremeno uzimao malo da se sredim tako da nije nesto strasno al nervoza bezvoljnost to su posleeice svega sto covek nerazmislja....kak god..nadam se ds ces izgurati ako nista uzmi bolovanje malo meni pomazu lirike veruj mi jedna 150 ska sa ovom bobom nosim se nekako...
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Odakle mi lirika? Dan tri, obukla se nekako za posao, nista nisam uzimala nakon one 1 ipo tab suboxona prvi dan, iscrpljenja, najveca smetnja vrtoglavica i konfuzija u glavi. Ne mogu bas da jedem, sve se svelo u tri dana na dvije tri banane, sad su malo mlijeka i secera ratmutiti da ne zviznem negdje posto kava ne ide odmah na moj zeludac i samo bi muku proizvela. Gledam naprijed, sljedeci ponedjeljak fizicki ce tijelo biti napola skoro ocisceno od dopa. Dobila sam info od svog dilera i frenda da su cijene uzasno porasle i tko se misli skidati da mu je najpametnije jer ce cijene otici u visine. Naravno nije to ni blizu glavni razlog ali nekog moze potaknuti na razmisljanje. Nisam nikad ukrala da bih se drogirala i ne zelim za par godina ako budem ziva i na ovom sranju doci u tu poziciju. Prvi mjesec 2023.sam sebi obecala da cu ostaviti dop. Poz ljudi, poz dado, ne vracaj se na dop. Bit ces si zahvalan. I molim te info kako do likre, oka ne mogu sklopiti uz saku leksilijuma.
•da li znam kako želim da se nađem...•
Post Reply