Skidanje na suho

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Skidanje na suho

Post by Noop »

Postoji li itko tko se uspio skinuti praktički na suho i što je sve doživljavao?
•da li znam kako želim da se nađem...•
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by dado1 »

Ja sam se par puta skinuo al to je bilo u cvetu mladosti kad sam imao 24 25 godina i plus sam uspevao da pod svim tim jadom i radim sa najblozim iz porodice u inostranstvu....Zavisi na cemu se i sa cega se skidas...Ako su opijati na suvo te ocekuje neprijatna fizicka i spihicka situacija citao si verovatno sta se desava pa mozda nema potrebe da pisem o tome...Uglavnom bolovi znojenje raspadanje misica iznemoglost nesanica dijareja konfuzija depresija itd.....AL AKO SI ODLUCIO STO JE NAJBITNIJE IMAS PODRSKU NAS SVIH SA FORUMA NARAVNO IAKO SAM JA NOVI OVDE PRATIM FORUM ODAVNO I SAAM IMAM SLICAM PROBLEM OA ETO DA NEKOGA OHRABRIM MOTIVISEM NEKAKO POMOGNEM U NECEMU...POZDRAV
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Mislim se koliko traje znojenje? Od tableta imam 4 mg bup a, tramala dovoljno, apaurina dovoljno, zoloft. Čime još da se opskrbim jer zbilja ne znam ni kako sam došla na ovo sr..e. uzimam na nos. Probala prosle godine iako sam uvijek govorila vjerojatno kao i svi, nikad nikad i nikad. Ali evo me. Ovisnica. Plače mi se. Pokušavam još nabaviti bup ali ovaj vikend tj. od sutra počinjem ako i ne nađem. Problem mi je što radim. Svaki savjet mi je dobrodošao.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Zanima me još koji je najgori dan, uvijek bih izdrzala jedan i onda me prelomilo. Bila sam ljepljiva od znoja, nepomična, bez hrane i sna. Napomena još živim sama u stanu, sa obitelji zbog droge loši odnosi. Dakle mogu se osloniti samo na sebe.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

I moze li trava ista pomoc u procesu?
•da li znam kako želim da se nađem...•
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by dado1 »

Upravo se vozim i ja ka poslu u alocnom smo problemu da tako kazem a i ja se kanim danas da ostavim sve i kad me sastavi veceras kriza da se krpim bobama kojim imam ovo za vikend i od ponedeljka oppet na poso tako da ako ti je neka uteha tu smo bar slicni drugo ti si na bupu imo sam i sa tim problema al bio sam na 8 mici cjeloj jeno godinu dana i lorike i rivotril su mi pomogli mnoogo nisam ni osetio bukvalno maalo mozda znojenje i to je najgori problem i kod mene ta jeza ta vrucina al kako god takvo je stanje na skidanju a kod tebe su koliko am upucem najgori dani 2 3 pa navise do 7 8 dana posle je doosta lakse al ostaje rovac i borba sa sa mim sobom opet a sto se tice trave meni nabija paranoju al ako tebi olaksava onda je primeni,ja se razmislkam da uz bobe jer bataljujem dop iako sam zakacen na pola grama nije svejesno godimu dama sam u zaletu,razmisljam da se dodam koksom dva dana prva jedn gram cisto da se podigne da covek moze funkcionisati al cu opet proveriti kako to ide sve u kopletu sa bovama i da neizazovem nuss pojave neke..kako god najgore je prvih 7 dana posle zanimacija borba sa depresijom meni je sve lakse bilo prije 7 8 godina malo se navuci oa skini imao sam gramice al sada iako nisam mnogo al dzaba godime rade svoje sa svojih 34 god sam sebi dozvolio ovako nesto i place se i meni sestro lijepa tako da boricemo se i nadam se izboriti...PISI AKO AI TU IAKO RI JE LAKSE JER JE I MENI KAD IMA NEKO JER IMAM I JA SAMO NIKOGA NA STANU A FAMILIJA NA STRANU ZBOG GLUPOATI INACE MI NESNAJU ZA OVO KAKO GOD DA NESMARAM VISE IONAKO STIZEM NA POSO BORBA NAM JE MORA SE I JOS CINJENICA DA POSOE SVEGA MORAS BITI SVE JACI PSIHICKI INACE OODE SE NA POCETAK TAKO DA SRECNO NAM BILO....
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Da, ne znam za bobe. Neku vecer sam s prijateljem starim pocastila se 1,5 grama koksa ali nakon par sati ja sam njega doslovno istjerala iz stana jer osjecala sam bolove, znojenje iako sam bila na koksu da mogu da se popravim. Najgore sto mi se cini da tramadol mi nista ne djeluje, samo osjecam muku od njega. Evo kuckam s posla, pustila sam od jucer da upadnem u krizu do jutros i uzela sam liniju da izguram dan na poslu mada sam bukvalno ko starac sisla niz stepenice od bolova u nogama. Kasnije ili nikako jos jedna crta i od 16 sati odo spavati na nekoliko apaurina zatim ujutro iako me ne pokrije podijeliti cu ovu polovicu bupa i uzeti 2 mg, mozda navecer i drugu polovicu od 2 mg i mislim da cu nabaviti trave i neki gel za noge nesto i pripremuti malo voca, ako se bude dala bar jedna banana pojesti. Kako cu u pon na posao i na cemu ne znam.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Zasto mi izmijesa slova da ne znam ni ja sto pise, no dobro trenutno imamo veci problem.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Kad se malo ocistim i odem u wc par puta da tako kazem treba mi puno vise da djeluje.
•da li znam kako želim da se nađem...•
User avatar
Noop
Posts: 47
Joined: Fri Oct 21, 2022 4:46 pm
Contact:

Re: Skidanje na suho

Post by Noop »

Dado nadam se da cemo krenuti skupa na vikend skidanje i da cemo moci razmjenjivati iskustva i podršku. Pozz svima.
•da li znam kako želim da se nađem...•
Post Reply