Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Citam vas sve od prije par godina,ali se nisam do sad javljao...Ima neko od ovih sto su se skinuli,Noel i ekipa,jeste li se vratili u pakao bupa ili ste ok :) I sam sam u problemu,planiram od sjutra da ga ukinem potpuno,ako ima neko aktivan raspolozen za skidanje neka se javi,da se bodrimo medjusobno :lol:
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Darkman wrote: Sun Jan 23, 2022 9:51 pm Citam vas sve od prije par godina,ali se nisam do sad javljao...Ima neko od ovih sto su se skinuli,Noel i ekipa,jeste li se vratili u pakao bupa ili ste ok :) I sam sam u problemu,planiram od sjutra da ga ukinem potpuno,ako ima neko aktivan raspolozen za skidanje neka se javi,da se bodrimo medjusobno :lol:
Ne znam. Da li "ima živih". Piše po poslednjoj aktivnosti da nema. Verovatno su otišli na neke druge platforme.
Meni to odgovara. Neka dođu novi. Stari su isto sranje vrteli godinama.

Dokle si "dogurao"?
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Iskreno mucim se sa ovim dugo...prije godinu i po sam skocio bio sa 14 mg i namucio se nekih 20 dana,bio ok 4 mjeseca i ponovo se malo po malo vratim svemu.Ovog puta kad se rijesim ovoga nadam se da cu ostati cist...Odlazem svaki dan za sjutra skidanje i taj dan nikako da dodje...sad uzimam na nos po 10-12-14 mg,nekad i samo 2 a bilo je dana i da ga ne uzmem.Treci-cetvrti dan pocinje tek prava borba...plan koji se nadam da cu provest u djelo je da od danas uzimam po 2 mg dnevno ispod jezika,nekih 7-8 dana,zatim na 1 i na 0,5 po nedelju dana i onda da pregrmim tih 10-15 dana u kuci.Znam da bi sve to trebalo da ide malo sporije ali takav sam,radije prekidam odma pregrmim nego da se patim mjesecima.Ubacio sam i trening inace volim da treniram kad sam cist nadam se da ce i to pomoci malo.Poucen iskustvom od proslog puta znam da nikakve tablete ne pomazu za spavanje,sto je meni najveci problem kod skidanja.Melatonin vidim da su neki uzimali pomogao je i meni tada ali tek nakon nekih 15 dana...krecem danas sa ovim definitivno,napisacu ovdje koji post cisto kao licni dnevnik i da me malo psihicki "ohrabri" da tako kazem.Mada na forumu ima dosta uspjesnih prica sto se tice skidanja,sve se zna necu izmisljat toplu vodu.Ti brate,imas problem sa ovim isto? Kad je cist covjek potpuno je drugaciji,ovo sranje totalno mijenja licnost,mogao bi covjek sam da provede citav zivot samo da ne fali ovog sranja,nikakve druge potrebe kao normalni ljudi.Pozdrav za tebe brate 🙂
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

E da,pozdrav i za tebe Sanela,nismo do sad komunicirali ali kao da te znam,iscitao sam milion tvojih postova,ovaj forum mi je uvjek bio interesantan kad god sam razmisljao o skidanju,a razmisljao sam skoro uvjek,nego nikako sve to da sprovedem u djelo 🙂
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Darkman wrote: Sat Feb 26, 2022 4:46 am Iskreno mucim se sa ovim dugo...prije godinu i po sam skocio bio sa 14 mg i namucio se nekih 20 dana,bio ok 4 mjeseca i ponovo se malo po malo vratim svemu.Ovog puta kad se rijesim ovoga nadam se da cu ostati cist...Odlazem svaki dan za sjutra skidanje i taj dan nikako da dodje...sad uzimam na nos po 10-12-14 mg,nekad i samo 2 a bilo je dana i da ga ne uzmem.Treci-cetvrti dan pocinje tek prava borba...plan koji se nadam da cu provest u djelo je da od danas uzimam po 2 mg dnevno ispod jezika,nekih 7-8 dana,zatim na 1 i na 0,5 po nedelju dana i onda da pregrmim tih 10-15 dana u kuci.Znam da bi sve to trebalo da ide malo sporije ali takav sam,radije prekidam odma pregrmim nego da se patim mjesecima.Ubacio sam i trening inace volim da treniram kad sam cist nadam se da ce i to pomoci malo.Poucen iskustvom od proslog puta znam da nikakve tablete ne pomazu za spavanje,sto je meni najveci problem kod skidanja.Melatonin vidim da su neki uzimali pomogao je i meni tada ali tek nakon nekih 15 dana...krecem danas sa ovim definitivno,napisacu ovdje koji post cisto kao licni dnevnik i da me malo psihicki "ohrabri" da tako kazem.Mada na forumu ima dosta uspjesnih prica sto se tice skidanja,sve se zna necu izmisljat toplu vodu.Ti brate,imas problem sa ovim isto? Kad je cist covjek potpuno je drugaciji,ovo sranje totalno mijenja licnost,mogao bi covjek sam da provede citav zivot samo da ne fali ovog sranja,nikakve druge potrebe kao normalni ljudi.Pozdrav za tebe brate 🙂
Ni ja nmg da spavam (pa očito, ti u 4 ujutru ja sad u 01h)
Sad mi migrena rastura glavu, šta sve nisam uzeo i ništa.
Da li tebe boli glava? Isto tako pre nekog vremena kad sam dolazio ovde na forum, toliko sam tableta popio (ne odjednom, kako bol nije prolazila ja sam dodavao) i onda zaspim u 01-02h što je za mene uspeh i u 3h jedva stignem do kupatila da sve to ispovračam, mislim da sam se otrovao tabletama, ili je telo tako reagovalo da se ne bih otrovao).

Ubi me svetlo iako sam smanjio (ovo na telefonu)

Meni je sve gore plus imam nekih problema pa me sastavilo. Osećam se kao da sam bolesni deda od 80 godina kome ništa ne pomaže.

Baš bodrenje. Jbg.
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Ne,nemam problema sa glavoboljom.Jebene tablete,skidaj se sa tog sranja.I dalje nikako da se dogovorim sa samim sobom oko ovog skidanja,spustio sam na 4 mg ne 2 kao sto sam mislio.Jednostavno ne umijem da smanjujem kako to ljudi rade po nekoliko mjeseci,sve su prilike da cu skociti ja sa 4 istrpjet 20 dana i kraj.Kako imas probleme,sa zdravljem? I ja osjecam da mi prave stetu,ali se sve nadam da se kad budem cist sve to nekako ispravi...aritmiju sam dobio od ovog sranja i potpuno poremetio hormonski balans,ponekad osjecam stitnu zlijezdu sve je to od ovog sranja.Heroin me nije sjebao ovoliko ovo je otrov...odakle si? Ja Podgorica Cg 🙂
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Darkman wrote: Mon Feb 28, 2022 9:27 pm Ne,nemam problema sa glavoboljom.Jebene tablete,skidaj se sa tog sranja.I dalje nikako da se dogovorim sa samim sobom oko ovog skidanja,spustio sam na 4 mg ne 2 kao sto sam mislio.Jednostavno ne umijem da smanjujem kako to ljudi rade po nekoliko mjeseci,sve su prilike da cu skociti ja sa 4 istrpjet 20 dana i kraj.Kako imas probleme,sa zdravljem? I ja osjecam da mi prave stetu,ali se sve nadam da se kad budem cist sve to nekako ispravi...aritmiju sam dobio od ovog sranja i potpuno poremetio hormonski balans,ponekad osjecam stitnu zlijezdu sve je to od ovog sranja.Heroin me nije sjebao ovoliko ovo je otrov...odakle si? Ja Podgorica Cg 🙂
Ja sam iz Beograda. Brate ja sam politoksikoman. Ostavio sam link ka ovoj temi ali čovek je ignorisao. A on je bio na Bupu pa sam mislio da će ti on bolje pomoći.
Ne znam zašto neće. Čudan je ovaj forum. Mnogi se kriju, ćute i čitaju, a jedan je dobro rekao da je ovde bilo mnogo laži i teških reči da više niko ne veruje nikome.Pa i oni koji mogu nešto pametno reći, ćute.Kako si? Kako misliš da osećaš štitnu žlezdu, kako? A aritmiju imam i ja a pre neki dan me zabole nešto i vilica mi se ukočila, prvo sam pomislio da je infarkt ali nije jer bi mi onda trnula ruka a ne vilica. Popio sam Pelinkovac nekoliko gutljaja i pomoglo i od tada sam ukapirao da me manje količine alkohola smire.
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Hahaha brate ti si lud :lol: Pa osjecam u grlu kao knedlu konstantno,izvalio sam da je zbog hormona poremecaj od ovog sranja.E ovako,posto ocigledno ne umijem da spustam mjesecima nego ili se pucam ili ne,prelomio sam prije 5 dana da konacno krenem sa ovim i samo prestao.Danas sam se osjecao bezveze i iskren da budem zavrsio malo dopa,i ako imam bupa nisam htio njega da uzmem.Da ne bude da savjetujem kako se sa bupa treba skidati sa horsom,ali imam povjerenja u sebe da necu nastavit sa ovim,to je bilo samo veceras da malo napravim predaha u glavi. Imam iskrenu zelju da ostavim svo ovo sranje iza sebe,dosta ga je bilo i previse.Znaci evo peti dan prolazi,bup ne dolazi u obzir,i sad planiram da izguram jos 3-4 dana na suvo pa ako bude bas prelose jos jednu noc par linija da bih mogao da zaspem i napravim predah u glavi.Savjet ljudima koji ovo citaju,ne pokusavajte skidati se sa bupa sa dopom ako niste bas bas sigurni u sebe da necete nastavit.Kako si ti brate ima li kakvih novosti?
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Pozdrav za tebe Sanela,kakvo je stanje kod tebe jesi li ok,nisi se vracala ovom zlu?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Ausername »

Darkman wrote: Fri Mar 25, 2022 3:14 am Hahaha brate ti si lud :lol: Pa osjecam u grlu kao knedlu konstantno,izvalio sam da je zbog hormona poremecaj od ovog sranja.E ovako,posto ocigledno ne umijem da spustam mjesecima nego ili se pucam ili ne,prelomio sam prije 5 dana da konacno krenem sa ovim i samo prestao.Danas sam se osjecao bezveze i iskren da budem zavrsio malo dopa,i ako imam bupa nisam htio njega da uzmem.Da ne bude da savjetujem kako se sa bupa treba skidati sa horsom,ali imam povjerenja u sebe da necu nastavit sa ovim,to je bilo samo veceras da malo napravim predaha u glavi. Imam iskrenu zelju da ostavim svo ovo sranje iza sebe,dosta ga je bilo i previse.Znaci evo peti dan prolazi,bup ne dolazi u obzir,i sad planiram da izguram jos 3-4 dana na suvo pa ako bude bas prelose jos jednu noc par linija da bih mogao da zaspem i napravim predah u glavi.Savjet ljudima koji ovo citaju,ne pokusavajte skidati se sa bupa sa dopom ako niste bas bas sigurni u sebe da necete nastavit.Kako si ti brate ima li kakvih novosti?
Još luđi. Tamanio sam sedative uz vino, špricer, pelinkovac, sad sam smanjio na jednu čašu i jednu tabletu.
Ne svaki dan. Nekad popijem i pola flaše, počeo sam da kuvam vino slučajno, zbog prehlade i svidelo mi se.
Znači ukratko, uhvatio se flaše. Sad ću ja još malo da se spustim dole na temu "alkoholičari'. Haha. A jebiga nije smešno ali evo počeo sam da se raspitujem o alkoholizmu, o tome ništa ne znam jer nikad nisam gotivio cugu.
Izgleda da se alkos ne postaje tako lako i brzo.
Za sad ovako. Ako postanem alkoholičar, to sigurno neće biti uskoro a i da bude lakše je, mislim lakše u smislu "Dobar dan, doktore, ja sam alkoholičar" znači konkretno sranje, a ne politoksikomanija gde ne znam koji problem bi prvi rekao.

Čuo sam davno skidanje dopom ali to može 1% ljudi i slažem se da ne treba preporuka, valjda si ti u tih 1%. Drži se
Post Reply