Ima li zivih na forumu :)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Dado1 brt, iz svog iskustva moja preporuka kako vec neko rece da se otarasis cimera, ili platis negdje da budes sam makar nedelju dana. Pretpostavljam da cim nabavljas dop mozes doc i do suboteksa ili buprenorfina, potopis se dobro sa tim prvih 4 dana koliko traje odvajanje duse od tijela, peti dan vec postaje podnosljivo. Sve si sam rekao, samo moras prelomit u glavi i krenuti sa skidanjem. Msm da kolicina i nije toliko bitna koliko trajanje uzimanja. Bio u Frankfurtu, jel i dalje se diluje oko autobuske onamo dje je mek, kako li se zvase hof-nesto :-) drzi se brt.
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Bicu tu ako treba za bilo sto tih dana, kao podrska, mada meni licno je prijala samoca u tim momentima, sve i svako mi je smetao ukljucujuci i telefon. Nema instant resenja, samo treba prelomiti u glavi. Ja sam se na suvo bez i jedne tablete 20-ak puta...mada sa tom kolicinom ako uspijes da dodjes do bupa vecinu simptomakrize si gotovo iskljucio. Ako toga nema tamo, obezbijedi prevoz iz Cg ja cu ti ih odavde poslati.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Akkasha Come Back »

Darkman wrote: Mon Jan 09, 2023 12:44 am Dado1 brt, iz svog iskustva moja preporuka kako vec neko rece da se otarasis cimera, ili platis negdje da budes sam makar nedelju dana. Pretpostavljam da cim nabavljas dop mozes doc i do suboteksa ili buprenorfina, potopis se dobro sa tim prvih 4 dana koliko traje odvajanje duse od tijela, peti dan vec postaje podnosljivo. Sve si sam rekao, samo moras prelomit u glavi i krenuti sa skidanjem. Msm da kolicina i nije toliko bitna koliko trajanje uzimanja. Bio u Frankfurtu, jel i dalje se diluje oko autobuske onamo dje je mek, kako li se zvase hof-nesto :-) drzi se brt.
Ja to rekoh...
Darkman
Posts: 28
Joined: Sun Jan 23, 2022 9:36 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Darkman »

Zavoza se covjek jbg, sve od danas do sjutra a vrijeme leti. Tako sam se i ja bio sredio nekad, navuces se, svakodnevne obaveze, tu se mora presjeci uzet slobodne dane, drugacije nema sanse na nogama sve to proci. Nedelja dana obavezno, posle toga bi sigurno prijao rad, tijelo luci hormone kad je covjek fizicki aktivan brze se vraca sve u normalu
dado1
Posts: 18
Joined: Thu Dec 22, 2022 9:08 pm
Location: Frankfut na Majci
Contact:

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by dado1 »

Najpre hvala bruderu na iskremim savetima i lijepim zeljama borba je probo sam al kako.god najpre da ti kazem psihicko stanje mi je oslabilo zabrinjava me ovo starsno znaci uveek me misli sjebu kako moram raditi kako ces to podneti pa sacekaj viekend pa kreni pa onda vikend aa dsj da se odmorim boze sacuvaj i tako u krug a imam bobe ja bruda znaci tako su dobre bup je sranje mada i one mi stoje cekaju da se jaa prelomim ee to je problem eevo i saam sam zbog ovih prwznika vec 15 dana i ja to nisam iskoristio a mozete li verovati DA JE SE CIMER MOJ SA PAR OVIH BOBA I DVE TABLE LIRIKE SKINUO EVO GA CULI SMO SE I ZNAM DA JE U MALOM MESTU GDE NEMA ROBE NEMA NISYA NITI IMA KOLA NITI IKOGA DA ODE ZAVRSITI A TRI PUTA GORI I NABUCENIJI OD MENE AL IMAO JE MOTIV OPET DJECA SU MU TU ZENA RODBINA SVE TO DAJE SNAGU I VOLJU A JA NEMAM NIKOGA MISLIM TRENUTNO NER NEMSMEM U SVOJU ZEMLJU ZBOG PROBLEMA DOK NEZASTARE TAKO DA SAM SAAAM AL NEVALJA SE ZALITI BICE STA BITI MORA VALJDA CU NEKAKO JEDAN DAN MI TREBA SAMO DA KRENEM POSLE JE TO TO ZNAM SEBE AL TAJ DAN SE OTEEGO....A STO EE TICE STANICE SVE JE ISTO BRIUDA DOLE NEZALAZOM REEETKO KAD JE HAOS BIO SAM SLUCAJNO U PROLAZU JEDNOM KAD SU NEKOG LIKA U CIBILU IZ CISTA MIRA SLOMILI SAMO PUCE NEKE GAJBE LIMOVI ULOVISE LIKA NEKOG TAKO DA JE MNOGOO RIZIK DOLE SE VOZATI IMAM OVAKO NEKE LJUDE AL NISIU NI ONI PROBLEM DOK JAA NEZOVNEM...KAKO GOD HVALA VAM STO TLSTE TU KAO PODRSKA I TEBI AKKASSA NAJISKRENIJE....NEKAKO SE ISKRENO DA KAZEM OSECAM KAO BEDNIK TOTALNO ISRPLJENA ONA PENA KAKO.KAZU I NIJE MI JASNO STA SE DEDAAVA SA MNOM CJELO VREME SRVARNO NIKAD NISAM BIO NEKI DZANKI AL EKSPERIMENTISO SAM SA SVACIM ALI PROBLEMI SU ME UCINILI LABILNOM OSOBOM POGOTOVO KAKO SAM SAAAAAM BEIZ IKOGA SESTEU IMAM KAO DA JE NEMAM BRACU ISTO IAKO NEXNAJU KAKAV PROBLEM IMAM ETO DA NEZALIM SE I JA PREVIEESE ZAJEBAVAM NISTA TAKO JE MORAA SE PROCI KROZ PAKAO I TO JE TO SVEDTAN SAM TOGA I MORAM SE PRIMORATI DA STO PRE RESIM SEBE IONAKO EE VRTIM OKO NULE I FINANSIJSKI.....
KASNO SE POCEH ZABALJATI I KASNO SE ZALJUBIH U LICEMERNO LICE TE LJUBAVI KOJA PARAA I DERE UNUTRASNJOST DUSE KOJU POKUSAVAM SPASITI.....PA IZVUKLI SMO POUKU AL BUDI MUSKO PRIMENI JEE.....
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by TheDrumer »

Darkman wrote: Sun Jan 23, 2022 9:51 pm Citam vas sve od prije par godina,ali se nisam do sad javljao...Ima neko od ovih sto su se skinuli,Noel i ekipa,jeste li se vratili u pakao bupa ili ste ok :) I sam sam u problemu,planiram od sjutra da ga ukinem potpuno,ako ima neko aktivan raspolozen za skidanje neka se javi,da se bodrimo medjusobno :lol:
Evo mene, takodje krecem sa skidanjem za 8 dana, zavrsava mi se posao i onda krecem hahha. Kako si ti
Uril DJ
Posts: 39
Joined: Fri Mar 18, 2022 1:39 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Uril DJ »

Vjerujem da je malo zivih. Vecina je poluziva ili polumrtva
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Dajana9 »

Kako ste ljudi? Je l' ste uspeli?
:)
TheDrumer
Posts: 17
Joined: Mon Jan 16, 2023 12:27 am

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by TheDrumer »

Dajana9 wrote: Thu Apr 13, 2023 11:26 am Kako ste ljudi? Je l' ste uspeli?
:)
Svi strejt i srećni do kraja života 😃😂 i dalje sam na bupu ne znam za ostale, kako si ti?
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: Ima li zivih na forumu :)

Post by Dajana9 »

Pa onako. Ubi me srpska birokratija.
Okej sam, ni dobro ni loše. I ja sam na dvojci bupa ali ne planiram još da se skidam iako ne osetim ama baš ništa - ili bih možda trebala da vidim šta bih osećala u odsustvu istog
Post Reply